ОленаЯ• 12 декабря 2022

Ті, хто за кордоном і виставляють

Свій відпочинок, парки, моря, океани, палаци, кафе, ресторани, пентхаузи тощо. Що з ними, невже не розуміють? Раніше думала про багатьох знайомих, що нормальні, розумні люди, а тут понеслося - інста, фейсбук, тік ток... Це лише я якось так реагую, і це нормально, вже хочеться написати в Фейсбук пост, що люди, агов, навіщо це?
Когтяузер• 12 декабря 2022
Не дивіться і все. Або змінить до цього ставлення. Вважаю, що це добре, що люди змогли знайти в цьому щось для себе добре, гарне, живуть, гуляють, відпочивають. Ні в якому разі ніхто не повинен, чи с ЗУ, чи с Європи, сидіти і ридати або не живґти, не святкувати, бо у інших не має на це можливості. Кожен день у всьому світи гинуть люди, і війни були і до України. Нехай користуються кожною можливістю, щоб не думати про війну та знищення майно.
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляGreen-Apple
Война в стране 9ый год идёт. Не красиво ей. Вы всё это время ходите в чёрном и рыдаете белугой?
А Ви з расєї, це в них методичка така?
ЮлияА91• 12 декабря 2022
Получается что Вам можно выставлять фото с «новорічним настроєм» а другим нельзя?
TaFo• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Я не страждаю, але не розумію.
ну спробуйте це якось пережити самоствйно
МариЧе• 12 декабря 2022
Ответ дляdiana2201
Автор , вот точно так же я сидела в подвале , а Вы здесь , на советчице , искали аниматора для детского дня рождения
Видимо в эти дни были сильные обстрелы, потому что Ваша тема тогда была дном для меня
Теж саме хотіла написати, а чи не та це Лєночка що шукала аніматорів😁
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляЮлияА91
Я тоже выставляю! Я с Донецкой области,у меня сгорела квартира,вместе со всеми вещами..не дай Бог такое пережить каждому.Так что,теперь получается я должна сесть здесь заграницей,страдать впадая в депрессию,никуда не ходить?
Так мова не про ходити, а про постити.
Green-Apple• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
А Ви з расєї, це в них методичка така?
а у вас чья методичка?
Klodia• 12 декабря 2022
Ответ дляVikolette
надо было дописать, если бы она была такой, как швейцарцы, то и Украина была бы другой)
А так страну делают ее жители, она была одной из них.
Не общаюсь с ней, там пошло все по классике, начиная от «а у нас в Швейцарии» до «не все так однозначно, может, мы тоже виноваты».
ЮлияА91• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Так мова не про ходити, а про постити.
Так а это мое личное дело-постить или нет! Моя страница-что хочу то и делаю! А кому не нравится-могут отписаться или удалить с друзей!
Wendy Rhoades• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Я не страждаю, але не розумію.
что вы не понимаете? люди стараются жить дальше, у кого как получается.
Они постят красивые пейзажи, и тем самым поднимают себе настроение. Чтобы быть в состоянии давать (например поддержать подругу, которой тяжелее), надо быть самому в ресурсе.

