ДАР и Я• 24 декабря 2022

Херсон 24.12.2022 ️

Сегодня так много разных тем и ни одной про Херсон...
А Херсон сегодня под адскими обстрелами...
Много раненых, много погибших...
Это ужасная боль....
Херсон, держитесь....
Без слез невозможно
natapril• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Я тоже серьезно
Забыли как с цветочками встречали кацапов /зелёных человечков и как кидались и орали на украинских военных - убирайтесь ?
Забыли да ?
А я не забыла
У меня брат был в АТО , сейчас на фронте и муж на фронте тоже
Родственники в Донецкой области на подконтрольной
территории, они за Украину и всегда были , но сколько же там и сволочей ждущих руцкий мир и это после всего , что раша творит
И вот как с ними жить в одной стране после нашей победы?

Zelenkа• 25 декабря 2022
Ответ дляМодная и Голодная
Когда вижу темы с обсуждением меню на нг и рождество,аж тошнота подкатывает и ком в горле. Как так можно думать о подарках, меню, празднике когда такое происходит
А ви думали, українці замотаються в простині і будуть чекати вонючий рускій мір? Не дочекаєшся.
Zelenkа• 25 декабря 2022
Ответ дляМодная и Голодная
Никогда вы что. Я с ума сойду если моя Одесса российской будет. Я говорю об убитых в доме профсоюзов
Противно, що ти з Одеси. Я знаю, що таких там дедалі менше. Сподіваюсь, ніде з тобою не пересічусь в улюбленому місті.
natapril• 25 декабря 2022
Ответ дляLiliia2007
Так і Чернігів під білорашею, і гасали туди за продуктами, і хвалили який же батька молодець, який хазяїн. Але як тільки з´явивсь натяк, що без спросу в нашу хату - тут одразу всіх як струмом вдарило, не посмієте і хоч камені з неба. Ви ж пам´ятаєте, як чернігівці майже прощались з усіма, коли відрізані були. Але жодного слова про давайте домовлятись
Zelenkа• 25 декабря 2022
Ответ дляsvetlapanna
Да нет, судя по всему, недалеко от задницы, которую оторвало. Мне на каком то ТГ канале ссылку кинули, так сначала пытались сшить на месте, не получилось. Судя по всему, новых евнух гарема путина появился
Удалено администрацией...
natapril• 25 декабря 2022
Ответ дляПавела
Підкажіть ще таке. Зараз днр/лнр добровільно вбивають, катують українців, військових, мирне населення. Є свідчення, що вони поводяться гірше регулярної армії кацапів. Ще у 14 році страшні речі творили з полоненими. Хто ці люди? Чому так?
Манкурти. Люди без коріння, волі, традицій, Батьківщини.
Ирина Веселуха• 25 декабря 2022
Ответ дляМодная и Голодная
А что, то что произошло в Одессе нормально для вас???? При чём тут сепаратизм вообще? Людей убили, сожгли!
Я понимаю, что каждая жизнь ценна. Но в Одессе несчастный случай на пожаре был, а это послужило поводом любителям россии развязать войну на Донбассе, где не десяток пострадавших , как в Одессе, а десятки тысяч. Не сопоставимые цифры
Liliia2007• 25 декабря 2022
Ответ дляArgesha
В Запорізьку пустили? В Херсонську пустили?
Не гнівіть бога, а то життя може ткнути лицем у власну нетерпимість, і не дай Боже і в вашу область ’пустять’
У вас амнезія? Ану покажіть мені, знову ж таки, хоч один скрін, як відважний народ Донбасу всі восімлєт боронив свою землю від рашистської навали! Як вони просили весь світ їм допомогти і вигнати орду. Як вони танки голими руками восімлєт зупиняли, а така-сяка Україна казала, що нє так всьо адназначна.
І не смійте порівнювати з Херсоном!
Херсон від мала до велика з голими руками на площах кричав ’Херсон - це Україна!’ і вас сюди не звали!
Ви мені будете розказувати про ’пустять’ в мою область?? Да счас! Чернігів прощався, але не пустив! Миколаїв прощався, але не пустив!
Я абсолютно весь шлях пройшла з моїм рідним містом! І діти мої. І сніг топила, бо води не було, і на відро всімдесятерьох ходили, бо висунутись не було як. А тепер покажіть хоч одну схожу картинку з того бамбасса, який дамбілі восім лєт?
Tekila_• 25 декабря 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Це відмазка якась. Чому вони знали що робити з гітлерівською Німмеччиною?
У Германии не было ядерного оружия, которое после смены власти и распада рашки расползётся по частям без контроля. И до Москвы, как до Берлина не будет никто идти и делать там всё то, что делали после победы в Берлине.

