Вітання)
На початку січня з дітьми їдемо до Констанци,там вже домовлено,сподіваюсь не надурять)
Жити по програмі 50/20
Цікавить моменти стосовно школи,це далеко і чи є українські? І стосовно допомоги грошової,яку платять тільки три місяці,а далі як жити? Тобто з готелю виселять через цей час? Розкажіть хто що знає)
В мене є дитина 1 рік,сумніваюсь що зможу ходити працювати.
Жити по програмі 50/20
kristi_ana• 17 декабря 2022
Так а як ви домовлялися, якщо зараз такі питання задаєте? В вас домовленість про житло з ким? Вони ж повинні вам все розказати, як і скільки будете жити і яка допомога.
ведьменятко__• 18 декабря 2022
Ответ дляIcekream
жить просто.
я в течение месяца,с 2 мя детьми нашла работу-ее валом,без Румынского языка.Гуммонитарки куча)жилье бесплатное)
да,сейчас только ООН+ваучеры в Ромекспо детям.
чего еще надо)
Здравствуйте, а в каком вы городе? И какого плана работа? Спасибо
Anutka1982• 19 декабря 2022
Ответ дляMarta
А чому Ви вирішили їхати саме в готель? Просто цікаво. Мені здається в квартирі з дітьми зручніше. Сам можеш приготувати, що хочеш. Плюс пральна машина є.
И я б советовала с детьми в квартиру. Так будете сами покупать и готовить, то что вы любите и привыкли кушать, а так неизвестно чем вас там кормить будут.