Напланетянка• 23 декабря 2022

Що скажете? Що змінити?

Ну, з того, що реально.
Ужгород• 23 декабря 2022
автор, ви вже писали тут і не один раз. Нашо вам це? Ви все одно не міняєте нічого
Да, я блондинка!• 23 декабря 2022
Ответ дляБоевая
А что значит 7-8 по тону?
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Вагаюся. Не можу визначитися
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляУжгород
А так хочеться щось змінити.
Кукусик• 23 декабря 2022
Зачіску змініть
ОленаЯ• 23 декабря 2022
Автор, у Вас така зовнішність незвична, в хорошому сенсі слова. Ви ельфійка? Мені губи не подобаються, я злякалася. А якщо нюдовою помадою блиском нафарбувати,є фото?
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляКукусик
Зачіску змініть
На яку?
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Вуха в мене точно як у ельфа
ОленаЯ• 23 декабря 2022
А ще автор, можливо, якось лоб прикрити, якийсь чубчик, що зараз модно.
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Пошукаю, але, мабуть, нема
Без QR коду• 23 декабря 2022
Чёлка нужна 100%. Больше ничего можно не менять.
ОленаЯ• 23 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Вуха в мене точно як у ельфа
Вух не видно, але ці очі, в них тонеш.
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Вух не видно, але ці очі, в них тонеш.
Дякую)
Наша взяла• 23 декабря 2022
Для мене ви дуже гарна. Бачу вас з пшеничним таким теплим русявим волоссям, більш теплішим відтінком помади і гарно виділеними бровами) якось так)
Парасюха• 23 декабря 2022
Сделать челку, чтобы не так кидался этот лоб стереть помаду.
Манка Я• 23 декабря 2022
Вам надо к психологу,
Все буде Україна• 23 декабря 2022
Зачіску ефектнішу зробити, більш об´ємну. Можна додати фарбування по типу балаяж, теж гарно додає об´єм. Але все одно треба оформити волосся, якщо залишати повну довжину. А так все добре.
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляМанка Я
Вам надо к психологу,
Можливо
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
А що з помадою не так?
Парасюха• 23 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Можливо
Вы постоянно создаете темы. Но у Вас не та внешность, чтобы назвать красоткой. 50% лица красивые, а 50% уж совсем не очень. Вы женщина яркая и ухоженная. Любите себя очень...
Парасюха• 23 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
А що з помадою не так?
Вам не идет
ОленаЯ• 23 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
А що з помадою не так?
Автор, контрастує, вирви око, можливо, я просто таких не люблю. Спробуйте з якимось блиском, чи лаковою помадою білтш природніх відтінків, буде ніжніший образ.
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Та я ніколи і непретендувала на звання красотки. Але питаю думки, як і що можна покращити
А_я_ЛОЖУ!• 23 декабря 2022
Ответ дляSomik
Или Круэлла из 101 далматинец)) автор не обижайтесь
Круэлле годков то ого-го))
Автор помоложе будет.☺️
Somik• 23 декабря 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Круэлле годков то ого-го))
Автор помоложе будет.☺️
Типаж похожий)
ОленаЯ• 23 декабря 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Круэлле годков то ого-го))
Автор помоложе будет.☺️
Ви дивилися останній фльм про неї, там не багато рочків їй.
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Я б, звичайно, змінила б форму свого носа, але дуже боюся пластики.
Блондинка в Шоколаде• 23 декабря 2022
Вы ж уже выставляли фото?
Или это чужие?..
Вам там писали насчёт внешности
Слишком крупное всё - глаза, лоб, нос, внешность специфическая, не стандартная милая девачковая, так сказать
Операции явно делать не будете, да и зачем это, если не звезда, ведущая и т.д
Ну и при выставлении фото всё же стоит давать его без фильтров
Они ситуацию глобально не меняют, верно ведь 🤷‍♀️
Балаболка• 23 декабря 2022
Лицевые локоны сделать короче и при укладке корни поднимать . В остальном всё ок)
автор Напланетянка • 23 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Зрозуміла,буду робити акцент на очі