ЯсноВидящая• 15 декабря 2022
Який подарунок дівч 10 років на новий рік і миколайчика?
PORKA• 15 декабря 2022
На Миколайчика солодощі, Новий рік парфуми і ще щось, може прикраси якісь. Нотіно дивлюсь, те, що хочу, немає промокоду( І хтозна чи встигне...
Муроводчица• 15 декабря 2022
11 років. Миколайчик - солодощі. Новий рік - кільцева лампа і солодощі.
Copy-Paste• 15 декабря 2022
Кіт батон, теплий костюм, з/щ акумуляторна, настільна гра , красиві тематичні пряники
Корсет_на_шурупах• 15 декабря 2022
На Николая сладости, девчачий брелок и деньги, на НГ планшет. Пора обновить.
PORKA• 15 декабря 2022
Ответ дляCopy-Paste
а який костюм берете, теж треба...
Чудо-Рыба-кит• 15 декабря 2022
На Миколая традиційно солодощі, на НР - айпад, акрилові маркери, основи академ. живопису Лі.
Одноклассница• 15 декабря 2022
Миколай солодощі, на новий рік просе косметику справжню. Куплю,але не зовсім справжню) ще хоче лол і любе різні інтерактивні іграшки. То можливо щось ще буде
Copy-Paste• 15 декабря 2022
Ответ дляPORKA
а який костюм берете, теж треба...
Беру вже другий тут-не кошлатиться, гарно переться
Апрель Ивановна• 15 декабря 2022
Останню ілюстровану книгу про Гаррі Поттера, теплі носки Хогвардс (купувала у Маруксі перед закриттям), теплий костюм Бембі (купила на чорну п’ятницю), блиск для губ і бальзам EOS.
ТебеОноНадось• 15 декабря 2022
На Миколая- скетчмаркери і скетчбук.
На новий рік замовила догляд Cerave - вмивалку і лосьйон.