Свисток ля-минор• Изменено 12 декабря 2022

Комунальні Київ оплачені, пишуть - борг

Дівчатка, підкажіть. 29.11 через Приват24 оплатила родичам комунальні (попросили в останню мить, бо перебої зі світлом в районі); всі квитанції маю. Раніше в березні/квітні оплачувала, проблем не було. Вони з інтернетом не дружать, платять на відділенні банку. Сьогодні отримали платіжку, там пишуть, що борг… На платіжці дата 1.12.2022. Дзвонять, засмучені. Може платіж не пройшов мій? Відкрила квитанції, маю квитанції, платіж пройшов, дата 29.11.2022, 8:40; дата валютування 30.11.2022. Як думаєте, чи може бути, що система не побачила оплату? А квитанції вже надрукували? До кого мені звернутися, чи може переслати квитанції? Може в когось так було, підкажіть? Там у них одна велика платіжка, й ID номер. Може є якась гаряча лінія? Дякую за пораду.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 12 декабря 2022
Квитанции печатают (по крайней мере до войны было так) 22-28 числа месяца.
автор Свисток ля-минор • 12 декабря 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Як думаєте, кудись звертатися? Чи за листопад оплатити вчасно, до 20 числа, й у січні автоматично цей «борг» скасують?
ВЗРЫВ_МОЗГА• 12 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Оплатить до 20. В январе будет платёжка без долгов.
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Дякую.
Не буду• 12 декабря 2022
Квитанция была напечатана до того как вы оплтили. Сейчас долга нет.
Ol-a• 12 декабря 2022
Платежі до комунальних організацій надходять на протязі 3-5 робочих банківських днів. Тому звичайно, що в платіжці на 1 число відсутня сплата.
Из Хацапетовки• 12 декабря 2022
У меня за сентябрь долг так и висит, самое интересное, что и в графе «оплата» всегда стоит сумма оплаты, всегда плачу до 20-го числа, не понимаю, как они печатают эти квитанции.
Оксана Р• 12 декабря 2022
На любой квитанции есть телефон,можно позвонить,узнать
Показушница• 12 декабря 2022
Вы оплатили очень поздно, понятно, что будет долг. Оплатите в этом месяце вовремя и след квитанция уже прийдет без долга.
Ответ дляОксана Р
На жаль, не беруть слухавку. Вмикається робот.
3@йk@• 12 декабря 2022
комуналка платиться до 20го, потім формують квитанції для людей
Сиамская сороконожка• 12 декабря 2022
Я плачу если до 28 включительно, то всегда без долгов. А было, что платила 29-30, тогда типа долг в следующей платежке. Но потом через месяц пропадает долг