Та никада в жизни• 13 декабря 2022
Lacoste чоловіче взуття - розмір допоможіть)
Ніколи не брала чоловіче взуття цього бренду. Підкажіть будь ласка. За їх розмірною сіткою на стопу 27.5 см потрібен розмір US10 або US10.5
Хоча у інших брендах це US9.5
Хто брав. Поділіться досвідом. Чи правда у Lacoste своя розмірна сітка?
Не хочеться прогадати з розміром.
У продавалися дуже багато фейків( і немає довіри до їх замірів
Хоча у інших брендах це US9.5
Не хочеться прогадати з розміром.
Диверсификация• 13 декабря 2022
у мужа мокасины UK 9 US10. на бирке стоит 43. носит 42-43. внутри стелька 28 см
Та никада в жизни
• 13 декабря 2022
Ответ дляДиверсификация
Дякую Вам