задумчивая мордочка• 14 декабря 2022
ФОП для пенсії майбутньої
Я не працюю. Можу відкрити ФОП і платити сама в пенсійний податок? Це складно все? Потрібно в податкову ходити?
задумчивая мордочка
• 14 декабря 2022
Ответ дляТоска в носках
Можно платить ЕСВ без фопа
Скільки приблизно, не знаєте?
Тоска в носках• 14 декабря 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Скільки приблизно, не знаєте?
Там сумма зависит от минимальной зп
задумчивая мордочка
• 14 декабря 2022
А як це організувати? В пенсійний іти?Чи можна онлайн?
Сиреневенькая• 14 декабря 2022
Як вам допоможе пенсія в 2 тис потім мінімальна? Я була фопом, стажа для пенсії 22 роки, отримую пенсію по інвалідності 2200 ( це 90%) від звичайної.
задумчивая мордочка
• 14 декабря 2022
В мене стажу маловато. Років 16. А мені вже 50(. Думаєте, немає сенсу платити в пенсійний?
БолеИменее• 14 декабря 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Що Ви очікуєте отримати (в сумі) після виходу на пенсію? Порахуйте, скільки разом Ви виплатите за період сплати в ПФ. І одразу буде зрозуміло, чи є сенс.