Светка-пипетка• 11 декабря 2022

Зжерла пів полуничного пирога, я товста і вічно хочу жерти

Це як єдина радість, наче я їм або курю і тоді все добре, прям кайф! За 10 місяців нажерла 13 кг, реально мозгами розумію що потрібно зупинитись, а реально не хочу, в мене кайф від їжі і ще сигарет. Я не хочу займатись, не хочу в зал. Єдине що я роблю - працюю, готую, купую їжу, жру і займаюсь англійською.
Є якийсь метод заставити себе займатись в залі, кардіо. Я завжди це робила, а зараз наче пороблено - не хочу в зал, а тільки жерти.
Метаболізм напевне загнала в край.
Що робити?
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2022
Читала когда-то про такой эксперимент. Перед детьми клали одну зефирку и говорили, что можно съесть ее сейчас. Либо подождать полчаса и получить 10 зефирок. Часть детей ела одну сразу, а часть - ждала и получала 10.

Так же и вы - предпочитаете краткосрочное удовольствие сейчас (еда, курение), а не долгосрочное позже (красивое тело, здоровье). Это значит, что вы не выбираете себя, не действуете себе на пользу. Возможно, присутствует элемент саморазрушения.
Что делать? Заставить/ пересилить нельзя. Для вас собственное здоровье и качество жизни - не приоритет. Нужно идти к психологу, это проблема, которая сверхусилием не решается. Удачи!

автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм

Дякую. Мені справді важливі різні думки. Я так ніколи не робила і ніколи не поступала, а от з початком війни як з катушок з‘їхала, але не хочу собі оправдання шукати
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Проблема в голове точно, тем более, раз раньше так не было. Сейчас война, у всех стресс, каждый справляется по-своему.
Попробуйте еще примкнуть к компании тех женщин, кто регулярно занимается - ходить с ними на фитнес, делиться рецептами здоровой еды. Окружение на нас сильно влияет, может немного замотивирует. Мне, например, поначалу было проще, когда я знала, что в зале меня ждет тренер - значит пропускать нельзя)) А потом втянулась.
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви розумієте, в мене прямо мозг заточений під нормальне харчування, в нас вдома ні ковбаси ні піци не буває, але он бах і сумці полуничний пиріг🤦🏼‍♀️
Але я чудово розумію про що ви. Читати це зі сторони дуже важливо. Дякую
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2022
И еще вдогонку. У вас может быть банальный дефицит дофамина и серотонина на фоне войны. Как раз едой часто пытаются компенсировать. Попробуйте пробить месяц Л-Тирозин утром, 5-HTP вечером, перед сном. Если заметите, что выровнялся эмоциональный фон - можно еще добавить потом Alpha-GPC и GABA. Это не лекарства, а БАДы, рецепт не нужен - загуглите про них. Мне очень помогли весной 2022.
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую, почитаю
По правді думала це гормони, але їх привела в порядок
Подметайло• 11 декабря 2022
Я почала пити алкоголь, більш ніж треба.Зараз тримаю себе в руках але не зовсім виходить.у багатьох щось не так на фоні війни та стресу

автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляПодметайло
Мене від алкоголю відвернуло. Слава Богу
tarveldy• 11 декабря 2022
Блін, хочу курити , набридло жерти
Садоводница• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Почитайте, краще, про зв´язок перепадів інсуліну в крові та звірячий голод.

І почніть з того, що відмовтеся від солодкого і виробів з борошна .
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Зал не спасе, ви можете жерти і займатись, є люди які роками не мають ніяких результатів в залі. Треба вирішувати проблему з їжею, не голодувати, їсти в міру і зрозуміти що не треба з’їдати всі свої запаси? Ваша їжа нікуди не дінеться, ніхто її не забере.
Ви не розумієте принципів, почніть читати на фб Тренер Віктор Мандзяк, він як раз дуже доступно пише для тих, хто нічого не розуміє як схуднути
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Можна їсти все і піцу і ковбасу, але в міру
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Дуже навіть спасе. Бо зал це режим і покращення метаболізму
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляСадоводница

Я їх не їла ніколи як і цукор в цілому
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Для початку це правильне харчування
Ви мені про зал можете не розказувати, я займаюсь вже 6 років і маю дуже гарну фігуру. У автора проблеми не зі спортом, а з харчуванням. Займатись і їсти полуничний пиріг після тренування можна, але не весь.
Тому спочатку це програма харчування з вірним розподілом бжу, а далі спорт
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Я дуже прекрасно все розумію. З чого ви взяли що я чогось не розумію?
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
З 12 кг лишніх і пиріг в одне лице
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Для початку це правильне харчування
Я і є автор і займаюсь 11 років, я вам взагалі нічого не розказую, ви навіть не розумієте в чому моя проблема
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Ви не на то зробили акцент, в нього дійсно дуже доступна інформація

Садоводница• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Я їх не їла ніколи як і цукор в цілому
А що то в заголовку про пів полуничного пирога?

Чи він солоний і з м´яса?
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Тоді дивна тема, ви і так все знаєте) але питаєте поради
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляСадоводница

Чи він солоний і з м´яса?
Дякую за відповіді
Надувная пыль• 11 декабря 2022
Якщо ви пишете що займаєтесь 11 років, тоді ви знаєте що треба себе пересилити і піти на тренування і отримати ще більший дофаміновий заряд від тренування. Ходити багато, є одне правило в тих хто займається спортом і має результат, не треба себе жаліти) і все)
Силиконочка• 11 декабря 2022
Я почала ходити пішки всюди ,кожен день 10 тис кроків ,як мінімум ,встановила програму на смартфон ,ще їм більше корисних жирів ,типу горіхи чи авокадо ,помітила ,що стала протягом дня піджирати менше ,зважилась вчора і офігіла ,втратила 8 кг за пів року ,це сталося непомітно для мене ,просто джинси стали спадати ,вирішила стати на ваги ,але в мене багато зайвої ваги ,ще кг 12 треба скинути,зараз 75 ,ну і ще води пити більше ,замість кави ,бо з кавою ,хоч і без молока та цукру , хочеться щось солоденького завжди ...до цього взагалі не могла ніяк схуднути ,хоч і намагалася ,дуже тяжко було ,зараз полегше ...спробуйте теж рухатися більше ,та пити воду ,я не можу сидіти на дієтах ,зриваюсь ,краще повільніше ,але без стресу для організму
Отчебучкина• 11 декабря 2022
Замаюсь з Віктором Мандзяком. За місяць скинула 6 кг.
Докладно розповідаю тут про свій шлях щовечора в розділі харчування.
Добра всем!• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Як це ви займаєтесь 11 (!!!) років і нажерли аж 13 кг.

Ви займались колись давно мабуть?
Садоводница• 11 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую за відповіді
Ну будь ласка.
Правда ви з таким підходом не схуднете.

Ну то ваші проблеми))

Хорошого дня)
автор Светка-пипетка • 11 декабря 2022
Ответ дляДобра всем!

Ви займались колись давно мабуть?
Ну я не маю що сказати людині яка не здатна розуміти прочитане
Мафиозная• 11 декабря 2022
Ну хоть работаете.
Форточка с диоптриями• 11 декабря 2022
У меня плюс сигареты, но отвернуло от сладкого.. смотреть на него не могу. Но много курю. Все в голове, конечно..