Слоник-тоник• 17 декабря 2022
Висип на обличчі в сина 9 років схоже на кропивянку
Прийшов в четвер зі школи і мав такий висип на лиці, але вони сніжками кидалась, думала то від снігу, було гаряче на місці висипу. На всяк випадок дала лоратидин від алергії. Пройшло до години часу.
Вчора знов на вечір чуть ла личку з´явилось . Висип схожий до того що на фото. Знов дала протиалергічне і все пройшло.
До лікарки своєї напишу звичайно пізніше, але все ж від чого це з´являється?
Він цього року хворіє більше ніж завжди, кашель-соплі , може то вже від того лікування алергія? Бо в принципі він не є алергічний на їду чи якісь певні продукти? Може якийсь сорбент подавати?
Рву и мечу• 17 декабря 2022
Печінку чистити треба . Ми приймали сорбент плюс протиалергенне. Пили цетрин
Слоник-тоник
• 17 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Сорбент це смекта , неосорб? Правильно?
Рву и мечу• 17 декабря 2022
А потім псіханули та відправила хлопця з бабусією в трускавець. Алергія пройшла . Сину 9 років. Тільки повернулись. Були в Трускавці 2 тижні
Рву и мечу• 17 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Сорбент це смекта , неосорб? Правильно?
Так казав педіатр. Смекта та цетрин
Слоник-тоник
• 17 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Так казав педіатр. Смекта та цетрин
А довго ви пили? Якісь аналізи здавали?
Рву и мечу• 17 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
А довго ви пили? Якісь аналізи здавали?
Поїхали в трускавець . І все пройшло. Але він багато хворів останнім часом , багато ліків пив .
Слоник-тоник
• 17 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
От і мій так само, ще навіть антибіотик пив місяць тому. Від вересня вже 4 рази кашель лікували, а колись за 2 роки стільки було.
Слоник-тоник
• 17 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Ось до речі фото. Педіатр назва це холодова алергія
От на обличчі схоже , але менш локально в мого. І було дуже гаряче на дотик
Слоник-тоник
• 17 декабря 2022
Ответ дляkuskus
Якщо з‘являється після вулиці, схоже на холодову алергію
Як вона лікується? Але до того ніколи такого не було
Слоник-тоник
• 17 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
А ні тут пишуть що воно з´являється на вилиці, в мого одного разу після школи вдома з´явилось, вчора взагалі на вечір, а додому прийшов в 13 годині