Звоночек• 21 декабря 2022
Не збивать температуру?
Чи є тут ті хто не збиває високу температуру дитині медикаментозно, а дає шанс організму справитись з хворобою. Як допомогаєте дитині пережити моменти високої температури ? Можливо обтирання?
Бабульция• 21 декабря 2022
Я збиваю вже 38 і даю Ношпу.
Не розумію ці муки для дитини, коли не збивають температуру.
Вже 9 років так роблю і все добре.
В стаціонарні були 1 раз в 2 роки з животиком.
Вже 9 років так роблю і все добре.
КондуктЕр тролейбуса• 21 декабря 2022
Не збиваю до 39, далі збиваю, якщо росте. Якщо на місці, то слідкую. Хоча все залежить від того як дитина переносить температуру. Якщо погано дуже, то звичайно збиваю і раніше. Але зазвичай добре переносить.
Советчица Года• 21 декабря 2022
До 39,5 могу не сбивать. Если нос не заложен, и если ребенок много пьет жидкости . Через время (несколько часов) температура начинает снижаться. Потом к вечеру опять растет, опять отпаивать. На 2-3й день болезнь отступает
woman Warrior• 21 декабря 2022
Я не сбиваю до 39 и чуть выше.
Но и температура, если и бывает, то красная.
Вода, чай, лимнад домашний из лимонов и апельсинов, морс из черной смородины, сон,. проветривание.
1-2 дня и все проходит.
woman Warrior• 21 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я збиваю вже 38 і даю Ношпу.
Вже 9 років так роблю і все добре.
какие муки?
Капризуля• 21 декабря 2022
Я начинаю сбивать от 37.7. Притом через час она уже 39,на таблетке. У моего всегда белая лихорадка: ледяные руки- ноги. Это опасно судорогами. И ношпу даю.
Одноклассница• 21 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я збиваю вже 38 і даю Ношпу.
Вже 9 років так роблю і все добре.
А ношпу то зачем ? Ее вообще детям до 12 нельзя
woman Warrior• 21 декабря 2022
Ответ дляОдноклассница
шоб було, мабуть)
Сбивать, дать ненужную но шпу и мешать выработке природного интерферона и растягивать болезнь вмест пары дней на две недели, наверное.
Кучерявочка• 21 декабря 2022
Я пам’ятаю як я в дитинстві хворіла. Мені не збивали температуру, хіба що розтирали водою з оцтом. Як же я мучилась. Інколи так погано було, бо він температури було затьмарення розуму і невеликі галюцинації. Зараз я завжди збиваю, бо страшно мучатися. Як згадаю дитинство…..
Бабульция• 21 декабря 2022
Ответ дляКучерявочка
Там в 6-му пості якраз запитували які муки)
Кучерявочка• 21 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Ото ж
Оч@ров@Шк@• 21 декабря 2022
Недавно дети болели, при 38,7-38,8 сбивали уже, т.к. близко к 39.
Смотря, кто как переносит. Некоторым уже при 37,7 плохо, а кто-то в 39 просто спит. А маленькие детки и при 38 могут скакать и играться.
Инста_Богиня• 21 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я збиваю вже 38 і даю Ношпу.
Вже 9 років так роблю і все добре.
Якщо якийсь ідіот порадив но-шпу це не означає, що її всім потрібно радити
Инста_Богиня• 21 декабря 2022
Ответ дляОдноклассница
Тому, що дебіл лікар порадив для зняття спазму судин з метою розповсюдження інфекції якомога обширніше
woman Warrior• 22 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Ну что вам сказать.
Если непонятно что от обтирания уксусом, водкой, и чем у нас тут упражняются, могут быть не только галлюцинации от интоксикации, помочь сложно.
Температура, и высокая, это нормальная реакция и борьба организма.
В случае белой температуры, судорожной готовности, сопутсвующих диагнозов,разумеется,сбивать надо.