Бабульция• 23 декабря 2022

Мучить почуття несправедливості

З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
PORKA• 23 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Вот только про яца ненадо,а?Мне эти пропагандонские слова до одного места,мне важно что б жив был и с нормальной психикой.

Царевна Лягушка• 23 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Та я ніколи не вважала себе патріоткою. Просто відчуваю, що зараз всім треба згуртуватися, щоби вижити і перемогти. А тут таке розчарування в людях, такий біль
А я відчуваю, що в мене немає запасного життя і я хочу жити, а не виживати. І ще. Мій син піде служити , лише після дітей пороха , данілова і Хероїв України кошового с пікаловим.
СернаМоисеевна• 23 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Блин, остались и сидят в Украине- молодцы. Экономику поддеоживают. Ну а если люди потеряли все и нет источников доходов. Сейчас ведб с работой ужас и все хуже и хуже, то что им делать
Згуртуватись, как автор советует
lilu1990• 23 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Так усім це важливо. Усім. Розумієте? Чим ваш кращий чи гірший? Чи мій брат гірший від вашого?
Лепешечка• 23 декабря 2022
Автор не туда свою злость направляет. Пусть посмотрит в сторону депутатов и прочих. Батальон Монако.
lilu1990• 23 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Якщо всі так будуть думати, від України нічого не залишиться.
Миззери• 23 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Вони діти ще, малі від 6 до 10. Думаєте, якби їм було по 18, мене б так не тіпало?
Я так и знала было б 17 вы уже думали как вывозить кровиночек а так конечно это ж ещё не скоро

И_В_офигительных_штанах• 23 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Та нє. Я тут писала, пишу і буду писати: на передовій багато тих, хто теж хотів би за бугор разом з іншими бусінкам. Якщо випускати, то всіх бажаючих чоловіків, Абсолютно. А не вибраних бусінок
Кто хочет ,может порешать и с передовой за бугор.Кстати ,есть кадровые военные которые знали о войне и до начала оформили себе такие должности ,чтоб только в штабе сидеть,
PORKA• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Вы понимаете разницу умирать за свой дом и страну или за чужую тебе страну,из которой не спел просто уехать?
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я не розумію, чому хтось віддає своє життя, а хтось рятує свою дупу. Так я не маю засуджувати. Але всередині кипить
Никто никому ничего не должен. У каждого своя жизнь и свой выбор. Кто хочет - воюет, кто хочет и имеет возможность - выезжает. Это нормально. Всегда были ремесленники, хлеборобы, воины. А не по щелчку ’все на фронт’ - теперь ты воин, а если не хочешь - то ’ухилянт’ и негодяй. Самое интересное, что европейцы хорошо принимают наших мужчин, им в голову не придёт осуждать за то что кто-то хочет жить в безопасности. Только украинцы украинцев за это ’ненавидят’
Kusalochka• 24 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
В зсу не залізні люди служать. Багато хто хотів би помінятись з вашим чоловіком місцями і просто фінансово допомагати армії розмірковуючи на дозвіллі, що не треба нікого засуджувати - це непродуктивно, нехай кожен займається своїм життям. Дуже легко так розмірковувати маючи нагоду виїхати. Дуже. Тому не порівнюйте свою ситуацію з іншими. А якщо ваш чоловік хоче допомогти армії - нехай іде в резерв тренуватись, може моїх братів поміняє на фронті, один з них свою дитину уже рік не бачив.
Мне очень жаль, что нет ротаций. Половина воененных служит в своих городах всю войну. Я не могу на это повлиять.

То есть вы считаете, что мой муж не помогает? Это не важно, пусть в окопах военные сидят без многого, правильно? Лучше не помогать нам, все равно не считается и за год себе еще квартиру купить. Все равно плохие

Отличний призыв, я буду ним делиться с друзьями, которые тлже много финансов вливают. Значит этого делать не надо!
Лепешечка• 24 декабря 2022
Ответ дляКиев_Елена
++++++++++
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
А до чого тут всі в окопах? Можна жити, працювати, волонтерити, допомагати аомії
Почему это все нельзя делать заграницей? Что бы вас жаба не давила?
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Ну да, а США де він ніколи не був прям стала своєю за кілька годин очевидно після початку війни. Україна, де виріс, то таке
agata116• 24 декабря 2022
Ответ дляПомогалочка
2 рідні сестри. Одна змогла виїхати до США з чоловіком (був на час війни в Польщі), інша похоронила сина (пішов добровольцем). Біль... тепер їм треба якось спілкуватися, а між ними прірва.
Вона поховала свое дитя, прірва була б в любому випадку. Її ніхто не зрозуміє, її біль...поки не стане на її місце.
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Особливо кипить тим, хто втратив рідних.
По Вашей логике все должны ’втратити ридних’ чтоб Вам не обидно было
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я не про порєшать. Якщо приймати на законодавчому рівні, то для всіх. І точка
PORKA• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Как это не был?Неско раз и рабол по нескольку лет.Да,родился и вырос в Украине,ну так что теперь?Он всегда хотел уехать,до войны тоже.
Помогалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляagata116
В той момент, як її син воював, її сестра виїхала з чоловіком. Не знаю як їм тепер примиритися, може колись.

И_В_офигительных_штанах• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
И давно Украина правовое государство?
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляРедисочка
Блин, это реально ужасно. Сколько эти русские твари боли и ненависти породили
У моего сына друг чуть старше , 19 лет и я в шоке но пошёл в снайперы на передок
Один ребёнок в семье , я б с ума сошла
Я его помню ребёнком и он мне ещё такое дитё внешне
Сестрица Алёнушка• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
так устроена жизнь - ’мечты одного человека - это кошмары другого’
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Удалено администрацией...
Нет, просто люди выбрали жить в безопасности
Царевна Лягушка• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Моє життя і життя моєї дитини мене хвилює більше.
Сьогодні, поки одні воюють інші п´ють кавусю в монако і набивають кармани. Я в тому не бажаю приймати участі.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляKusalochka

Я призиваю вас не засуджувати тих хто засуджує. Бо у вас все просто - сьогодні допомагає, завтра виїхав і адьйос. Маю право.
долой_лама• 24 декабря 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
автор Бабульция • 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Я бачу, що люди виїзджають і починають займатися облаштуванням свого нового життя. Вони не пов’язують себе більше з рідною країної, у них нема стимулу і мотивації допомагати і підіймати, бо не збираються сюди повертатися. Забули, відцуралися, все.. Це те, що я бачу, жаба тут нідочого
Уточка• 24 декабря 2022
Ответ дляЗупка_цем
Все военные хотят быть с семьёй , а пусть они все домой поедут с фронта . Почему одним можно , а другим нельзя ?
Если служил в армии или проходил военную кафедру, какие нафиг отсрочки !
То не мужики, прикрываясь семьёй ныкаются ! У всех семьи есть !
Я бы лишала гражданства и не пускала обратно таких хитросделанных !
+ 1000 000
agata116• 24 декабря 2022
Ответ дляПомогалочка
Якби він не загинув, вони б спілкувались.
Знаєте, я поховала сестру і цей біль зрозуміє тільки той, хто пройшов через це((
Це боляче, дуже, а коли це твоє дитя то це...навіть і писати не хочу(
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Попрацював декілька років в сша і амеріканізувався до такого стану, що всьо - я не я і хата не моя. Ага. Вірю