ElizaP• 13 декабря 2022

Ура законопроект 5655 приняли

Прощай строительная мафия, прощайте гангстеры в мэриях и облсоветах!
Больше никаких домов-монстров, незаконных самостроев, схематозов, откатов и коррупции.
Добро пожаловать в Европу!
OksAAnna• 13 декабря 2022
Хорошо бы...
LadyDShoes• 13 декабря 2022
Можно вкратциии
сладкий_ноябрь• 13 декабря 2022
😂😂😂😂
begovelik• 13 декабря 2022
Интересно, сейчас покупают квартиры в домах-кинг-конгах на высоких этажах?
inna5577• 13 декабря 2022
А вы хоть читали тот закон?? Чему радуетесь? Умные люди пишут, что это ужас и его нельзя принимать, контроль над строительством отдается частной фирме, очередной договорняк
Калатея• 13 декабря 2022
Ответ дляbegovelik
Да
junel• 13 декабря 2022
Я його не читала але поки що не вірю в справедливість, законність, порядність від суб´єктів будівництва. І ще...у нас знайдуть вихід /прохід/обхід всюди.
автор ElizaP • 13 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Умные?
Вы про коррупционеров и мафию которым закрыли кормушку сегодня?
Сижу ржу, гангстеры даже проплатили кучу ручных ’общественных организаций’ что бы они гавкали
А что толку-то?
Мы идем в Европу.
Закончилась мафия и коррупция в строительстве.
Сегодня была поставлена точка.
Привет Европа.
LadaU• 13 декабря 2022
Вы читали закон? Почитайте. Будет еще наряднее, чем было.
Дафна• 13 декабря 2022
Для архитекторов это очень плохой закон.
Finik-Figa• 13 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Удалено администрацией...
Lv1107• 13 декабря 2022
Автор, тепер сам забудовник буде вирішувати, що будувати? Без дозволу місцевої влади і т.д? І сам себе контролювати, чи як?
Дафна• 13 декабря 2022
Ответ дляLv1107
И сам менять проектные решения как захочет
Nature is a miracle• 13 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Умные?
А что толку-то?
Мы идем в Европу.
Сегодня была поставлена точка.
Привет Европа.
Даруйте, але ви така наївна. Це я вам як будівельник кажу.
inna5577• 13 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Умные?
А что толку-то?
Мы идем в Европу.
Сегодня была поставлена точка.
Привет Европа.
Еще раз- вы читали тот закон?? Снимайте лапшу с ушей
Udacha777• 13 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Умные?
А что толку-то?
Мы идем в Европу.
Сегодня была поставлена точка.
Привет Европа.
Наркотики тоже запретили продавать. Но ведь продают же. Во всём мире продают. Так и с остальными законами.
автор ElizaP • 13 декабря 2022
Olena Shuliak
1 д. ·
Хто винен у тому, що в наших містах з’являються будинки-монстри? А хто у незаконних забудовах і підміні понять в містобудуванні? Винних багато. Бо збудувати архітектурне одоробло — завжди «командна» робота тих, хто любить швидко і нечесно заробляти гроші. Тому не дивно, що деякі очільники великих міст так проти законопроекту 5655 про реформу містобудування — реформа ж зобов’язує моніторити незаконні забудови на своїх територіях, виходити на перевірки, демонтувати і нести за це відповідальність.
Розкажу цікаву історію: сьогодні, напередодні голосування 5655 у залі ВРУ, команди мерів великих міст, які обросли хаотичною забудовою, надсилають кожному народному депутату смс з вимогою (увага❗️) не голосувати за 5655. А ще пишуть неправду і маніпуляції, щоб раптом їх корупційну годівницю ніхто не розбив. Ціль таких повідомлень проста — домогтися, щоб все залишилося без змін. Щоб продовжити співіснування з недобросовісними забудовниками та їх архітекторами і отримувати за це вигоду. Щоб і чхати на інтереси людей навіть під час відбудови України і далі гріти руки на об’єктах, що зводитимуть для тих, хто втратив житло.
За умов такого корупційного спротиву, законопроект 5655 і реформа стала для нашої команди не просто історією про розвиток і нові стандарти. Тепер це справа честі та гідності. Бо світло перемагає темряву. Добро обов’язково переможе зло.
Home_Textile• 13 декабря 2022
Ответ дляinna5577
+100 люди радуются сами не понимая чему....Сейчас столько принимают жести...
Olga Zelenyak• 13 декабря 2022
Вот европейцы удивятся, когда его прочитают и узнают, что приняли этот проект во имя светлого европейского будущего. Им такие «крендебоберы» и не снились.
smillla• 13 декабря 2022
Ответ дляbegovelik
Да ))
Yuliya 17• 13 декабря 2022
Ох уж люблять наші Еуропу. Є і там корупція, є усюди. Розкрадають, просто менше, ніж наші.
Nature is a miracle• 13 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Olena Shuliak
1 д. ·
Та почитайте нарешті той закон. Моніторинг з забороною доступу на об´єкт. Який демонтаж. А введення в експлуатацію та дозволи будуть видавати приватні ТОВ. Тобто фірма-забудовник створить ТОВ-одноденку, здасть будівництво в експлуатацію, а ТОВ через деякий час ліквідовується. Шукай вітра в полі.
Ви б перед тим як радіти, хоч матчастину прозондували.
kabatosa• 13 декабря 2022
Ответ дляДафна
Чому?
Мурнетка• 13 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Умные?
А что толку-то?
Мы идем в Европу.
Сегодня была поставлена точка.
Привет Европа.
Мне мама рассказывала, что когда она была маленькой, то в Киеве высотка ушла под землю полностью вместе с людьми.
Ее построили в запрещенном месте.
Будет много таких случаев в будущем, видать
kabatosa• 13 декабря 2022
Ответ дляNature is a miracle
В нас 50-70% житла що здається не відповідало ДБН і сан нормам, тепер буде 99% не відповідати?
Nature is a miracle• 13 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Чому?
Проєктувати будуть неприбуткові товариства, створені на коліні без дотримання будь-яких норм. А праця справжніх архітекторів, це важка праця й ім´я заробляється десятиріччями.
Nature is a miracle• 13 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Боюся що так. А також без погодження з генпланами міст.
Зоя Монроз• 13 декабря 2022
Ця Шуляк тільки вчора заявила, що у нас багато міст розбиті вщент, немає потреби їх відбудовувати, а будуть будувати в нових місцях. Ось під це і протягли цей закон, будуть будувати тяп ляп, подешевше, а продавати подорожче
Еленнн• 13 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Умные?
А что толку-то?
Мы идем в Европу.
Сегодня была поставлена точка.
Привет Европа.
це тей закон,по якому висотку можна вліпити в будь якому історичному місцю?
Vlada-Maria• 13 декабря 2022
Ответ дляNature is a miracle
Вітання колегам Я почитала той ’закон’ і офігіла також. Як то кажуть, кому війна, а кому....