Tekila_• 25 декабря 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Это был такой же несчастный случай, как и всё осталтное, организованное рашкой.
Ирина Веселуха• 25 декабря 2022
Ответ дляTekila_
Я понимаю, что то, что произошло в Одессе , тоже не без участия россиюшки случилось.
kanareyka_tweety• 25 декабря 2022
Ответ дляVikN
А у Вас есть правдивая статистика, чтобы сравнить?
87 тисяч тіл маріупольців пройшло через маріупольський морг. Це дані в тому числі днр. Плюс ті, хто згорів у будинках, і тіла яких не знайдуть. Сумарно близько 100 тисяч. ЗСУ знищили 100 тисяч орків, а орки - 100 тисяч цивільних одного (!) міста. І ще по тисячі в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Чернігівській, Київській, Донецькій, Луганській областях - оті 6500, які офіційно озвучила ООН.
А ООН озвучувала тільки втрати на територіях, підконтрольних Україні.
Ирина Веселуха• 25 декабря 2022
Ответ дляKsushaLiza
Причому коли русня з битами та ціпками підбігали зі спини до людей, в яких у руках були тільки прапорці, то з ’міліціїї’ тільки один дядько кричав, що потрібно зчипитися, і не пускати русню. Інші...хто почав терміново підкурювати, а хто відкрито ржав, як нажахані люди розбігаються. А от коли русня добігла до хлопців-ультрасів, а ті достойно їх зустріли, то вже ’міліція’ ’порисачила’ захищати бідось з битами та ціпками... Взагалі ’міліція’ та лікарі більш за всіх чекали на ’узький мір’, спали і бачили величезні російськи зарплати.
Ще пенсіонери дуже чекали руцькій мір. Хотіли російські пенсії при українських цінах. І дружно на референдум пішли , А молодь зазвичай не сильно ходить на референдуми, так і вийшло , що проголосував Донецьк за Росію. Так мені родичі з Донецьку пояснили.
nightwoman• 25 декабря 2022
Ответ дляnatapril
Я скажу плохие вещи может. Но. Жить с ними по нашим законам, по законам Украины. А это + ответственность за любое кривое слово не в ту степь. И язык выучат, и украинское телевидение полюбят. Мы освобождаем свои земли, а люди имеют прекрасный шанс выбирать, в какой стране жить, там вон и деньги, и жилье дают в Сибири и весь пакет счастья.
Лучше будет, чтоб люди добровольно пошли за своим сердцем или остались.
KsushaLiza• 25 декабря 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Ой, референдум....Десь у підвалах надруковані бланки, причому ніхто не знал навіть кількість тих бланків...Відкриті дільниці, ну як дільниці... - на вулиці поставлені столи. Замість 3-4 дільниць - одна, щоб зробити картинку натовпу. Більшість бабок-дєдок біжуть нісвєтнізаря на рехферендум с помитими шиями, нарядні і (не знаю навіщо) з квітами. Потім ці бабки-дедки почнуть нити ’михотєлікаквкриму’, особливо коли потім зрозуміли, що балалайня не збирається пітримувати шахти і промисловість Донбасу, діти та онуки без роботи і доведеться їздити туди-сюди в Україну на старості щоб всіх прогодувати.
kanareyka_tweety• 25 декабря 2022
Ответ дляМодная и Голодная
А то нічого, що ці колорадськими стрічками забарикадувалися в будинку й почали звідти кидати коктейлі молотова?! Самі себе й спалили, бо їм прилітало у відповідь!
Wendy Rhoades• 25 декабря 2022
Ответ дляМодная и Голодная
напомните, пожалуйста, кто их убил?
Argesha• 25 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
Ага. Лепечет про позицию. Позицию надо было демонстрировать когда чечены в масках и автоматами по Донецку ходили как у себя дома...
А не поддерживать сепаратизм.
От як прийдуть з автоматами в масках до вашої домівки - то розкажете їм про свою позицію. Потім розкажете, що вам відповіли.
JannyMoney• 25 декабря 2022
Ответ дляArgesha
тогда еще не стреляли и можно было уехать. и херсонцы даже под оккупацией высказывали свою позицию.
Не обязательно подвергать себя риску. Но и становиться предателем, призывать к расколу страны тоже не обязательно.