Толку с того, если все повяжут черные платки, закроются в темных квартирах без света и будут все вместе страдать до изнеможения. Кому от этого станет легче?
Wendy Rhoades• 12 декабря 2022
Ответ дляKlodia
ну вот за такое реально можно и плюнуть в лицо, виртуально))
Но не за красивые фото.
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляdiana2201
А ми перед цим насиділися в коридорах і гаражах, навіть підвала немає. В дітей повинно бути дитинство, вони й так таке перенесли і переносять.
ЮлияА91• 12 декабря 2022
А Вы как завистливая бабка,не ненавидите а завидуете! Почему просто не отписаться если Вам не нравится?
vikka-vs• 12 декабря 2022
У людей своя жизнь. Можно отписаться от них, если вас так возмущают их фото. Из моих знакомых никто ничего не выставляет , но они и раньше этим не страдали.
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляTaFo
вважаю таких, як ви дещо куку. так ненавтжду, ьак ненавиджу, що цілодобово нишпорю, в яких вони плавках в аквапарках. А потім припру на порадницю, щоб їх маово обісрали. Я ні за ким не слідкую, н ким і ничим не обурююсь. роблю те, що вважаю за потрібне. І не треба мені ні чийогось погодження, ні чийогось дозволу на це.
Я ввечері заходжусна фейсбук почитати новини, а тут скрізь сторіз лізуть.
Hanna-Hanna• 12 декабря 2022
Ох, авторе, а шо це Ви настрій створюєте новорічний, коли у когось будинку вже нема? І торт он шукали, в той момент коли у людей в деякий містах води не було?
Запускаючи маховик обсирання людей за будь-що, що Вам не до вподоби, будьте готові отримати завтра оту саму субстанцію в обличчя, бо Ви ж самі берете участь у нормалізації осуду як такого за те, що Вам незрозуміло (але при цьому не порушує кордони та права інших людей)
ЮлияА91• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Klodia• 12 декабря 2022
Ответ дляVikolette
Но не за красивые фото.
Как показывает практика, такое очень часто идёт в комплекте. Я такое в соцсетях у уехавших знакомых вижу часто- сначала красивые фоточки, потом «в Украине все плохо, ей капец», а потом «надо всех любить и прощать, нельзя носить в себе пожелания зла».
Знаете, я с автором где-то согласна. Хотя именно ее тема разводка на ругань. Но Есть понятие уместности. Жить и радоваться никто не запрещает, но выставлять свои песни и пляски когда такое происходит… ну.. разные мы…
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляGreen-Apple
а у вас чья методичка?
У Вас типова, а в мене думки в тексті.
Green-Apple• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
У Вас типова, а в мене думки в тексті.
у вас разжигание ненависти между выехавшими и оставшимися, ’не типова’ вы наша
ЮлияА91• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Так отпишитесь
Юся шопоголик• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Життя продовжується, всі ходять в міру своїх можливостей, але навіщо кожен крок постити - хтось далеко від дому, в когось чоловік,син, батько, брат на фронті, а хтось по схемі вивіз чоловіка і вони тусять.
А нащо ви ходите до них і дивитесь якщо вам неприємно
Марина ФР• 12 декабря 2022
Ответ дляAlika_1
Они ничего не понимают в том, как мы живем здесь
А кто вам мешает выехать и продолжать жить по другому?
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляHanna-Hanna
Удалено администрацией...
Tammy21• 12 декабря 2022
Мене периодично тригерять різні теми та люди. Я відписуюсь на час чи назавжди, чи просто скролю не дивлячись. Навіщо ви себе мучите?
Я бачила жінку з Бучі та дітей з Маріка, які були у дуже поганому моральному (жінка ще і фізично постраждала) стані. Я бачила чоловіка, у якого все життя у нього на очах стерли (пояснювати не треба, сподіваюся) і який планував покупку нового айфона, для фотачек. Дівчинку-підлітка, яка на АДах сидить та яку родичі стережуть, щоб не випилилася, у якої в інста та тік тоці -- чудовий ванільний світ і вічне свято.
Правда у тому, що ви не знаєте, що у інших людей у голові, і навіть якщо їм добре, це ок. Завжди можна нажати ’відписатися’.
mamaМия• 12 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
Я уже писала в другой теме, но повторюсь.

Мы живем в той реальности, которую построили для себя вокруг себя.
Мою нову реальність вибудовує ДТЕК ))
noree• 12 декабря 2022
Мене все одно. Хочуть виставляти, нехай виставляють.
Але! Мене бісить, коли починають поради давати, а ще краще вказувати, що нам тут робити!
Вони там не мають ніякого права казати, що нам тут робити.
Klodia• 12 декабря 2022
Ответ дляМарина ФР
И опять этот вопрос- а че вы не выехали? А почему мы должны?
Ну я выезжала, устроилась, вернулась, устала отбиваться от вопроса этого. Почему он вообще возникает-то? Мы-те, кто в Украине, не спрашиваем, а как это вы выехали, раскройте секрет? Возможность есть у всех.
Hanna-Hanna• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Так могли б задонатити ці гроші. Чи придбати продуктів і віднести волонтерам (також вклалися б в економіку), а Ви настрій чогось створювати почали. За Вашою логікою, це ж підсудне діло. Мало того, що створили настрій собі, так ще й фото виклали!
Чи «ценетезовсім, виніпанімаєтє»?
автор ОленаЯ • 12 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Так звичайно ж жити і радіти, дітям щось дати, показати, але писати, що тут все супер, а Україна бяка, так чому ж ти 30-40 років такій бяці жив, треба було валити 20 років тому.