Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
Kusalochka• 23 декабря 2022
Просто поянять, что если Вы родились с писечкой и кто-то дал вам привелегию свободы выбора воевать/не воевать, выезжать/ не выезжать то вам просто повезло. Это же несправедливо строчить такие темы сидя на диване, когда кто-то в окопах. Странно,что вы не понимаете, что мужчины имеют такие же права на жизнь, как и Вы
Клин_Кляйн• 23 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Як вам сказати. Багато, хто з тих хто голосували за Зеленського - голосували саме тому, що він кричав, що війна іде тільки тому що на ній наживається барига Порошенко. А от він прийде і війну закінчить. Він по суті обдурив людей. І не всі готові платити своїм життям за брехню і злочинну недбалість політиків. Обіцяв мир, а привів страшну війну і три роки замість стрімкої підготовки - бігав на договорняки в Париж і Оман… де наші ракетні програми, де Грім-2? Хто віддав наказ про розмінування Чонгару і Перекопу і розукріплення південного напрямку? Там все було укріплено і заміновано - жодна пише не могла проскочити з Криму. Після розмінування Чонгару - Маріуполь був приречений. ОП перетворилось уже на мафіозне угруповування, що рішає вапроси всіх… веде переговори з фіртагем, Абрановічем, коломойським .. Брехня на брехні.. Від ми готувались і все знали до… на. Ніхто нічого не казав… Патріоти гинуть за Україну. А малороси що голосували за Зе… біжать. Це логічно. А чого ви чекали.
Але ті, хто привів ще до влади ніколи не признають, що винні в цій війні
Свезло так свезло• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
У чоловіків ще є вибір між честю, гідністю і роллю криси. Якщо ви не в курсі. Це у жінок все просто
Хрень .
Мейк-ап форева• 23 декабря 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
А я не розумію жінок, які виїхали з умовного Києва з дитиною в умовну Німеччину і за 9 місяців не можуть поїхати до чоловіка хоч на декілька днів, бо там же надто небезпечно (там дійсно небезпечно, суть не в цьому, можна ж у Львові зустрітись). От не розумію як можна поставити крапку на сімейному житті, яке роками будувалось. І навпаки багато таких, хто чоловіків правдою-неправдою до себе за кордон перетягнув. Тут можна говорити про зраду Батьківщини, а можна про відданість сімї. Уже з якої сторони подивитись.
А чого ви взагалі думаєте про цих жінок? Думайте про свою сімю, благополуччя, уе деструктивні думки
Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Особливо ті хто отримав повістку і став невиїзним. Ага
Поки не пішли у воєнкомат, то за ігнор повістки максимум адмін відповідальність, на виїзд не впливає
Зупка_цем• 23 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Ой только не надо Зелю приплетать к обабившимся мужикам ! На фронте не Зелю защищают, а свой дом, свой город, страну !
Молодушные и слабые чмошники, всегда отговорку найдут, чтоб под юбкой прятаться !
Клин_Кляйн• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Які високі слова
Мені впринципі не потрібен чоловік, який мене покинув би під час війни. Якщо вам підходять інші, це теж нормально.
Удалено администрацией...
Бабульция
• 23 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Я очікувала, що люди з нашого кола спілкування більш адекватні і розумні
Kusalochka• 23 декабря 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
Не должно быть стыдно. А чьи дети потом скажут спасибо время еще покажет.
Kusalochka• 23 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я не розумію, чому хтось віддає своє життя, а хтось рятує свою дупу. Так я не маю засуджувати. Але всередині кипить
Так Вы же не отдаете почему-то

какое лицемерие

Морская свинка• 23 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Удалено администрацией...
Він в мене є і себе якраз ціную, бо не хочу тягнути дім і дітей лише на собі, бо чоловік вирішить повоювати
Крошечка-хаврошечка• 23 декабря 2022
Ответ дляАйпишница
Ви собі уявляєте суму, яка потрібна на таку подорож? Не говоріть мене, що було б бажання - сума знайшлась би. Гроші не з´являються за одним бажанням.