Argesha• 25 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
Виказувати свою позицію на тих територіях - це і є наражати себе і своїх дітей на ризик бути знищеними.
I_am_Ukrainian• 25 декабря 2022
Ответ дляArgesha
А запуск салютов когда русня спустя 8 лет их наконец признала это какая позиция ? И то признала только для того чтоб войной на Украину всю пойти.
natapril• 25 декабря 2022
Ответ дляДирижер
Та похер на них! Пусть хоть в юртах живут! Какого черта их верхушку никто не остановит! Суки, все суки. Сидят и смотрят просто, как уничтожают целую нацию. Все ублюдки!!! Но парашевцам - желаю гореть в аду адском....
Нас рашкованы веками уничтожали: рос империя, красный террор, два голодомора,выкачка полезных ископаемых, массовый вывоз людей на рашку еще в начале союза,чтоб разредить нацию, а сюда миллионамм рашкованов заселяли.
Они не успокоятся, пока есть нация украинцев, тк претендуют на свою первопристольность Киевской Руси.
natapril• 25 декабря 2022
Ответ дляLiliia2007
Адміни, дозвольте мені матюкнутись!! Дуже треба!
Це найлютіша жесть! І, мало того, що за восім лєт ви неї не позбулись. Так і майже цей рік вас ні в чому не переконав. Грьобана жесть.
Серйозно????
До уряду і ЗСУ??? Нічого не поплутали?
Ок, навіть це залишим, хай буде (хоча, бляха, от як з цим жити??), питання було не про наслідки, а про ПРИЧИНИ.
Я питала чому можливими виявились лише лднр? Дайте мені хоч один скрін вочмирічної давнини, де написано, що місцеві жителі всіма можливими силами боронять свою землю від припхавшоїся русні і благають про військову допомогу. Один дайте!
В мене чесно опустились руки....
Навпаки було. Гнали звідти наших і волали, що їх захоплюють нацики.
А тепер бідні, їх не спасли.
Verano-2020• 25 декабря 2022
Ответ дляnightwoman
Прежде, чем других уму-разуму учить, сами бы мову выучили. Эта земля такая же Ваша, как и тех, кого Вы в Сибирь собираетесь выселять
natapril• 25 декабря 2022
Ответ дляnightwoman
Это будет постоянная мина замедленного действия ’в кладовке’.
Argesha• 25 декабря 2022
Ответ дляI_am_Ukrainian
Наче ж ніхто не стверджує, що абсолютні 100 відс тих, хто там зараз знаходиться, проти руського миру і за Україну.
Якщо б окупували будь-яке інше місто - і там би салюти лунали від ’щасливих мешканців’, і цей факт старанно б освічувало рос.іпсо, як зараз це робиться.
avrora 13• 25 декабря 2022
Ответ дляnightwoman
Удалено администрацией...
Tata_F• 25 декабря 2022
Ответ дляVerano-2020
А це, доречі, спірно. Бо багато є інтерв´ю на вулицях, де вони розказують, що народилися самі чи їх батьки на просторах раші, а потім вже сюди переїхали. Те, що після війни на Донбас завезли багато зеків, щоб було кому у шахтах робити, то відомий факт
Tata_F• 25 декабря 2022
Ответ дляavrora 13
Удалено администрацией...
З чим ви не згодні? Вам дійсно доведеться жити по законам України і вивчити українську мову. Хоча, якщо ви народилися на Донбасі, то вивчали її у школі та прекрасно розумієте.
Кузякин• 25 декабря 2022
Я посмотрела видео после обстрела с убитыми - настроение стало ещё хуже. Не хочу ни ёлки, ни празднования, ничего