Борщичок• 24 декабря 2022

Підтримайте

На сз вже давненько,було безліч побачень.Все не моє.Банато хто хоче просто перепихона або просто не моє.Вже якось дійшла до відчаю.Сексу не було давно.От.Пише мені хлопець,що він шукає типу вільні стосунки і секс.Ніхто в особисте життя один одного не лізе.Мене,звичайно,відштовхнула ця пропозиція,бо я не цього хотіла в житті.Але він написував,написував.І от я подумала,що може погодитись.Бо все рівно нічого не маю,ні сексу,ні любові.Гаписала йому,що давай зустрінемось.Він живе в сусідньому місті.Каже приїдь,я таксі оплачу.Я приїхала,випили кави,поговорили.Він спитав,як я йому .Сказала норм,можемо спробувати .Поїхала додому вже на маршрутці.Домовились за тиждень зустрітись.Але цілий тиждень мене мучить це питання.Ну не можу я так без симпатії,буду почуватись шлюхою.А може закохаюсь,а він налаштований суто на секс.Цей тиждень спілкувались.Я відмовила йому .Він сказав,що в мене 7 п´ятниць на тиждень.Що хочеться і колеться.Я заблокувала його.Я думаю,що зробила правильно.Що скажете?Були в таких стрсунках?
Бывшая блондинка• 24 декабря 2022
Почему такси обратно не оплатил?

Потрындельница• 24 декабря 2022
Ви все зробили правильно. Шукайте далі
Кракадэ• 24 декабря 2022
Автор, я на такое не соглашаюсь, так как знаю, что одного секса мне будет мало. Буду злиться потом на него, на себя, что согласилась. Я такое даже не начинаю. Поэтому правильно вы сделали. Есть женщины, которые могут просто так ахаться без чувств. Мы не такие
автор Борщичок • 24 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Почему такси обратно не оплатил?
Сказав ,на наступний раз на маршрутці приїжджай😅Кажу,я не буду їздити маршруткою.Це був теж один з вагомих моментів.Вкладаттсь не хоче,а секс хоче
ПешитеБесАшипок• 24 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Почему такси обратно не оплатил?
междугородние такси - неоправдвнная инвестиция для разового перепихона
Бывшая блондинка• 24 декабря 2022
Ответ дляБорщичок
А холодца с хреном ему не нужно привезти? Вообще мужики стыд потеряли.
автор Борщичок • 24 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Да,і я так подумала .Ще він щось хоче від мене)
Кракадэ• 24 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
То есть нужно дать вообще без вложений? Просто шикарно, нет слов
Бывшая блондинка• 24 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Пусть проститутку тогда на трассе ловит.

Кракадэ• 24 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Та да, а то подавай нормальную женщину, которая сама приедет, даст и уедет. Я имею ввиду не у которой конвейер. Для таких праста потолок
автор Борщичок • 24 декабря 2022
Коли сьогодні відмовила,ще такий впевнений,я тебе трахну все рівно,ти мені ще напишеш )
Гуру троллинга• 24 декабря 2022
Омг, ви все правильно зробили! Заради сексу не варто їздити у сусіднє місто))) шукайте пору з вами. І хай знайдеться хороший чоловік.
Гуру троллинга• 24 декабря 2022
Ответ дляБорщичок
Фуууу в чс назавжди.
Лыжи со вспышкой• 24 декабря 2022
Если Вам уже некомфортно от этого, то зачем такое надо? Что бы что?
Гуру троллинга• 24 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Так це жінки винні, їдуть же до них слали б зходу на три букви, то не нагліли б так..
автор Борщичок • 24 декабря 2022
Ответ дляГуру троллинга
Дякую❤️
автор Борщичок • 24 декабря 2022
Ответ дляГуру троллинга
Таксі оплатив,договір був такий .Маршруткою я б не поїхала.Це було і моє бажання,так,як містечко невелике і світитись з кожним я тут не хрчу
Бутербродница• 24 декабря 2022
Все ви правильно зробили. Нафіг такого героя. Якщо чоловік прямим текстом каже, що йому потрібен тільки секс (вільні стосунки типу) не варто думати, що з часом все зміниться, він в вас закохається і заміж позве. А ваш герой навіть заради просто сексу напрягатися не хоче, таксі раз оплатив і все, далі катайся сама. Ще й розмовляє якось не ввічливо. Нафіг.
Сплюшка• 24 декабря 2022
Правильно все сделали,даже не сомневайтесь

ПироженкА• 24 декабря 2022
Вот ублюдок