КонФФетОшка• 15 декабря 2022

Закордоном - як ділитесь в покупках, якщо вас багато?

я з дитиною і батьками проживаю закордоном (житло за символічну плату), розлучена.
працюю поки лише я, доходів більше в мене нема. але робота - контракт поки до весни, чи продовжать - хз.
в батьків українська пенсія.
продукти стараємось пополам з батьками, бо в мене на дитину багато витрат.
але важко пополам буває, ми так не рахуєм до копійки.
я сказала, що хочу купити дитині гірлянди (по ціні - біля 400 грн), просто до слова сказала, не питала - мама така зразу "Ой зараз так в нас нема грошей, не витрачай на дитину".
Я хотіла на пару днів поїхати з дитиною в інше місто, і зараз почнуться криві погляди "готель" і т.п., а батьки типу без роботи.
Вони мені крові випили не мало.
В них в Україні є робота, просто не їдуть, хоча місто не фронтове.
А мене вже аж ковбасить. я як вирішу - то і в борг на 2 дні кудись поїду, бо так захочу.
мене злить, що мої гроші рахують.
Піти на оренду буде тупо, бо я потрачу майже все.
Це типу треба терпіти