Привіт, дівчата.
Поділіться будь ласка досвідом, як замовляли і чим/ким доставляли в Україну генератор з Польщі. Скільки приблизно чекали, на якіх сайтах дивитися. Дякую.
ПС: шукаю якісний малий (до 1.5квт) дизельний для підрозділу чоловіка. Попередній, який вони купували в буд.маркеті в Україні зламався, отже якість має значення, а ще й дефіцит, нема з чого обирати.
Ответ дляSielo
Allegro доставляє черех meest, але ціни зараз адські в Польщі.
О, дякую вам. Ціни і в Україні зараз на хвилі дефіциту високі.
А як митне очищення коли доставка Meest? Вони самі зроблять, а покупець їм оплачує, так?
Відправляй генератор до України
M
Meest Post
Кому: я
8 днів томуВідомості
Швидка та надійна доставка генераторів з Європи
Meest
XII.2022
Швидка та надійна доставка Meest Post
1_1464421c
Хочеш відправити генератор чи інші електрогенеруючі пристрої в Україну?
Інструкція та поради як це зробити у Meest Post
Дозволено відправляти:
генератори
павербанки
акумуляторні батареї
інвертори
системи для очищення води
!Вага генератора чи інших пристроїв не може перевищувати 30 кг*
!Без сплати мита та податків в Україні
Як оформити посилку:
→ зареєструвати посилку онлайн на , вказавши вартість посилки не більше 150 євро.
→ відправити посилку із Żabka, ORLEN Paczka, поштомату InPost або кур’єром
АБО
→ відправити посилку через одне з відділень Meest Post при Carrefour у Варшаві та подбати про усі формальності й оплату на місці.
Адреси відділень за посиланням.
→ отримай посилку в Україні у відділенні Meest, Нова Пошта або кур’єром
! Якщо бажаєте надіслати посилку вартістю понад 150 євро та/або вагою понад 30 кг, зверніться до відділу підтримки Meest Post info.poland@meest.com
M
Meest Post
Кому: я
8 днів томуВідомості
Meest
XII.2022
Швидка та надійна доставка Meest Post
1_1464421c
Дозволено відправляти:
генератори
павербанки
акумуляторні батареї
інвертори
системи для очищення води
!Без сплати мита та податків в Україні
Як оформити посилку:
АБО
Адреси відділень за посиланням.
Ответ дляSielo
Зайдіть на сайт міст, вроді зараз без мита генератори.
Дякую!
Ответ дляparele
Нет никакой таможенной очистки, генераторы освободили от пошлин.
Дякую вам всім велике. Під митним очищенням мала на увазі донарахування ПДВ на товари дорожче 150 євро. Чи від ПДВ їх теж було звільнено?
Ответ дляparele
Единственный совет Вам ещё дам: не пожалейте 15-18 евро и застрахуйте свою посылку, если Мистом будете отправлять.
Дякую!