Из Кукуева я• 11 декабря 2022
Висип на животі. Фото, не для вразливих
У підлітка такий висип з´явився після купання. Я з таким раніше не стикалася, це схоже на алергію? Вчора десь біля обіду побачили, після обіду давала три таблетки білого вугілля, не карще (( До дерматолога завтра буду пробувати записатись, ми в малому містечку на периферії, тут немає дерматологів, коли потрапимо не знаю ((
Кошка Мурка• 11 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мне похоже на контагиозный моллюск.
Пойду почитаю хоть что это такое
Ms. Анонимная• 11 декабря 2022
Ответ дляКошка Мурка
Пойду почитаю хоть что это такое
На фото автора точно не он.
МельничукОля• 11 декабря 2022
Я, перепрошую, а як його самопочуття? Може є температура, ротова порожнина не турбує?
Из Кукуева я
• 11 декабря 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Может реакция на одежду?
Якраз думала, сказала поміняти майку. Але після ванни був повністю чистий одяг, порошки не міняла, миючі засоби також
#Пойду_кгадалке• 11 декабря 2022
автор нікого не слухайте. До дерматолога,педіатра, до кого небудь на понеділок запишіться. І що Вам зараз напишуть 5 мазей і ще чогось- і Ви все це побіжите купляти? Вони грошей коштують(( а якщо не вірне щось Вам напишуть(? Для чого Вам це самолікування....
СКИБИДЫШь• 11 декабря 2022
Ответ дляКошка Мурка
Пойду почитаю хоть что это такое
Сначала прыщи, потом узелки образуются.
Выглядит не очень, но проходит самостоятельно.
Хороший момент- не опасный и разрешается самостоятельно, как бы оно не выглядело.
Плохой момент - проходит довольно долго.
Но в кожных болячках сложно деффиринциальную диагностику провести.
Можно попробовать автору заказать онлайн консультацию у врача. Я бы так поступила, если до завтра не пройдет.
Лагшмивара• 11 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мне похоже на контагиозный моллюск.
У малого був. Це не він.
Из Кукуева я
• 11 декабря 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я не скзала, що побіжу. В понеділок точно ні до кого не потрапимо, записатись на той же день, чи навіть на наступний практично неможливо
#Пойду_кгадалке• 11 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Їдьте зараз по швидкій, чи завтра, в райцентр, завжди в любе відділення больниці дитячої можна зайти- серед ночі хоть. І я ще не чула, щоб хоть одній дитині чи її матері відмовили. А не строчити фігню на Порадниці.
#Пойду_кгадалке• 11 декабря 2022
Якщо у Вас є тел. педіатра свого- висилаєте фото, вона зв´язується з дерматологом. Це зараз пару хвилин справа. І вже купляєте ліки - які треба.
СКИБИДЫШь• 11 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
У малого був. Це не він.
А на что вам похожи узелки частично уже образовавшиеся?
Для аллергии сыпь совсем не характерна такая.
Симптомов других автор не указывает.
В мамином доме есть дерматолог Солдатенко, она грамотная очень.
Принимает в Харькове, но , насколько я знаю, возможны сейчас и консультации онлайн.
Симптомов других автор не указывает.
Лагшмивара• 11 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Симптомов других автор не указывает.
Спочатку більш на папіломку було схоже, потім вона виросла, стала більш водяниста всередині і з’явилось біле ядро. Нам його вскривали і видаляли. Ніяких почервонінь не було.
Як_наготую...• 11 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Можно хотя бы онлайн консультацию у дерматолога взять