Полуничка• Изменено 24 декабря 2022

Бади і вітаміни. Як ми без них раніше жили?

Гінеколог (вит е+фолиевую), ендокринолог (вит д и селен), вже забула хто (омегу и спіруліну), невролог віт групи б. І отак постійно щось п"єш. Щось мені здається то все разводняк.
Колупалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Подорожник)
Да ладно, витамины и рыбий жир - это тоже БАДы

автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляКолупалочка
Вот-вот, меньше физической активности тоже влияет
так от може краще піти в зал чи кожного дня роюити зарядку і прогулянку на декілька годин.
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляКолупалочка
Ну хоча б з доведеною ефективністю (все ж таки вітаміни бувають корисними). Хоча хтось мені з лікарів казав що синтетичні вітаміни не засвоюються добре орагнізмом.
Колупалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
та взагалі ніяких майже. Спіруліна була, омега була, вітаміни були. Але щоб так казали пити - такого не було.
Профилактика никогда не была сильной стороной советской медицины. Но детей в саду поили рыбьим жиром, правда, всех с одной ложки)
Елена....39• 24 декабря 2022
Ответ дляМама фифти цента
А какие БАДы были в СССР?
Аскорбинка)
Бесконечность-не предел• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
нічосє. Ну є толк від цього?
З магнієм кращий сон, ніж без нього.
З вітамінами В менше депресивного настрою.
З омегою трохи менш сухі руки і п´ятки.
Цинк - в період простуд, не знаю чи допомагає, чи само проходить))
Лютеїн для очей - не стала краще бачити, але може процеси сповільнюються - не знаю, просто вірю)
Оливкове листя колись мені гарно допомогло з горлом (там хронічне), лишилась баночка на пам´ять.
Вітамін Д треба з вітаміном К, по аналізу вітамін Д підвищився.
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляКолупалочка
Зрозуміло. Ну я рибій жир не застала.
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
З магнієм кращий сон, ніж без нього.
З омегою трохи менш сухі руки і п´ятки.
Дякую!
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляЕлена....39
Аскорбинка)
мені здається тоді трави були популярні. Я особисто від трави ефект бачу. Можна пити звіробій і мати той самий заспокійливий ефект. ну то як приклад. Аналог віт в.

Колупалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
То гормони, консерванти (тощо) з їжі. В нас Чорнобиль був. Невже ви вірите що селеном ви змогли б нейтралізувати дію Чорнобиля?
А вы пропонуєте взагалі нічого не робити?
Ответ дляПолуничка
Дякую!
От про що шкодую з покупок - вітамін С. Навіщо, якщо я їм квашену капусту, а іноді і лимон? Точно синтетичний вітамін мені ні до чого.
Селен колись купила і викинула - там такий сморід, що ковтнути його не могла. Знаю, що в часнику, в бразильських горіхах є селен.
Ще купила якось CoQ10 - навіть не знаю навіщо викинула, бо пройшов термін придатності.
Хром - щоб не тягнуло на цукор - не допомогло. Щоб не тягнуло на цукор, треба щоб в хаті не трималось солодке - перевірено))
Куркумін в капсулах - теж дурня якась. Стала просто приправу з каррі вживати.
Добрая феечка• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Ви який лікар?
Я медсестра
Колупалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Ну як від цього можуть допомогти бади? Я розумію аллохол (наприклад) для жовчного, я розумію Л тіроксін для щитовидки (якщо треба), тощо. Але селен і спіруліна... Хоча спіруліна лікує запори, якщо я не помиляюся.
Так работайте над усвоением, каждый выбирает свой путь. Но вы же сами пишете, что продукты ужасные, для этого и бады. Селен нужен щитовидке, спирулина - натуральный источник железа
Тут надолго• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Взагалі не відчуваю ніяких змін після прийому віт д і омеги.
Про вит д я хз, в анализе выше нормы, поэтому пить перестала.
А вот когда начала пить омегу, то через месяц поняла, что гораздо меньше беспокоят суставы. Поэтому пью дальше
Колупалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Так одно другому не мешает)
Колупалочка• 24 декабря 2022
Ответ дляТут надолго
Потому что дисбаланс омега кислот вызывает воспаление, с пищей мы получаем избыток омега 6, а омега 3 недостаточно
люблю_тортики• 24 декабря 2022
Ответ дляМама фифти цента
Раньше так и жили) Если мне Вит Д и омега улучшают качество жизни, то я их принимаю. И так со многим.
Раньше в поле рожали, интернета не было и зачем ориентироваться на то, как было раньше..
Як Ви це відчуваєте? Які приймаєте?
люблю_тортики• 24 декабря 2022
Ответ дляElani
тогда пейте и не нойте

в витамин Д не верила, но реально работающая штука
особенно зимой
Як працює? Поділіться будь ласка, який приймаєте?
Мама фифти цента• 24 декабря 2022
Ответ длялюблю_тортики
Як Ви це відчуваєте? Які приймаєте?
Ну, во-первых, все познается в сравнении: вы бы тоже точно заметили, что вы стали лучше спать, быстрее засыпать, вас не выводят из равновесия раздражающие вещи, вы не устаете быстро, не просыпаетесь разбитой и усталой, больше успеваете. Это про Вит Д. Я сдавала анализ D (25-OH), узнала дефицит, подобрала дозировку и пила. В моем случае это было 4000 ед.
Насчёт омеги: надо смотреть состав. Действующие кислоты, делающие омегу полезной и ценной - DHA/EPA. Чем выше, тем лучше: 500/780. Тогда толк будет. У меня на УЗИ после курса качество фолликул и яйцеклетки сильно улучшилось ( у меня были проблемы по женскому здоровью, репродуктолог предложил курс): до терапии маленькие и коротенькие, после - крупные, хорошо развитые и хорошего качества (мне для ЭКО надо было).

МошеЙница• 24 декабря 2022
Розводняк, якщо пити для профілактики і призначати всім без розбору, я теж скептично до такого ставлюся.
Але сама стикнулася з проблемами обміну кальцію після складного перелому, в мами дефіцит заліза, в подруги підтверджений аналізами дефіцит вітаміну Д. Ендокринологи теж щитовидку успішно лікують чи підтримують селеном.
Інша річ, що те ж залізо чи кальцій не надто засвоюється в людей, які мають їх дефіцит.
parele• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Дівчата тут п’ють колаген і ще щось. Ну реально постійно прийом якихось добавок
Ну если мне это улучшает качество жизни, почему не пить? Или нужно дальше страдать от болей?
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляparele
а що саме вас звільняє від болей?
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
ну от мені стоматолог (навіть двоє) сказали що кальцій погано засвоюється. Навіть в хелатній формі
Мама фифти цента• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Есть ещё другие стоматологи, которые после проф отбеливания спокойно назначают кальций и чувствительность, как ни странно, уходит после банки приема).
parele• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
а що саме вас звільняє від болей?
Коллаген, хондроитин с глюкозамином и д3.
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляparele
Тобто у вас з суглобами проблеми, так? Це чудово що хондроітін допомогає. Але я читала що не всім його можна при проблемах з суглобами.
автор Полуничка • 24 декабря 2022
Ответ дляМама фифти цента
Дива...
parele• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Да, были. Помогает отлично.
Анти-аноним• 24 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Ну лікарі кажуть треба. Причому постійно.
Я не пью. Можна харчуванням то все коригувати. Хіба що вД.