Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
Мейк-ап форева• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Бо ви думаєте, що всі мають вчиняти так як ваша родина і ви. І підсвідомо ви вважаєте, що ваша позиція найвірніша. А тут не по -вашому. Кожен живе так як вважає за потрібне. Чимало людей виїхали і виїдуть і більше не повернуться. І це їх право. Ви маєте можлвість виїхати всією родиною законно. Але ви цього не робите. Це ваше рішення. А інші користуються цією можливістю.
Двоюрідна сестра виїхала з чоловвком до Латвії і більше не повернуться. Має 3 дітей. Це її рвшення. Вона хоче кращого життя тепер. А як буде далі- ніхто не знає.
Тепер вся країна розділилася на тих хто виїхав і тих хто залишився, але яким не дають спати спокійно ті, які виїхали. Скажу так, я з дитиною виїхала, працюю допомагаю армії щомісяця, 2 рази за цей період була в кафе. Багато моїх знайомих не виїхали, кафе і вечірки щотижня, на армію звичайно ніхто не донатить теж по різним причинам.
Эскиз бесконечности• 23 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я не розумію, чому хтось віддає своє життя, а хтось рятує свою дупу. Так я не маю засуджувати. Але всередині кипить
Несправедливо, что кто-то вообще должен отдавать свои жизни из-за долбаной русни.
От тут реально кипить. І повинно кипіть.
Гага Газу• 23 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Молодi хлопці і дівчата... Боже , так шкода. Грьобана раша гори в аду😭😭😭
Морская свинка• 23 декабря 2022
Займіться своїм життям, а інші самі вирішать, куди їм виїжджати. Це абсолютно нормальне бажання - жити разом з сім´єю
Айпишница• 23 декабря 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
А я не розумію жінок, які виїхали з умовного Києва з дитиною в умовну Німеччину і за 9 місяців не можуть поїхати до чоловіка хоч на декілька днів, бо там же надто небезпечно (там дійсно небезпечно, суть не в цьому, можна ж у Львові зустрітись). От не розумію як можна поставити крапку на сімейному житті, яке роками будувалось. І навпаки багато таких, хто чоловіків правдою-неправдою до себе за кордон перетягнув. Тут можна говорити про зраду Батьківщини, а можна про відданість сімї. Уже з якої сторони подивитись.
Ви собі уявляєте суму, яка потрібна на таку подорож? Не говоріть мене, що було б бажання - сума знайшлась би. Гроші не з´являються за одним бажанням.
Купа людей виїхали без закордонних паспортів і доволі проблематично їх зробити. Купа людей зв´язані обмеженнями країн, де вони знаходяться.
Але в Вашій голові поїздка через пів-Європи на кілька днів - це легка прогулянка з купою спонсорів.
Santa-c3fa• 23 декабря 2022
Ви хочете виїхати, але не дозволяєте собі, а інші роблять як хочуть і ні на кого не озираються, звідси і ваша лють. Внутрішні конфлікти вони такі🧠
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
У мене кум теж хоче бути разом з сім´єю, але його призвали. І що йому робить по вашій логіці?
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Якщо він не хотів служити, то треба було це питання вирішувати до того як призвали
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Удалено администрацией...
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Удалено администрацией...
Вибрати між сім´єю і армією
Джинцы на Флиси• 23 декабря 2022
Ответ дляБабульция
так само. в нашому місті дуже знана сімя, і дуже шанована. жінка з дітьми виїхала в березні. він продовжував працювати в місті. нещодавно взнаю, що виїхав назавжди...чесно, пропала повага, хоча дуже поважала їхню родину. тобто...коли їм славу і гроші приносила Україна, сиділи тут...а так, нафік не потрібна!
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Вибрати між сім´єю і армією
У чоловіків ще є вибір між честю, гідністю і роллю криси. Якщо ви не в курсі. Це у жінок все просто
Клин_Кляйн• 23 декабря 2022
Ответ дляМанка Я
Вам было бы легче, если б все умерли?
Мне было бы легче, если бы все были живы.
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ні, в мене вибір один, сім´я або на першому місці, або ні, і на це треба зважати ще при виборі чоловіка.
Бабульция
• 23 декабря 2022
Ответ дляSanta-c3fa
Ні, я точно знаю, що хочу залишитися, в будь-якому випадку
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
О, впізнаю вас, ви тут знана захисниця крис
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ми не знайомі, не переймайтеся
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Ми не знайомі, не переймайтеся
Переписувалися в іншій темі. Там така сама риторика у вас була
Зупка_цем• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Все военные хотят быть с семьёй , а пусть они все домой поедут с фронта . Почему одним можно , а другим нельзя ?
Если служил в армии или проходил военную кафедру, какие нафиг отсрочки !
То не мужики, прикрываясь семьёй ныкаются ! У всех семьи есть !
Я бы лишала гражданства и не пускала обратно таких хитросделанных !
Клин_Кляйн• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
А у хлопців на передовій цього бажання немає?
Воно тільки у виїхавшого батальйону ’позор нації’?
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляЗупка_цем
Я би зробила трохи по інакшому, але з вами повністю згодна
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Я свою точку зору не приховую і не змінюю
Отполированный Артем• 23 декабря 2022
Як вам сказати. Багато, хто з тих хто голосували за Зеленського - голосували саме тому, що він кричав, що війна іде тільки тому що на ній наживається барига Порошенко. А от він прийде і війну закінчить. Він по суті обдурив людей. І не всі готові платити своїм життям за брехню і злочинну недбалість політиків. Обіцяв мир, а привів страшну війну і три роки замість стрімкої підготовки - бігав на договорняки в Париж і Оман… де наші ракетні програми, де Грім-2? Хто віддав наказ про розмінування Чонгару і Перекопу і розукріплення південного напрямку? Там все було укріплено і заміновано - жодна пише не могла проскочити з Криму. Після розмінування Чонгару - Маріуполь був приречений. ОП перетворилось уже на мафіозне угруповування, що рішає вапроси всіх… веде переговори з фіртагем, Абрановічем, коломойським .. Брехня на брехні.. Від ми готувались і все знали до… на. Ніхто нічого не казав… Патріоти гинуть за Україну. А малороси що голосували за Зе… біжать. Це логічно. А чого ви чекали.
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Кожен робить вибір щодо свого життя
Клин_Кляйн• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Вибрати між сім´єю і армією
Ні, між бути зрадником і честю.
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Почалася, передвиборча агітація порохоботів. Уже нудить від вас
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Кожен робить вибір щодо свого життя
Особливо ті хто отримав повістку і став невиїзним. Ага
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ні, між бути зрадником і честю.
Які високі слова
Мені впринципі не потрібен чоловік, який мене покинув би під час війни. Якщо вам підходять інші, це теж нормально.