За последние 4о суток свет дали на несколько часов, в квартире все на электрике, все, что оставалось в холодильнике испортилось, холодина такая, что ребенок заболел с диким кашлем, балончики для портативной горелки уже за 130 грн за штуку и на ней толком ничего не приготовить, так как этот же балончик закончится за несколько часов, зарядиться бегаю в супермаркет, тут же и вай фай, в квартире тьма, свечи сгорают со скоростью света, онлайн работать на возможно, прогнозы со светом не утешающие … Я уже просто не вывожу((( Куда деваться, что делать?
Малой с ума сходит в темноте просто(((
Девочки, только не пишите за выезд заграницу,мы переселенцы, я воспитываю своего племянника сама, его на выпустят без разрешения матери(
Малой с ума сходит в темноте просто(((
ksusha1155• 11 декабря 2022
Робіть дозвіл від матері, має бути на всякий випадок обов´язково. Трииайтесь, всім складно. Це тимчасово.
ksusha1155• 11 декабря 2022
Ответ дляYa_di
Да всем сложно (((
Не сделать разрешение, я с ней связаться уже около месяца не могу ((
В опіку тоді дзвоніть, питайте що робити. Не знаю як разаз через суд чи ні.
TvoyaSovest• 11 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Яке тимчасово? На рік-два?
Ответ дляMrs White
Яке місто? Може переїхати в інше? В Києві більш менш ситуація. Теж виключають, але не на 4 дні поки що. Ну і квартиру краще на цей час з газовою плитою. Коворкінги є з генераторами, і працювати можна.
По шесть часов нету света, два часа есть. Я бы не сказала, что ситуация нормальная
prosto_aisha• 11 декабря 2022
Ответ дляGadi
Туристический газовый баллон на 5 литров купите. Заполнять его максимум на 4 литра. Будет у вас газовая конфорка и горячая еда. Можно и супы варить и чай вскипятить. Очень выручает.
Да не можна в квартирі тримати такі великі балони! Максимум 450г
Отих малих вистачає на годину півтори. Суп зварити вистачить. Продукти на балконі. В мене двоє дітей. Так на лампу, павербанк, зарядна станція , і підключити інтернет оптоволокно треба гроші.
Можна купити діоди їх надовго вистачає.
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляMrs White
Автор дала понять, что денег нет особо, а вы коворкинг … цены на них в час видели ?
KaterionOK• 11 декабря 2022
Ответ дляYa_di
Да всем сложно (((
Автор, я пам’ятаю ваші теми. Вам потрібно вирішувати питання з матір’ю дитини, в тому числі написавши на неї заяву в соцслужбу. Дитину у вас не заберуть, якщо візьмете довідки зі школи, що дитина постійно проживає завами, що ви контактуєте з учителями.
Kot_v_meshke• 11 декабря 2022
1. Продукти на балкон.
2. Багато не готувати, щоб не встигало зіпсуватися.
3. Ви на зйомі? Шукайте квартиру в старому фонді, з газом та опаленням незалежним від світла
4. Гуляйте с дитиною поки немає світла, щоб не сходив з розуму дома
Ну не знаю, люди ж якось живуть, пристосовуються
Лед лампа і пауер банк. З дитиною гуляти, якщо немає температури, вологе повітря сприяє розрілденню мокротиння. Термоси, гарячу воду завжди можна залити в кафе чи пунктах незламності безкоштовно. Рис, гречка, кус-кус чи макарони паутинка можна тільки запарювати + тушонка, завжди має бути тепле пиття. Пункти обігріву, пункти Unicef, Червний хрест допомагають. Ви переселенці, реєструйтесь.
Ермолайчик• 11 декабря 2022
Ответ дляKot_v_meshke
1. Продукти на балкон.
Аналогічне хотіла написати. Шукайте поблизу пункт обігріву. Там можна чай попити? Зарядитися.
Ответ дляprosto_aisha
Можна купити діоди їх надовго вистачає.
Мы маленькими по 220 г пользуемся, нам довольно надолго хватает одного. На 5-7 дней. Сварить еду стараемся когда есть свет, потом разогреваем. А на омлет, кипяток для чая и разогрев хватает надолго.
Хранить готовую еду сейчас легко можно на балконе.
У вас не розписаний день, заплануйте що ви робите, коли немає світла, йдете погуляти з малим, зарядитити телефони і попити чаю в пункті, набрати кип‘яток. Чиаємо з телефону в додатку Yakaboo, купа безкоштовних книг, якщо вже відкрили книгу, то не потрібен інтернет, вчу іноземну мову з книжок. Малому ігри на телефоні, ви на 2-3 години на АЗС працювати. Малий одужав, брати працювати з собою. В нас ще бібліотеки працюють як коворкінги, ціна символічна. Попитайте в адміністрації. Це мегаскладно, спочатку здавалось, що просто нема енергії це все робити. Потім почала читати психологів, тайменеджмент в теперішніх умовах - і ти не один з такими ж проблемами.
Татьяна@..• 11 декабря 2022
Если вас ничего не держит, то Переехать в другой город, где свет не так часто отключают. Или Если снимаете жилье, то попробовать найти такое, где хотя-бы есть газовая поверхность.
Найдіть нормального чоловіка який розуміється на електриці хоч трохи, купіть акумулятор автомобільний, зарядне і безперебійник, або конвертер з 12 на 24 волта і буде вам щастя, у нас навіть телевізор працює, треба, правда, встигнути поки є світло фільмів накачати і вуаля, вчора світло було у нас з 13 до 15 і все і це з 22 минулого вечора , цілий день і цілий вечір світла не було, а у нас сімейний перегляд фільмів, передивилися вже купу фільмів, на сьогодні готувалася, скачала ще багато різдвяних фільмів, краса, трохи напружує, що немає інтернету ніякого, але для нас це не критично.
Ответ дляol_kin
Ми теж так зробили,але ж це вимагає фінансових вкладень. А у дівчини їх немає. Автор, тримайтеся. Всім важко
Ми почали більше з сусідами спілкуватися. І дитині веселіше,бо там теж ж діти. І нам . Граємо в карти,ігри. Може подружиться з кимось . Зиму потрібно пережити. Всі війни закінчуються
Ответ дляYa_di
Да всем сложно (((
Ой, шось также и все сразу. Что у вас там в холодине испортилось, просто интересно?
Везде тепло и светло,в супермаркетах, в ТЦ. Вы сильно мёрзнете, привязанные к батарее? Пройдите прогуляйтесь, пройдитесь где нибудь. Меньше времени будет на фантазии
Ответ дляЭ-велин@
Что также?в Одессе нет света практически сутками!!