Кудесница_с_пургеном• 13 декабря 2022

Есть вопросик

Почему у раши на гербе курица?
Irinaina• 13 декабря 2022
Гугл безмолствует?
Kidstaff Bot• 13 декабря 2022
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Jul_L• 13 декабря 2022
Прослеживается тенденция: советчиц все чаще блокируют в гугле.
golublexa3• 13 декабря 2022
Потому что русские цари не русские, герб от Гольштейн-Готторп.
КатюшаЖТ• 13 декабря 2022
Бо вони як кури,кудахкають на увесь світ і серуть там де сплять.
автор Кап_ля • 13 декабря 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
👍
Закон курятника: клюнь ближнего, насри на нижнего.
Mede• 13 декабря 2022
Не знаю, що з цього приводу Гугл каже, але я гадаю, що коли той герб з´явився, руська імперія типу себе позиціонувала як таку, що має справи і начебто гарні відносини з сусідами на ’западє’ і на ’вастокє’. В сьогоденні же це просто смішний та недолугий символ, особливо коли його малюють з українським тризубом в дупі)))