СтелькаОТединицы• 24 декабря 2022
Це депресія?
Нема бажання говорити,щось готувати до н.р.,купувати одяг,хочеться плакати...Скоро д.н,а в душі якось пусто .Заміжня,маю діток та чоловіка,все ок.Напевно так зараз в кожного українця?
ДелайКак_Я• 24 декабря 2022
долго это у вас? как настрой в семье? муж тоже в таком состоянии или более менее нормально? вы чем занимаетесь дома, работаете? хоть что то вас радует? новая прическа, спа, часик в уединении и прогулке по парку, кофе в уютной кофейне с большим окном и тд
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Як почали світло вимикати,в чоловіка те саме.Ходили вчора дітям куртки купляти та сантехніку до ванної кімнати,то приїхала як зомбі.І нічого не купили.
Я не на долго• 24 декабря 2022
Оставить детей на мужа и сегодня встретиться с подругами, прибухнуть, сходить по магазинам, в кино, просто с ними посплетничать и похихикать.
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Діти якісь неслухняні,сваряться весь час,я кричу на них,а потім відчуваю провину
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Дякую)нема подруг.Прибухнуть пробувала,то взагалі накриває,щей погано вранці
Челюскина• 24 декабря 2022
Головне, щоб Ви не втішали себе, що так у кожного українця. Далеко не в кожного. Тому все ж варто звернутися до спеціаліста . Ну і вітамін D Ви ж приймаєте? Правда?
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Ні,не приймаю.Тільки допила магній антистрес
Я не на долго• 24 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Прибухнуть не значит набухаться, чтоб не было плохого с утра и не накрывало, дозировку привышать не надо
. А вобще девочек рядом нет таких, с кем можно оторваться? Кума, сестра, соседка?
Челюскина• 24 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Якщо маєте сумніви в доцільності його прийому - здайте аналіз. Але зараз практично у всіх його дефіцит
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Є куми,але навіщо їх грузити своїми проблемами,вони всі в гарному настрої готуються до н.р.
Я не на долго• 24 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Да, что то вас штырит нормально так. Вы писали, что и муж тоже не очень себя чувствует. Может вам на Новый год уехать куда-нибудь с детьми или если есть куда их пристроить, то самим. Хоть на 2-3 дня, сменить обстановку, новые места, приятные эмоции.
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Дякую.
Я не на долго• 24 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Может когда дети начинают ругаться, не кричать на них, с сесть рядом, обнять их и сказать, что они самое дорогое, что у вас есть. Расскажите им как вы их любите и гордитесь ими и как вас очень расстраивает, что они ругаться. Возможно не с первого раза, но это подействует. Только не орите, вы делаете ещё хуже этим.
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Я вже так робила,але справа в тому,що в мене одна дитина під опікою і вона з непростим характером,мої діти завжди з нею сваряться.
Я не на долго• 24 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ну обычная детская ревность. Тогда вашей любви и обнимашек надо в 10 раз больше. Это подействует, но не сразу, нужно время. Не день или два, может несколько месяцев. Если вы не будете срываться, важно чтоб вы держали себя в руках, когда они сорятся. Тут только терпение, иначе это дорога в никуда. Это очень сложно осуществить, но оно того стоит.
СтелькаОТединицы
• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Вже 6 років разом,а зараз перехідний вік,мабуть,то взагалі.... Дякую Вам за поради.
Я не на долго• 24 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Обнимаю вас
. Всем сердцем хочу чтоб у вас всё наладилось. Уезжайте, смените обстановку, сколько той жизни и она одна. А там и с детьми больше терпения появится. Тем более переходной возраст, тут только говорить и обнимать.
Ответ дляДелайКак_Я
Нет, ничего не радует? Что мне делать ? В зеркале не нравлюсь, не похудела так как я хотела
Угги_в_горошек• 24 декабря 2022
У мене теж нема бажання говорити, я не знаю про що говорити. Є подружки які поїхали закордон і в західні регіони, і хочеться підтримувати стосунки, і в той же час вони спитають як справи, а справи ніяк-війна, нема чого розповідати і не хочеться. Одяг собі купила теплі джинси і теплій худі, тому що холодно. Дома мерзну-мабуть куплю теплий спортивний костюм . Гарні светри, сукні -дивлюсь на них як на кіно, хтось може і куаляє, мені не хочеться. На новорічний стіл купила вчора крабові палки і кукурудзу, треба мабуть зробити салат і картоху з курятиною. Та мабуть і немає сенсу, електроенергію відключають-пропаде. У чоловіка теж нема бажання святкувати. Подарунки купила тільки маленьким діткам, своїй дочці і племінникам, хресникам. Треба мабуть купити подарунок чоловіку, батькам, а щось хороше, корисне -не дуже є можливість, у нас зменьшились доходи. А всякий хлам-кому він потрібен. Подарунків не чекаю. Так я іноді в шоці, іноді плачу, іноді пригнічення, дуже часто сумно, іноді паніка, буває дуже страшно. Періодично п´ю заспокійливі, або магній. Здається знов пора-почало накривати . Мені не здається що в мене депресія, в мене була колись-тоді був інший стан.