Я такая боевая• 17 декабря 2022

Хто знає правила настільної гри Top trumps? Напишіть будь ласка

докладніше, як грати в цю гру?
Ave724• 17 декабря 2022
Тоже цікаво, послухаю

кнопкодав• 17 декабря 2022
Роздати картки на всіх гравців, ведучий викладає свою карту і називає характеристику. Кожен викладає свою, задача, щоб бали по обраній характеристиці були найвищими. У кого більше, то й забирає всі карти. Переможця рахують по кількості карт в улові
кнопкодав• 17 декабря 2022
От у вас зверху мурахи, у них розмір 1, мозок 8, швидкість 3, жахливість 2
Мозок найбільший, але вас поб´ють картою з мозком 9 або 10

Пасовати чи ще якось пропускати хід не можна
автор Я такая боевая • 17 декабря 2022
Ответ длякнопкодав

Спасибі! А якщо , наприклад у іншого гравця теж є зверху карта з мозком 8? Тоді як, хто забере всі картки? Або у трьох гравців однакове значення, як тоді?
кнопкодав• 17 декабря 2022
Якщо дві карти з однаковою кількістю балів за однакову характеристику, то гравці міняються цими картами.
кнопкодав• 17 декабря 2022
Ведучий кожен раз новий, а не один на всю гру
автор Я такая боевая • 17 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
А куди забрані карточки забирати? Під низ своєї колоди? чи просто кожен гравець робить свою кучку забраних карт?
кнопкодав• 17 декабря 2022
Свою кучку. У кого більше - той переміг
автор Я такая боевая • 17 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Свою кучку. У кого більше - той переміг
А ходить хто наступного разу? По черзі , чи той хто забрав всі картки ?

кнопкодав• 17 декабря 2022
По черзі ходять. Ми це самі з дітьми по пам´яті зараз відновлюємо, давно не грали))