Gvenna• 24 декабря 2022

Хто тут схуднути хотів)

Давайте останній тиждень року присвятимо цій справі)
Багато не скинемо, але хоч зрозуміємо, що можемо бути дисциплінованими кицями.
І що в новому році обов´язково отримаємо бажану вагу.
Я написала свій список щоденних пунктів.
В принципі практично все це я виконую і воно в кайф. Просто не щодня. Спробую не лінуватись.
Напишіть свій список.
Я б додала до списку ще який небудь хвіст - справу, яка має бути зроблена, але все було не до того. Та у мене це вже виконано - зробила УЗД у свого гінеколога, вперше в цьому році, і ще дещо.
Всіх з різдвом, миру, злагоди і щастя! 🌟
ok1904• 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Це самозпокоєння)
Хочете худнути і гарне тіло, як мінімум присідайте, робіть випади, це самі енергозатратні вправи
Ще бурпі можете попригать
В нас дуже холодно на роботі, то щоб зігрітися я присідаю, стільки разів, скільки повних років , а це вчора 45. Отже присідаю , напівприсяд, щоб не навантажувати коліна і рахую 45,44,43 ... 1 і так стає тепло в тілі

Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
Зріст вага об´єми стан здоров´я образ життя чи як то українською)
Вас надурили, я написала як розрахувати скільки їсти для схуднення
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
Ответ дляok1904
Холодне обливання теж ганяє метаболізм і настрій класний на весь день. Я зараз можу повністтю помитися ранком без теплої води( без миття голови), але я ще з літа почала загартовуватися.

Сьогодні зловила себе на думці, коли заходила в озеро розпарена, що навіть не усвідомлювала про воду холодну, де-ін-де тонкий шар льоду на озері...в мене після відвідування лазні з хол озером крепатурка на ранок в тілі. працює організм
Ніяке обливання вам не ганяє метаболізм… ваш метаболізм залежить тільки від вашої щоденної активності, від спорту і просто побутової активності. Це адська чухня))))
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляok1904

Клас
Я й не купалась цього року
Ехх.
Кондуктор маршрутки• 24 декабря 2022
Я встигла до всіх подій купити собі два меню для схуднення по 1300калл( в інста).
Але схудла з війною на 20 кг,є ще біля 5кг зайвих.
Може після нового року почну харчуватися по ньому.
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Та я ж не проти. По вашій формулі приблизно те саме буде))
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Я заплуталась в кондукторах автобуса і маршрутки) обожнюю порадницю за ці прикольні ніки))
Кондуктор маршрутки• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
🤣🤣🤣
ok1904• 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Обливання дає настрій для актмвного робочого дня

Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
Ответ дляok1904
Можливо особисто для вас, але ніякого відношення до метаболізму як було написано
ok1904• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
Клас
Я й не купалась цього року
Ехх.
Я теж не думала, що так все зміниться. Якби мені рік назад сказали, що я 24.12.22 буду пірнати в озеро, не повірила би.
ok1904• 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Добре, добре
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Нема ніякого секрету, треба харчуватись смачно і різноманітно, не яблуками… як вище
Рахуєте все що з’їли цілий тиждень в фат сікрет, підсумовуєте, віднімаєте 15% ділите на 7 і знаходите свою норму з дефіцитом! При цьому берете до уваги денної норми БЖУ. Підвищуєте побутову активність і кроки до мінімум 8000-10000
Ніяких кардіо, ви з’їсте всі яблука в домі після нього. Якщо хочете гарне тіло то додаєте силові тренування
Все, не треба відкривати Америку і заливатись касторкою
По вашій формулі 1400 з хвостиком.
Кроки у мене більше ніж 10000 щодня в основному, це слабо допомагає в справі схуднення. Треба вправи.
А яблука..то смачно) і багатенько є.
ok1904• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
По вашій формулі 1400 з хвостиком.
А яблука..то смачно) і багатенько є.
Я люблю яблука , особливо печені.
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
По вашій формулі 1400 з хвостиком.
А яблука..то смачно) і багатенько є.
Значить ви не вірно рахуєте свої калорії і значно переїдаєте. Якщо у вас є дифіцит ви худнете, якщо вага стоїть ви з’їдаєте таку норму яка підтримує вашу вагу… ще раз нема ніякого секрету
Брюлик в стразах• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
Ого.
Интересно.
С водой я не дружу.
Кофе - да. Много(
Не обязательно воду, можно и чай,кофе я не пила,пока кормила грудью..
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляok1904
Я люблю яблука , особливо печені.
Кіт Степан схвалює ваш вибір))
ok1904• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
Кіт Степан схвалює ваш вибір))
Вдячна!
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Калорії рахую вірно.
Забагато їх( інакше б не було і теми.
Печивка оті. Медок.

Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
Калорії рахую вірно.
Забагато їх( інакше б не було і теми.
Печивка оті. Медок.
Їжте достатньо білка і жирів, ви зловживаєте вуглеводами, від цього і тяга на ваше печиво. Щоб не хотілось солодкого і випічки треба їсти достатньо білка і жирів, м’яса, риби, гречка, кіеноа, яйця,творог, сливки, масло, авокадо, чечевиця, нут.
Інакше діла не буде. Голодувати теж не варіант.
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
І додавать спорт, щоб потім і печиво з’їсти зі спокійною душею.
Але спорт то не планка або 80 присідань,то хєрня
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Нє, спорт не люблю.
Важливо робити те що любиш.
Життя нині і так стрес на стресі.
Нащо зайвий.
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Це все ясно) лекцію по харчуванню я й сама прочитати можу.
Яйця по такій ціні як нині я рідко їм.
Вдома моє харчування було просте - крупа, перловка або вівсянка, та що довго вариться, сочевиця, нут, маш, запечена риба або курка, яйця, горіхи, кисломолочка. Яйця були щодня, омлет робила класний.
Пекінка і дайкон обожнюю, насіння льону.
Тяга на печиво, бо воно щодня вдома. Як буде кругом лежать капуста - буду їсти капусту. Іноді вдається.
Це не мій дім і не мої правила, я не можу заборонити людям купувати хліб і інші хлібрбулки і харчуватись так як хочу я.
Зараз он читаю шось у місті бахає, ноги вже на кухню несуть жерти батон з маслом. Знаходячись далеко від дому я гірше реагую на новини ніж знаходячись там і слухаючи прильоти в реалі. Дома жерти не тягне. Не знаю. Психологія поламалась)
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Піду кефірчіка поп´ю. Всім добраніч)
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2022
Ответ дляGvenna
Яйця по такій ціні як нині я рідко їм.
Це не лекція, це схема схуднення
Якщо ви хотіли щоб вас підтримали з тим списком, ну то дурня відверта.
У вас дуже багато відмазок, спорт не люблю, собі не готую і п’яте і десяте. Я теж не дома, на моїх плечах син, бабуся і мама і нічо, сідниці що треба, працюю одна з всих і ще й в зал встигаю 4 рази на тиждень
Є один важливий момент якщо хочеш результат, то неможна себе жаліти.
Просто ця тема просто потеревенити
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Це не лекція, це схема схуднення
Просто ця тема просто потеревенити
Звісно що не хотіла, бо я знаю як худнути конкретно мені.
Я хочу щоб інші люди худнули - по схемам, які підходять їм. Не мені, не вам. Кожній людині своє.
Своє бачення і свої пункти я написала як приклад. Наочний. Типу хочеш схуднути - осьо повісила перед очима і робиш. А що саме робиш - то звісно у кожного своє, я про це написала в стартпості.
Я помітила, що вас трохи понесло в поради конкретно мені, вже про відмазки бачу - ну та нічого, підтримати розмову мені не важко.
І тема точно не про спорт з сідницями. То для любителів спорту. Я не любитель)
автор Gvenna • 24 декабря 2022
Хоча ту бісову планку якось простояла 2 хв 30 секунд. Вже після півтора хвилин думала що здохну) але ніт. Так шо про жаль нема мови. Є про негарні харчові звички.