Я тут Живу• 23 декабря 2022
Нова пошта, посилки подорожують по-різному.
Замовила дві різні посилки в один день, в Сумську обл. Тільки з передмістя Києва прийде за день, а із Сум через день. Стало цікаво, бо ж відправка була ще до обіду, зайшла в «деталі» посилки. З Києва посилка прямує до Полтави в термінал, і потім в моє місто.
А от з Сум до мене (в Сумську обл), вона проїде по трасі через нас, через Полтаву в Дніпро (інноваційний термінал), потім вернеться в Полтаву в термінал, і потім вже до мене.
Я розумію, що є певні маршрути, бо це їх система налагоджена. Але чому з Києва просто через термінал Полтави пройде посилка (в Київський інноваційний не заїжджає), а із Сум ту ж Полтаву треба проїхати, в Дніпро, щоб назад вернутися.
Я тут Живу
• 23 декабря 2022
Просто цікаво, поговорити. Такі різні маршрути. Перед цим пошукала інформацію за це, нічого не знайшла по темі.