tarveldy• 12 декабря 2022

А можна єдину тему про світло?

Щоб вся зрада і інформація були в одному місті, це погіршить роботу нашим іпсошницям канєшно,
Результат:
вже голосів: 76
42 (55.26%) Треба єдина тема
31 (40.79%) Не треба
3 (3.95%) Ваш варіант
klaraneill• 12 декабря 2022
что ни напасть - то призывы о единой теме, ну сколько можно уже!
Надя-Надюша• 12 декабря 2022
Автор, скажіть, будь ласка, тільки чесно, скільки у вас за останні дві доби вимикали світло?
Чашечка чая• 12 декабря 2022
Вообще единая темам по любым вопросам абсолютно неудобная вещь
автор tarveldy • 12 декабря 2022
Ответ дляklaraneill
От тому і треба, бо через тему зрада плач про світло
oboeva• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
В чем измена по-вашему?
автор tarveldy • 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Тиждень мала 2 години на добу, Київ, Троя, можете спитати і місцевих, така херня була по нашій лінії і поруч газові будинки які не вимикали, і в мене мала дитина, електроплита, робота від розетки . Дві остані свято просто, було за графіком, як тиждень буде не знаю
Тільки споава в тому,
Надя-Надюша• 12 декабря 2022
Ответ дляoboeva
В чем измена по-вашему?
Я підозрюю, що автор з тих, в кого або не виключають, або виключають небагато годин, тому ці теми для неї зрада. Бо коли я бачу світло 3 години на добу ці теми про наболіле і можливість зрозуміти яка ситнв інших областях, а не зрада.
feerka• 12 декабря 2022
Удалено администрацией...
автор tarveldy • 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Мій графік на тиждень. Минулий тиждень десь так і було
Чашечка чая• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Факты,пожалуйста!
Надя-Надюша• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Тільки споава в тому,
Для мене такі теми не зрада. Ніколи не писала в фейсбуці дописів, а вчора написала, бо чуть не плакала вже коли в суботу дитині замість 2 разів на день інгаляцію з пульмікортом зробила тільки раз, і він кашляє, а світла нема і нема інгаляції. А сусідні будинки ні на годину не вимикали, чуєте, ні на годину! То де тут зрада, це просто несправедливість халатна.
feerka• 12 декабря 2022
Пожалуйста, данные вчерашнего дня
Чашечка чая• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
Пожалуйста, данные вчерашнего дня
Так объясните этот график, а не просто постите ипсо раши - тимошенки

https://www.epravda.com.ua/publications/2022/12/8/... вот объяснение
feerka• 12 декабря 2022
Удалено администрацией...
oboeva• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
А у нас график два дня нет,полтора есть, третий день сейчас нет. Поэтому я буду ныть не советуясь с вами.
автор tarveldy • 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Все те саме було, чуєте? Чи погано лише вам? Чи ви думаєте всі хто не скиглить не має проблем? В моєму будинку багато людей похилого віку на верхніх поверхах, малі діти, і тд
Так бісить, так важко, так дуже важко, але у лютому було важче, ми не виїзжали
feerka• 12 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая

Почему я должна верить пропагандистам, а не своим глазам 😂😂😂
Нас стреляют, Молдова без света, но мы ничего не продаем
Ау!!!
Бред же ж
автор tarveldy • 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
Ау!!!
Бред же ж
Как пагодка в маскве? Нєчєго нє горіт?
feerka• 12 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая

Еще и верить объяснениям Тимошенко, отпетой мошенницы и лгуньи
Надя-Надюша• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Так чому тоді обленерго настільки недолуге, що вони не можуть відключити бодай на 3 години в день ті будинки, де ніколи не виключають і дати додатково 3 години світла тим що поряд і по 7 годин підряд без світла. Про це мова, чому одним препогано має бути, а інші навіть незручності не відчувають?
feerka• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Как пагодка в маскве? Нєчєго нє горіт?
Удалено администрацией...
feerka• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Как пагодка в маскве? Нєчєго нє горіт?
Вот данные за вчера в Словакию

И при чем тут погода в Москве или где-либо?
feerka• 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Удалено администрацией...
автор tarveldy • 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
От спитайте в них? Вони пояснювали 100 разів, так само чому не можна генератори на світлофори, скільки людей вбилося через це
От шось зробили, ми на вихідних мали світло, як буде хер його зна як на тижні буде, але точно не по 4 години 2 рази на добу, бо то шо залишились треба якось скрутить в полагодить, в дощ мороз сніг
Вручну якось переключають, на це теж люди потрібні, чи ви думаєте в укренерго фєєчкі працюють?
Чашечка чая• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
Ау!!!
Бред же ж
Сомневаюсь, что до ноября этого года вы знали данный сайт с графиками... но за несколько дней стали экспертом в энергетике. А Молдова полностью с нами на энергосистеме, Венгрии и Польша чменьше
Елена 1• 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Купите в балончиках препараты.
Нам так сейчас советуют врачи.
Решка7777• 12 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
а оно не соответствует действительности?
люди молчать должны?
Надя-Надюша• 12 декабря 2022
Ответ дляЕлена 1
Купите в балончиках препараты.
Нам так сейчас советуют врачи.
Нам прописали від кашлю на 5 днів, ні про які балончики не казали. То я навіть 5 днів повноцінно не змогла лікувати дитину, а за вікном Лас Вегас, бо там не вимикають.
Чашечка чая• 12 декабря 2022
Ответ дляfeerka
Ау!!!
Бред же ж
И у нас проблема не в количестве электроэнергии, а ее распределении из-за повреждений.
Елена 1• 12 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Значит идёте с ингалятором туда, где есть свет. Уверена - не откажут.
Моему ребёнку ставят астму под вопросом. Может поэтому аж 3 врача сказали купить препараты в балончиках. Кстати, вентолин уже купили. Пульмикорт ещё в небулах используем.