Дадосвидания• 13 декабря 2022

Что можно испечь без яиц?

Посоветуйте, пожалуйста проверенные рецепты.
Ненавязчивый синтезатор• 13 декабря 2022
Тёртый пирог одно яйцо
Жирафовое варьенье• 13 декабря 2022
Сумасшедший пирог
Звоночек• 13 декабря 2022
Хлеб и булки пеку без яиц
Фрекен бок• 13 декабря 2022
Сегодня готовила оладки , вместо яиц добавила банан , очень вкусно получилось , а вообще есть масса рецептов разной выпечка без яиц, постная выпечка.
Бауди на ауди• 13 декабря 2022
Насыпной пирог
Мука, сахар, манка, масло, яблоки
ЛЮБА• 13 декабря 2022
Насыпной пирог с яблоками, дрожжевое тесто без яиц ( затем любая начинка)
ЛЮБА• 13 декабря 2022
Забыла о лепешках сырных их можно печь или жарить на сковородке
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Дивіться, яка смакота, я правда не готувала, але скрін зробила, хочу спробувати.
Добротная• 13 декабря 2022
Удалено администрацией...
Сосулька• 13 декабря 2022
Пирог ’Студенческий’, это тот, что с вареньем. Вообще без яиц и один из самых вкусных.
Капитошечка• 13 декабря 2022
https://1000.menu/cooking/19491-sumasshedshii-piro...
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Сумніваюсь, що у всіх вдома є смалець і амоній.
А рецепт старий, на Західній ще в 80-х в селах на весіллях таких їжачків пекли. Правда, без вишень. Мені в дитинстві вони зовсім несмачні були.
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
А амоній це що така рідкість?
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
А мені смачні і красиві.
Неуловимый Джо• 13 декабря 2022
будь-яке пісочне тісто. Можна на маслі вершковомому(дорого), на оліі, маргарині, смальці.
Якщо вдома багато зайвого сала, то зробіть несолоний смалець, а потім на цьому смальці тісто для печива чи пирога.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
А амоній це що така рідкість?
Ну от мені далеко за 40, ніколи ні я, ніхто з знайомих на амонію не пік.
І навряд чи в автора теми чи хоть в когось, хто в темі відписався, є вдома амоній.
МадамОхмури• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Спасибо за рецепт 💐
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Ну так можна ж замінити звичайним розпушувачем.
МадамОхмури• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Аммоний можно легко заменить дрожжами
Люблю_смаколики• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
так пекут на ЗУ:со смальцем и аммонием.
а вы поосторожней с аммонием,а то всё печенье будет пахнуть мочой.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Ні, у амонія своя специфіка, розпушувач йото так як треба не замінить.
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
так пекут на ЗУ:со смальцем и аммонием.
Так, знаю.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляМадамОхмури
Аммоний можно легко заменить дрожжами
Пісочка на дріжджаж? Ну таке...
Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Але ж у всіх рецептах печива використовують розпушувач, думаю в цьому рецепті і розпушувача буде достатньо, потрібно спробувати.
Оля_с_киркою• 13 декабря 2022
Недавно рецепт шарлотки траплявся, як раз яєць не було в хаті))
https://today.ua/russkyj-sharlotka-bez-yayts-chem-...
Упругая попка• 13 декабря 2022
Манник шоколадный пеку без яиц.
когдадеЦкие• 13 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Ну спробуйте.
Амоній ’сильніший’ за розпушувач, розпушувач так не підніме тісто з такою кількістю жирів.
Microgreenka• 13 декабря 2022
Спробуйте, я готувала 👍🏻 смачні і дитині в школу давала. (Без яєць)

Невидимка Майя• 13 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Ну спробуйте.
Дякую, якось буду мудрувати)
ok1904• 13 декабря 2022
Ответ дляMicrogreenka

https://youtu.be/_U46j1uLkSA
Так простіше викладка, я часто печу,масло заміняю смальцем (в відео вона теж пропонує свінске масло)