Дадосвидания• 13 декабря 2022
Что можно испечь без яиц?
Посоветуйте, пожалуйста проверенные рецепты.
Фрекен бок• 13 декабря 2022
Сегодня готовила оладки , вместо яиц добавила банан , очень вкусно получилось , а вообще есть масса рецептов разной выпечка без яиц, постная выпечка.
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Сосулька• 13 декабря 2022
Пирог ’Студенческий’, это тот, что с вареньем. Вообще без яиц и один из самых вкусных.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Дивіться, яка смакота, я правда не готувала, але скрін зробила, хочу спробувати.
Сумніваюсь, що у всіх вдома є смалець і амоній.
А рецепт старий, на Західній ще в 80-х в селах на весіллях таких їжачків пекли. Правда, без вишень. Мені в дитинстві вони зовсім несмачні були.
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
А амоній це що така рідкість?
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
А мені смачні і красиві.
Неуловимый Джо• 13 декабря 2022
будь-яке пісочне тісто. Можна на маслі вершковомому(дорого), на оліі, маргарині, смальці.
Якщо вдома багато зайвого сала, то зробіть несолоний смалець, а потім на цьому смальці тісто для печива чи пирога.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
А амоній це що така рідкість?
Ну от мені далеко за 40, ніколи ні я, ніхто з знайомих на амонію не пік.
І навряд чи в автора теми чи хоть в когось, хто в темі відписався, є вдома амоній.
МадамОхмури• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Спасибо за рецепт 💐
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Ну так можна ж замінити звичайним розпушувачем.
МадамОхмури• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Аммоний можно легко заменить дрожжами
Люблю_смаколики• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
так пекут на ЗУ:со смальцем и аммонием.
а вы поосторожней с аммонием,а то всё печенье будет пахнуть мочой.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Ні, у амонія своя специфіка, розпушувач йото так як треба не замінить.
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
так пекут на ЗУ:со смальцем и аммонием.
Так, знаю.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
Аммоний можно легко заменить дрожжами
Пісочка на дріжджаж? Ну таке...
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Але ж у всіх рецептах печива використовують розпушувач, думаю в цьому рецепті і розпушувача буде достатньо, потрібно спробувати.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Ну спробуйте.
Амоній ’сильніший’ за розпушувач, розпушувач так не підніме тісто з такою кількістю жирів.
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Ну спробуйте.
Дякую, якось буду мудрувати)