Прилипало• 15 декабря 2022

Білборди в Дніпрі. Молодці дніпровці!

Бо тут багато хто не розуміє ашотаковакакаяразіся
Якщо шось фото зі сторінки наших захисників
Надіюсь всіх дідів морозів в цьому році зіб‘є ппо
ИринаКа• 15 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Бідні діти. Я було втомитася пояснювати чому написали матюки на всіх бігбордах країни. Тепер це
Удалено администрацией...

Мальчун-задирун• 15 декабря 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ну он ещё и диссидент, он не побоялся высказываться против ввода советских войск в Афганистан. Ну и он придумал водородную бомбу, к сожалению. Был в ссылке за своё отношение к действиям власти
Ну він же росіянин, як так? Його премія - добре, а все інше російське - то абсолютне зло?
Розумієте, ненависть зробила сучасних росіян сліпими, але вона зрощується і в нас, ненависть притупляє людей.
Suertq• 15 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Ага, а Мрія, котру так всі жаліють і хочуть відновити де була зроблена і ким? в срср, по всіх заводах союзу робили комплектуючі і звозили потім в одну точку збирати.
Удалено администрацией...
Бабушка-байкерша• 15 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Я напевне одна із найбільших патріотів, проживши в окупації 8 місяців та відстоюючи позицію. Мою сім´ю було за що на підвал повести.
Але я не готова відмовитись від Діда Мороза, мені все одно чий він, його походження. Я новорічну святкову атмосферу з подарунками під ялинкою дуже оберігаю, навіть дорослі діти чекають та вірять в диво.
Миколай, то зовсім інше, солодощі під подушку. Замінити діда Мороза Санта Клаусом, ну якось не було часу проникнутись цією ідеєю, та подарунки 25 грудня всім ще незрозумілі.

ПС: я вважаю, що не все є власність рассєї. І ми повинні бути мудріші. Це вибір кожного, що відмічати, як це робити та на якій мові спілкуватись. Влада має давати вибір та заохочувати!! громадян, от це дуже круто, з часом зміняться смаки. Але ламати зараз через коліно в такий скрутний час - не вихід.
автор grechka827 • 15 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Дед Мороз родом из СССР мы тоже были его частью , при чем тут раша вообще ?
Занимаются бредом
Типа проблем больше нет в стране
Удалено администрацией...
ksena555• 15 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
как раз на этих ублюдках и выросли русиш швайне которые сейчас убивают украинцев
я теж вивчала в школі російську літературу, і вірші напам’ять вчила Пушкіна, а також читала твори типу Война и Мир і т.д., то може мене вб’єте теж????
Хоч є якесь розуміння і грані????
Любви вам!• 15 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Вообще не знаю чем не угодил дед Мороз, Пушкин, Лермонтов, и т.д.
Как-то вы в кучу дел мороза с Пушкиным.

Чу Ча• 15 декабря 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
То потрібно додавати остаточно?
Интересно пишут, про строительство. Забыли, что кредиты до войны давали под немыслимые условия. А теперь почему то думают, что прилетит волшебник на голубом вертолете и все отстроит. Такие наивные.
Запретный фрукт• 15 декабря 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Как-то вы в кучу дел мороза с Пушкиным.
Так и Пушкин же не угодил.
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляПрилипало
Да не дойде для чого сидіти в ремі якщо іона повна задниця🤦🏼‍♀️
Это открытый форум и я имею право написать,что тема полное днище, если я так считаю.
И как видите, не все ещё, к счастью посходили с ума от тупой пропаганды, а остались и адекватные здравомыслящие люди
Меряю от единицы• 15 декабря 2022
Ответ дляgrechka827
Удалено администрацией...
Я как раз нет
А вот вы да
Ибо за промыванием мозгов , не видите , что творится внутри страны
Чу Ча• 15 декабря 2022
Ответ дляSuertq
Удалено администрацией...
А автомат Калашникова кто придумал, который на вооружении ВСУ? Странные люди.
ША все! я пришла• 15 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ага, отсутствие тротуаров в спальных районах, недостроеные остановки, на которых теперь ноги переломаешь, забитые утром и вечером маршрутки, просто всмятку, просто лучше всех, особенно на 12 квартале.
На победе и тополе все прекрасно
Фекла Персиковна• 15 декабря 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А ви запитайте захисників, діти яких чекають новорічне суду з подарунками від діда мороза, чи погоджуються вони з вашою думкою. Бо той захисник,який зараз в Базмуиі, мій знайомий, вже купив дітям подарунки від діда мороза. То хто ви така, щоб вирішувати щось стосовно його дітей?
сусідка переселенка з маленькими дітьми на поверсі. Вона не має вже дому в своєму місті на Донеччині, а чоловік під Бахмутом захищає.
Вона не змінила ні мову, ні принципи, і при цьому є патріотом своєї країни. Їй немає коли заморочуватись зміною свят, вона гола боса без чоловічої підтримки з двома янголятками. І таких десятки тисяч, кому не до цих баталій.
ИринаКа• 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Лучше бы тротуары в порядок привели
То дороги латати чи перемагати на всіх фронтах? Де зрада?
Ацетилсалициловая кислота• 15 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Так ото ж. Очевидно, що авторку війна не сильно зачепила, немає що людині робити...
Kidstaff Bot• 15 декабря 2022
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
black-opium• 15 декабря 2022
Чем мы лучше раши , если радуемся такому бреду , когда в стране творится беспредел 🤦🏻‍♀️
ИринаКа• 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Зато народ счастлив, не смотря на то, что под ногами полный ахтунг
Краще ахтунг під ногами, ніж маргарин в голові

