Автопортрет нурофена• вчера в 22:30
Всегда феном после мытья пользуетесь ?
Коплю на груди• вчера в 22:31
Когда холодно если не посушу могу заболеть. Волосы долго сушу густые так как🙄
Маю декілька думок• вчера в 22:32
Нет
Расчесывю волосы в бальзаме ещё ,аккуратно смываю и само высыхает,главное потом сухие не расчесать)
черная мамба• вчера в 22:33
Взимку так, в мене густе довге, а влітку можу просто на подушку з мокрим лягти спати
KotoSintez• вчера в 22:36
После какого?? После того как помою голову конечно феном сушу, волосы без сушки желательно не оставлять, они портятся)
Ноу коммент• вчера в 22:39
Ніколи. На ніч мию. Волосся густе і довге, погано сохне, з феном тим години півтори стояти треба, плутається. За ніч більш-менш висихає, потім ще походжу зранку, коли збираюся, досихає остаточно
Ноу коммент• вчера в 22:40
Ответ дляМиллениалка
Обов´язково. І любий трихолог вам це скаже
Що скаже?
Ноу коммент• вчера в 22:43
Ответ дляМиллениалка
А що не ясно з написаного?
Що обовʼязково феном треба сушити? Ні, такого не скаже лікар. Навпаки, природнє висихання для волосся найкраще. Але так, не завжди на це є час, не завжди це зручно, тут згодна
Миллениалка• вчера в 22:43
Ответ дляНоу коммент
Підіть до хорошого.
Ноу коммент• вчера в 22:45
Ответ дляМиллениалка
Підіть до хорошого.
Ось навіть чат gpt зі мною згоден))
Мені до трихолога не треба, з волоссям повний порядок
Добрая свекровь• вчера в 22:46
Да, стараюсь всегда высушить, когда перешла на постоянную сушку феном, у меня и длина отросла ниже лопаток, волосы так меньше повреждаются
Ноу коммент• вчера в 22:48
Ответ дляДобрая свекровь
Порівняно з чим вони менше пошкоджуються? Раніше від чого страждали?
Добрая свекровь• вчера в 22:49
Ответ дляНоу коммент
Подумайте, я в вас верю
Ноу коммент• вчера в 22:51
Ответ дляДобрая свекровь
Подумайте, я в вас верю
Ні, я тупенька. Поясніть, будь ласка.
Тобто волосся сохло природньо і від цього пошкоджувалося і не росло?