Купа людей виїхали без закордонних паспортів і доволі проблематично їх зробити. Купа людей зв´язані обмеженнями країн, де вони знаходяться.
Але в Вашій голові поїздка через пів-Європи на кілька днів - це легка прогулянка з купою спонсорів.
+++
пані живе в ідеальному світі
ВЫВсеВрете• 23 декабря 2022
Намагаюсь не звертати уваги,але недавно виїхала коллега інстапатріотка з чоловіком качком.
Пів року прситала пости щоб люди перестали пити каву а донатили, сидячи на зу закликала йти і рятувати якихось людей в Харкові,вона би цих людей і не підішла коли б Ха і не бомбили.
А потім раз і всплила в сша.
От за таких дійсно гидко
А потім раз і всплила в сша.
От за таких дійсно гидко
Зупка_цем• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Не зарекайтесь, обычно таких бесхребетников со временем любовницы уводят . Они послушные )))
Ms. Искренность• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Вибрати між сім´єю і армією
це так само,як на сім.ю в темному парку напали бандюки,і чоловік кинувся втікати,а ви за себе якось самі ...
Манка Я• 23 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Мне было бы легче, если бы все были живы.
Нам всем было бы легче. Поэтому, кто как может - так и выживает
Зупка_цем• 23 декабря 2022
Ответ дляМанка Я
Так можно всё , что угодно объяснить . Когда грабят, убивают, -’кто как может выживает ’. Не удивительно , что с таким мировозрением коррупция процветает . ’Кто как может выживает ’
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
На виїзд не впливає)) наївні
БеллаДонна• 23 декабря 2022
Вы лютуете из чувства патриотизма?скорее всего вас накрыла депрессия от всей этой ситуации в стране и идет выхлоп негатива. Я по сеье это ощущаю. Если раньше спокойно смотрела как байдыкует наше начальство и обкрадывает при зарплате,то сейчас просто колбасит,бесит и не могу успокоиться.
Ответ дляБабульция
А почему кто-то вообще обязан отдавать жизнь? Это только добровольно может быть вы же в добровольцы не пошли почему-то, сына бы отправили воевать ?
Накладные мюсли• 23 декабря 2022
Сходите к психиатру, вам назначат какие - то препараты, будете пить АД и может перестанете ненавидеть всех, кто уезжает. Ну или перестать общаться с окружающими, тогда они не будут вас злить и раздражать тем, что не живут так как вам бы хотелось.
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Тікати ваш чоловік постійно буде, навіть коли не дай Боже війна прийде в Польщу чи Німеччину чи все таки згадає що у нього є яйця?
СернаМоисеевна• 23 декабря 2022
Сейчас все переселенцы, начиная с 2014 года, дернули дружно глазом и задумались о справедливости.
Бабульция
• 23 декабря 2022
Ответ дляБеллаДонна
Та я ніколи не вважала себе патріоткою. Просто відчуваю, що зараз всім треба згуртуватися, щоби вижити і перемогти. А тут таке розчарування в людях, такий біль
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Хрень .
Шо хрєнь? Баби виховують чоловіків по подобію своєму і думають, що чоловіки то ті самі баби тільки з цюцюркою. У світі справжніх чоловіків, не яйценосців, конкуренція і боротьба це нормальна річ, і навіть трохи безглуздий ризик життям то є нормально. Вони так влаштовані
Ответ дляKusalochka
У автора нет сына явно предпризывного возраста
ВернитеВалеру• 23 декабря 2022
Ответ дляМиззери
А вы пошли воевать уже? Или ваша жизнь более ценна ?
Усі мої брати і рідні на війні, крім батька тому що він глибоко пенсійного віку. На мені старі батьки і племінниця. Сестра у лікарні позмінно
Залізна пані• 23 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Брат на 0
Стосовно себе і чоловіка, так ми не там. Але робимо все можливе
Дивно від вас чути засудження, якщо ви ж чоловіком тут.
Багато людей роблять все можливе
Особисто я не засуджую виїхавших , не всі мають сили і дух воювати .
Мене більше бісить, як блогери викладають тусе в Одесі реально два рази на тиждень , алкоголь , танці і тд.
Багато людей роблять все можливе