bananos• 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Так у вас ніхто не забирає ваше право. Для чого ви добровільно є учасником дніща?
чир• 15 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
В курсі, як вчений створив бомбу, а потім схаменувся і був проти війни в Афгані.
Чи його вклад в світову культуру більший ніж у Пушкіна?
В миллиард раз больший. От прочтения ’Царевны Лебедь’ человечество не может погибнуть. Главный деятель российской общественной культуры Хуйло внушает ’мы попадем в рай. а они - в ад’. Какая разница?
gejly• 15 декабря 2022
Нашему меру вообще не принципиально на чем пилить бабло. Поддерживаю такое мнение
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Удалено администрацией...
Все маты это русские слова, и то,что вы написали, тоже
В украинской речи нет матов, есть ’ трясця твоїй матері’, ’щоб тебе грім побив’ и другие специфические словосочетания, но никакие ’й...банях’, ’х...ев’ и тому подобного.
Патриоты
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляksena555
Хоч є якесь розуміння і грані????
А я ещё и в русскую школу ходила, меня вообще надо истребить
bananos• 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Патриоты
Удалено администрацией...
ИринаКа• 15 декабря 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Що ви ліпите слова захисників куди попало? Там такі ж люди, як і не на війні. Хтось з них голосував за Ще, хтось за Пороха, хтось україномовний, хтось російськомовний. До всіх з часом поступово доходить. І до вашого знайомого дійде.
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Билборды писать, зачем те тротуары? Билборды приблизят победу! Ура!
black-opium• 15 декабря 2022
Ответ дляgejly
Лучше бы они на билбордах написали , сколько стырено гуманитарки и как они прессуют волонтёров , которые возят солдатам помощь на фронт
Господи , какой цинизм
Bilolena• 15 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Підкажіть, будь-ласка, чи по програмі НУШ вже є надруковані підручники п´ятий клас?
Бо читала якось, мами жалілися, що немає.
То може замість тих білбордів підручники дітям надрукували?

Далі, ми йдучи у перший клас купували дитині друковані зошити. Це 600-850 на одну дитину. А якщо в сім´ї декілька їх?

Той дід, то казка, він не сидів в ком партії, не топив за комунізм. Краще б вікно комусь вставили за ті кошти, що на білборд витратили. В країні стільки проблем, а вони роздули оте.

І ще одне, буквар малого перший клас. Якось там є той дід, а виявляється - його немає 🙄
Начинается... Никто вам не запрещает детям рассказывать хоть про макаронного монстра вместо святого Мыколая. Но есть мизерный но шанс, что люди в Украине задумаются, откуда взялся этот дед, почему его культ так усиленно насаждали. Почему про Пушкина как основоположника русской поэзии все знают, а про Котляревского не все. Это может помочь украинцам осознать свою идентичность. Что ж в этом плохого?
Koza de Reza• 15 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Так и Пушкин же не угодил.
Вы на столько глупы, что не понимаете чем пушкин неугодил?🤔 а вы точно его читали? Такая же мразь, как и вся русня.

Нагиев? Сидит сейчас в прохуйловской игре КВН в жури, смеется с шуточек, как украинцев убивают.