Винник• 13 декабря 2022
Дозвіл на виїзд дитині від батька. Чи питають прикордонники при виїзді з України
Цікавить саме теперешній чвс, хто протягом місяця виїжджав, чи запитують?
На сайті прикордонної служби вказано що не потрібен дозвіл, а на практиці кажуть люди що вимагають. Де істина?
Це що, якщо немає дозволу завернуть маму з дитиною?
Результат:
вже голосів:
17 (43.59%)
Результат
14 (35.9%)
НЕ вимагають
8 (20.51%)
Вимагають
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Я в курсі. Але обидва рази, як я їхала - мене питали. На КП Угринів і КП Устилуг.
То могли запитати взагалі будь що
Из Кукуева я• 13 декабря 2022
У меня спрашивали. Говорят, чтобы не было, что незаконно увозите своего ребенка от отца(!) Я была просто в шоке, потому что говорю, каким образом я могу взять разрешение от отца, если он у меня безвести пропавший военный ЗСУ? И что значит незаконно увожу ребенка - мы же состоим в официальном браке! Еле со скрипом пропустили( ещё спросили, есть ли у меня с собой средства и попросили показать. Но мы ехали с родственниками на машине. Может, автобусы так не проверяют
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
До чого ваш шлюб
Гербалайф и Ко• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
По якому закону?
І до чого тут митниця
Вона не знає такого закону, але брехню запостити і паніку навести треба ж.
СкиниУскачи!• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
То могли запитати взагалі будь що
Ми не про будь що говоримо, а про дозвіл. Я сперечалась з прикордонниками, але це все було довго і вимотало нерви. Допомогло лише, що мала фото наказу про зарахування чоловіка на службу. І так на кордоні чіпляються до всього і повільно перевіряють
Из Кукуева я• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
До чого ваш шлюб
Как к чему? Читаем ещё раз внимательно, что я написала
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Дозвіл не передбачений законом. То якщо в вас його питали - могли спитати будь що щє.
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
То до чого?
Поясніть будь ласка
СкиниУскачи!• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
По якому закону?
І до чого тут митниця
читаємо уважно
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Подібні теми тут періодично виникають. І в них завжди сторіз про ’сняли с автобуса’ чи ще щось подібне.
СкиниУскачи!• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
А ви скільки разів перетинали кордон з дитиною без дозволу батька?
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
читаємо уважно
Це абзац 13 пункту 2-3 Постанови КМУ №95 Про Правила перетинання державного кордону в редакції від 15 березня 2022 року. Документ чинний на сьогоднішній день
То до чого митниця?
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
То до чого митниця?
а далі нам пишуть:
Виїзд з України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, можливий у таких випадках:
1) за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
а далі нам пишуть:
На час ВП діє особливий порядок виїзду деяких категорій громадян.
Ці норми спеціальні і втратять чинність, коли скасують військовий стан.
Вибачте, але проводити вам повний юридичний лікнеп в умовах форуму немає можливості.
Из Кукуева я• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
То до чого?
Поясніть будь ласка
Ок, таможенники объяснили это тем, что может вы в разводе и таким образом вывозите ребенка в другую страну, чтобы отец не мог видеть ребенка. Потом спросили за справку безвести пропавшего мужа. А у меня на руках был только скан этого уведомления. Показала, долго читали, что-то проверяли. Потом поизвенялись, пропустили, но на последок спросили за наличие каких-либо средств с собой
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
я і не просила вас проводити мені будь-який юридичний лікнеп. Ви самі вирішили це зробити
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Відносини батьків дитини між собою ніякого відношення до їхніх батьківських прав та обов´язків не мають. Це вам на майбутнє.
Як і митники ніякого відношення до паспортного контролю
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
Я лише коментую чинне законодавство.
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Я лише коментую чинне законодавство.
так визначтесь) Чи лікнеп проводите мені особисто у межах форуму неповний, тому що на повний у вас немає часу. Чи просто коментуєте законодавтво
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
Коментую законодавство, але проводити глибокий аналіз правозастосування не збираюсь.
Насамперед, пояснювати питання теорії права щодо дії правових норм в часі
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
так вас ніхто не просить)) Не треба зайвий раз писати про те, чого ви робити не збираєтесь. А то виходить: ви мені настільки байдужі, що я аж два квартали за вами бігла, щоб це сказати
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
Я якось без чиїхось вказівок вирішуватиму, що мені писати.
Дякую за увагу
Редиска Я• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
я не тикала. Спитали: то ваша дитина? кажу, так, моя. Спитали свідоцтво про народження та дозвіл від батька. Показала
В чому проблема зробити? Ну спитають - покажи. Це простіше, ніж наговорюватися з прикордонниками і щось там доказувати
Ну у когось немає проблеми, у когось є. Не всі батьки дають той дозвіл