вся карта червона, що чути???
frumoasa17• 13 декабря 2022
3 недобитків МіГ-31 летять з рашки до бульбашів, через те що можливо несуть кінжалиі і можуть вдарити ними, то тривога.
Леди на мопеде• 13 декабря 2022
Ответ дляКузякин
Ниче. Сидим
Лежим))
Надо собрать себя в колготки и идти тесто месить
Байрактарочка• 13 декабря 2022
Як вони вже заї…ли. Шоб всі ці бл@дськи вилупки попадали разом зі своїми літаками, і сучими пілотами. Щоб на них в польоті напав понос і пєрдєчний сріступ.
Да буде так!
Леди на мопеде• 13 декабря 2022
Ответ дляil-mari
так ото ж я і не знала, син сказав, хочу штолленн робити, але, певно, треба води набрати
Так отож и у меня штоллен намечается, сухофрукты в коньяке уже 3 дня киснут
А еще пиццу мелкий просит
Леди на мопеде• 13 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Піду я вареники поставлю з картошкою варити, купила підчеревини на зажарку. В сраку хай ті ракети собі позапихають, задрали суки)
Ой, я в субботу подчеревки нажарила
Леди на мопеде• 13 декабря 2022
Ответ дляil-mari
вот не хочу начинать, тревога закончится, тогда, а то вдруг света, води не буде..
Ну, у меня газ и свет 1,5часа назад включили
Леди на мопеде• 13 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
З цибулькою?
Не, так. Я недавно антрекот жарила с цибулькой. Это гастрономический оргазм
Belosnezka1980• 13 декабря 2022
7 разів зайшла на ,,Совєтчіцу,, думаю, що за...ніякої ,,Хвилювалочки,, Ну, думаю, все, дівчата страх втратили