НетЕщеНаверное• 22 декабря 2022
Що буде з цінами на нерухомість? Цікавить ЗУ та ЦУ!
З другом розмовляли, він планує придбати квартиру, я кажу би чекав (жити має де), він спішить купити. А які ваші думки?
Результат:
вже голосів:
61 (50%)
Ціни +, житло дорожчатиме.
61 (50%)
Ціни-, просядуть, люди бідніют
Kusalochka• 22 декабря 2022
Разумеется, что только дорожать! При чем больше в жк вырыли на улице общих туалетов тем дороже квартира!
Ваша прЭлесть• 22 декабря 2022
«Покупай, когда по улицам течет кровь» - известная цитата..
Но каждый сам себе решает конечно
Люблю_джаз• 22 декабря 2022
Ответ дляЛисАпедная
О, чудесно.
Можно экономическое обоснование повышения цен на падающем ВВП и растущей инфляции + уровне безработицы?
Удалено администрацией...
ЛисАпедная• 22 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Удалено администрацией...
Та без проблем.
Поділитесь економічним обгрунтуванням підвищення цін в існуючих умовах?
Люблю_джаз• 22 декабря 2022
Ответ дляЛисАпедная
Та без проблем.
Питання житла після перемоги України у війні стоятиме особливо гостро. Суттєве сповільнення темпів будівництва, відсутність нових об´єктів, хоч і слабкий, але попит, призведе до певного дефіциту якісних житлових проєктів, та відповідно дефіциту комфортної та ліквідної житлової нерухомості на ринку. Після перемоги зі зростанням попиту, через велику кількість відкладених планованих угод, вимушених угод для покращення житлових умов та й в якості інвестиції девелопери не зможуть швидко задовольнити всі потреби покупців, оскільки цикл підготовки та виводу об’єкту на ринок триває 12-24 місяці. Разом зі здорожчання матеріалів це все призведе до суттєвого зростання цін.
Kusalochka• 22 декабря 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Но каждый сам себе решает конечно
Что Вы имеете ввиду? В каеом веке это было актуально? Потому, что когда гаряче очень реестры закрыты.
Апрель Ивановна• 22 декабря 2022
Продаємо квартиру у Львові, новобудова , з ремонтом 1 кімнатна. Ціни дуже впали і попиту не має , вирішили перечекати.
ЛисАпедная• 22 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Дякую за копіпасту
СережкинаЯ• 22 декабря 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Як війна закінчиться, то ціни в цих обл просядуть, бо люди будуть повертатись в свої обл.
Може хто на таро глянуть)))?
Звісно просядут, тільки тут квартири купляють як гарячі пиріжки. А на ділі ринок стоїть. Брат продає двохкімнатну квартиру у Вінниці. Квартира з ремонтом та технікою хороший район. Ціна 36000, з торгом. Переглядів за пів року було аж 5. І купляти ніхто не спішить. Ось такі реалії.
Люблю_джаз• 22 декабря 2022
Ответ дляЛисАпедная
Дякую за копіпасту
Будь ласка. Ось вам ще одна копіпаста:
Вже влітку 2022 року ціни на ринку нерухомості зросли, особливо в гривневому еквіваленті. В середньому ціна на квадратний метр більша за ту, яка була ще в лютому 2022 року. Це, за словами Назарія Бербеки, цілком нормально для країни, в якій іде війна. Тенденція зростання продовжиться і після війни.
На вартість житла, насамперед, впливають бажання клієнтів, темпи відновлення будівництва, послаблення гривні відносно долара, віддаленість регіону від бойових дій тощо.
До всього цього додається також суттєве здорожчання будівельних матеріалів, ускладенння логістики.
СережкинаЯ• 22 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Моя думка що ціни будуть знижатись, ринок нерухомості завжди реагує так на економічну ж.пу, але повільно. Більш менш буде зрозуміло через рік. Зараз дуже здорожчали будівельні матеріали, у забудовників ціни пішли вверх, але продажів немає. Знайомий бухгалтер в будівельній компанії каже, що не витягують, мабуть будуть заморожувати будівництво третьої черги в одному із своїх жк, дві черги здали, але потрібне інвестування, а люди не вкладуються. В моєму будинку 7 непроданих квартир, будинок в листопаді ввели в експлуатацію. В них завжди все розкупали, а тут зовсім інша картинка, але вона індикатор того, що зараз відбувається на первинному ринку. Сусідка виставила на продаж свою квартиру, за півроку 1 дзвінок. Якщо продажів не буде, ціни будуть падать.
Так і є. Продажів 0,. Брат у Вінниці продає двохкімнатну. За пів року аж 5 переглядів.
ЛисАпедная• 22 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Будь ласка. Ось вам ще одна копіпаста:
Дякую, вмію юзати гугл.
Було сподівання, що ви зможете поділитись своїм баченням як економіст.
Люблю_джаз• 22 декабря 2022
Ответ дляЛисАпедная
Дякую, вмію юзати гугл.
Моя думка повністю співпадає з тими копіпастами, лінь строчити.
ЛисАпедная• 22 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
ОК. Час покаже.
СтелькаОТединицы• 22 декабря 2022
По моему скромному мнению будет еще дешеветь, пока война, предпосылок для ее окончания увы не вижу в след году, если внимательно смотреть ленту новостей(((
После войны, думаю-подорожает
Я супер-пупер• 22 декабря 2022
люди добрые.цены в ЦУ на участки в 2 раза повысились и люди расхватали.соседняя улица была пустырь-сейчас коттеджи как грибочки.и жк строят даже пригород .новые секции.люди берут без ипотек.однушка хрущ с ремонтом 35 и кошка не ходи.двушка с ремонтом да еще возле ’такого обьекта’ну вы поняли о чем я то 70 тыс дол и ни цента маньше.и это не киев и не западна.вангую-все так подорожает что в шоке будете
Я супер-пупер• 22 декабря 2022
Ответ дляМанюнайтед
Аренда в Киеве упала на 30-40%,людей нет
ага я сдавала в цу за 3 тыс а в войну за 10 .так что смотря где и что
Сорока белобока• 22 декабря 2022
Ответ дляСережкинаЯ
На якому сайті можна знайти цю пропозицію?
Заела_пластинка• 22 декабря 2022
Львів.Планували в 2020 році розширитися.Відклали через пандемію. В 2021 не знайшла гарної пропозиції в потрібному районі,та й були інші витрати.В 2022 спочатку було не до пошуку житла,принаймні в Україні))).Влітку,восени переглядаю пропозиції і в шоці від цін....Це не житло здорожчало а трохи люди подуріли.
Миллениалка• 23 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Будь ласка. Ось вам ще одна копіпаста:
А чому не має статистики по кількості ’заморожених’ об´єктів будівництва, не має інвесторів , рівень інфляції і рівень безробіття? Яке підгрунття для здорожчення житла -крім подорожчання буд.матеріалів, основні які були вітчизняного виробництва. Кожен продавець хоче подорожче, але ціни до війни були роздуті більше чим 300%. На сьогодні взагалі вважаю абсурд, купляти щось дорожче 50 у.е, за такі кошти можна купити житло в країні без війни. А в страшилки після війни буде дорого...буде, але через пару років, з урахуванням того що деяка кількість біженців не повернеться-відбудовувати країну та куплят житло за дорого.
Миллениалка• 23 декабря 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Страно...Вы точно с Украины
?
Света нет, но бешенно все строят, ага, от генераторов лифты и краны 24/7 работают. Строители как светлячки на ощупь строят и в очереди люди с валютой стоят -раскупают ’горячие пирожки’ . Это где -то там тревоги, света нет сутками, зима и обстрелы- а у Вас все строят )) ух какие молодцы
? Света нет, но бешенно все строят, ага, от генераторов лифты и краны 24/7 работают. Строители как светлячки на ощупь строят и в очереди люди с валютой стоят -раскупают ’горячие пирожки’ . Это где -то там тревоги, света нет сутками, зима и обстрелы- а у Вас все строят )) ух какие молодцы

