Винник• 13 декабря 2022
Дозвіл на виїзд дитині від батька. Чи питають прикордонники при виїзді з України
Цікавить саме теперешній чвс, хто протягом місяця виїжджав, чи запитують?
На сайті прикордонної служби вказано що не потрібен дозвіл, а на практиці кажуть люди що вимагають. Де істина?
Це що, якщо немає дозволу завернуть маму з дитиною?
Результат:
вже голосів:
17 (43.59%)
Результат
14 (35.9%)
НЕ вимагають
8 (20.51%)
Вимагають
Едимнаморе• 13 декабря 2022
Ніхто не вимагає якщо мама їде з дитиною. На час воєнних дій дозвіл не потрібно. Їхали два рази ніхто не вимагав. Лише ті що поробили ці дозволи , то самі їх тикали прикордонникам. Якщо їдуть якісь родичі, то дозвіл потрібно
Дуболом• 13 декабря 2022
Автор,вас в про наркотики можуть запитати, але везти їх із собою ви не зобов´язані.
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляЕдимнаморе
А потім розказують тут, що треба зробити ’на всякий случай’
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляЕдимнаморе
я не тикала. Спитали: то ваша дитина? кажу, так, моя. Спитали свідоцтво про народження та дозвіл від батька. Показала
В чому проблема зробити? Ну спитають - покажи. Це простіше, ніж наговорюватися з прикордонниками і щось там доказувати
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
А якщо в вас би спитали довідку з місця роботи? Вона була у вас с собою? Не проблема ж її зробити
Дуболом• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
Проблема у тому, що дозвіл непотрібний . І нема ніякого сенсу оформлювати непотрібні документи
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляДуболом
так не робіть. Вас же не примушує ніхто. Тут спитали: питають чи не питають. Я відповіла за себе. Все
муха в кедах• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
На якій ’практиці’?
Є закон, його потрібно дотримуватися
муха в кедах• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Тема про дитину, а не про довiдку з роботи
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
Скажіть, а які документи, не передбачені законодавством, ви ще мали з собою?
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
Тема про документи, а не про дитину
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
А навіщо вам мої документи?
муха в кедах• 13 декабря 2022
По закону дозвiл потрiбен.Но у нас нарушають закони ,i тим самим дають заробляти працiвникам таможнi, тикая iм грошi
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
По якому закону?
І до чого тут митниця
Едимнаморе• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
А якщо тато в ЗСУ в Бахмуті, тоді чому проблема зробити? Дійсно?
Є закон. Самоуправство прикордонників треба присікати зразу
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
А навіщо вам мої документи?
Не мені, прикордоннику.
Він міг спитати у вас довідку з місця роботи. А в вас її немає. І все, їдьте додому
Топтунша• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Не мені, прикордоннику.
так питаєте ж ви про довідку з місця роботи))
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
І прикордонник міг спитати. І без неї не випустив би вас
Машенька Ивановна• 13 декабря 2022
Старша сестра перевозила дитину неділю назад.робила тільки дозвіл від матері, від батька не робила і не запитували.
Дуболом• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
По якому закону?
І до чого тут митниця
Людина їде як багаж, тому їй і потрібна митниця,все ок
Дуболом• 13 декабря 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
Сестра їхала із власною дитиною, і робила письмовий дозвіл собі ,вивозити свою ж дитину?
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Ну в цьому випадку так, звичайно. Але ж тоді і розмитнення провадиться за нормами митного кодексу. І потрібна оцінка, сертифікати відповідності і таке інше
Капризуля• 13 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
Зачем делать то, что по закону сейчас НЕ нужно? Я езжу с сыном, всё норм.
Машенька Ивановна• 13 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Та ні)діти мої , їхали самі, одна з них малолітня)
СкиниУскачи!• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Проблема таки може бути, якщо чоловік в зоні бойових дій.
Ms. При теле• 13 декабря 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Для того й внесли зміни в законодавство, ще 15 березня
СкиниУскачи!• 13 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Я в курсі. Але обидва рази, як я їхала - мене питали. На КП Угринів і КП Устилуг.