Кто в курсе , открыты ли реестры, для оформления недвижимости по наследству?
Ответ дляНОТАРІУС КИЇВ
Доброго дня. Всі реєстри для оформлення спадщини працюють.
Судя по нику, вы нотариус. Можете пожалуйста ответить на вопрос? Я открыла дело по поводу оформления недвижимости по наследству, но сейчас сложная финансовая ситуация, можно ли отложить дело в долгий ящик до появления финансов или нет, надо дальше продолжать оформление?
Додекаэдр• 14 декабря 2022
Ответ для_Мура08_
Завжди було можна оформлювати тоді, коли Ви забажаєте, хоч через 10 років. Але Ви самі повинні розуміти всі риски того, що Ви не маєте документів на руках.
НОТАРІУС КИЇВ• 15 декабря 2022
Ответ для_Мура08_
Доброго дня.
Головне вчасно подати заяву про прийняття спадщини та відмову від прийняття спадщини.
Процес переоформлення спадкового майна з померлого на спадкоємця не обмежений. Точніше строк зберігання спадкової справи у нотаріуса 75 років. Протягом цього строку спадкоємці можуть оформити спадщину на себе.
Якщо у Вас немає фінансів, немає часу, немає бажання, чи не зручно цим займатись: оформляти спадщину не треба! Оформите коли буде треба.
Можно взагалі подати заяву про прийняття спадщини і нічого не робити. Після смерті спадкоємця який подав заяву його спадкоємці успадкують належне спадкоємцю майно та те на що він подав заяву