ЛисАпедная• 23 декабря 2022
Ответ дляМиллениалка
Страно...Вы точно с Украины
?

А еще иностранцы и ВПО квартиры разметают пачками, даже не торгуясь
НетЕщеНаверное
• 23 декабря 2022
Ответ дляМиллениалка
Страно...Вы точно с Украины
?

Я з ЗУ, будують. В подруги чоловік в будівництві, все розморозилося.
Секс-Бомба• 23 декабря 2022
Ответ дляВатный Пупс
Ціни на нерухомість будуть тільки рости
Так так, тільки ще виростуть ціни на їжу і потім будуть рости на житло
ЛюбимаЯНЬ• 23 декабря 2022
Я на ЗУ, цены на жилье разные, квадратный метр от 350-400 дол. Это сырец, без ремонта. Большой метраж можно найти по 400 с ремонтом. Квартиры строятся. Возле меня четыре стройки, наблюдаю за ними с марта. Уже в двух выгнали коробки, остеклили, сейчас утепляют. Одна уже почти полностью закончена, немного фасад в одной секции доделывают. И одна движется совсем медленно. Но и там уже коробку закончили. И да, начали рыть месяца два назад ещё в одном месте котлован под стройку.
Что касается домов, тут два варианта. Новые огромные и старые деревянные. Соответственно и цены от 8-10 тыс. дол. Но это деревянный дом, деревянные полы, побелка на стенах. И это домики в селе. Есть дома по 25-40 тыч, это кирпич, ремонт 70-80х годов. Ну и современные. Там цены от 80 и выше.
Кроме олх смотрите флатфлай, фото недвижимость, Фейсбук.