Бабка-ежика• 25 декабря 2022
Що готуєте на Новий рік?
Нежданно ненадання будуть гості). Думали самі, по скромному. А тепер щось треба готувати. Що оригінальне, цікаве зробити?
ЖующаЯКонфету• 25 декабря 2022
Олів*є , реберця, картошка, торт медовик( бо коржі готові є) , шоколадне суфле, можливо ще білочка , або крабовий салат . Все
Коленная ложечка• 25 декабря 2022
Ответ дляfetinia-s
А вы грецкий орех туда кладете?
Мне так нравится (филе +ананас+яйца натереть + сыр . Майонезом слоя) можно отварить филе или копченое . Перцы ложу почти готовый фарш в духовку допечь до готовности и сыр сверху , зелень . Тушить на подливе с чуть золотистой поджарке лук 🧅 морковь 🥕
ЯНаПэПэ• 25 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ооооо.. що таке білочка??? Шоколадне суфле
дайте рецепт плііізззз)))
ЯНаПэПэ• 25 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Звучить дуже смачно
как тебе такое илон маск• 25 декабря 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Это только на советчитце вот эта рыбКА. Икра, рыбКА, небось красная-никак не излишества?
В стране, гле Я живу мясо деликатес😂
Бжоли-бандерівці• 25 декабря 2022
ЖующаЯКонфету• 25 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
дайте рецепт плііізззз)))
Шоколадне суфле пачка молока, шоколадка ( молочна , чорна яку любите ) і кукурудзяний крохмал ( не так відчувається як картопляний ), в молоко додаєте поломану шоколадку ( крохмаль розводите окремо в чашцв з парою ложок молока щоб не був грудочками ) далі в каструльці з товстим дном варите до загустіння часто помішуючи , це швидко . Розкладаєте в креманки і закриваєте плівкою щоб не було кірки . Все . Можна прикрасити фруктами чи орео .
Білочка це салат сир з часником майонезом і яйцем .
Tatka Kiev• 25 декабря 2022
Ми збираємося у сестри дома, декілька сімей
Кожен щось несе, я приготую шубу та олів´є
Алиса в стране Советчица• 25 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Да скорее всего без света будем
Надо быть готовыми
Так что сейчас наготовишь а потом скиснет
Холодильник не работает
Надо быть готовыми
Холодильник не работает
Так на балкон можно все вынести. Или у вас тепло?
Ответ дляРоза завяла
Замовлю корзину в ресторані
А що в неї входить?
ЯНаПэПэ• 25 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Омг, я таке обожнюю)))) і можна суфле зробити навіть на газовому балоні якщо світла немає. Ви геній! Дякую!!!
Звездолётчица• 25 декабря 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Тепло
Ответ дляЗвездолётчица
Тепло
Тогда лучше не рисковать и готовить немного.
ЖующаЯКонфету• 25 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Будьласка, доречі крохмал можна заміняти на муку ( якщо раптом дома немає )
А якщо говорити про суфле то ще таку фішку для себе відкрила
В заварний крем на сметані навіть самій бюджетній ( яйце, сметана декілька ложок муки) додаєте чайну ложку желатину на 400гр сметани і желе заздалегіть розведене водою тільки менші пропорції не 400 мл води а 300 і вуаля отримуєте молочне желе зі смаком полуниці ківі і тд .
Ядвига Юсьлегко• 25 декабря 2022
Ответ дляБабка-ежика
Якийсь пиріг хочеться. З куркою, грибами. Рецептика ніхто не має?
В инстаграм посмотрите профиль Ярославского, судьи мастер-шеф. Он на днях рецепт пирога в красной рыбой выложил. Думаю вкусно и необычно.
Барабан для взрослых• 25 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
дайте рецепт плііізззз)))
Правильно Беллочка, російською Бэллочка. Назва салату походить від єврейського імені Белла.
Тому, його і називають єврейським. Там і історія є
ЯНаПэПэ• 25 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Оу, не знала) єврейським його називаю, часто роблю, люблю його.
Ухтышка_малышка• 25 декабря 2022
Вчора трішечки офігіла на касі в Метро. Зробила як завжди щотижневі закупи звичайної їжі + на Різдво сьогоднішнє + трохи ’для любих кумів’ на Новий Рік - вийшло майже 20 тисяч.
З ’святкового’ - Пляшка горілки ’Абсолют’ (ми не вживаємо взагалі, чисто виставити на стіл для кума), 2 пляшки шампанського брют (майже найдешевше, 199 гривень, іспанське), 3 пляшки червоного сухого вина. 2 дитячих шампанських. Червона рибка холодного копчення. І червона ікра заморожена. І трохи цукерок фереро рошер.
Готувати нічого не буду взагалі, натхнення нема.
язззззь!!!• 25 декабря 2022
Тільки купувати готове, готувати - то не моє, в мене ж свято.
Тому - ікра, червона риба, балик, батон, масло, сир, лимон, яблука, банани, сок, шампанське, солоденьке. Може, ще щось на око впаде в супермаркеті.
Я не на долго• 25 декабря 2022
У нас новогоднее блюдо это курица, запеченная с яблоками и черносливом. Еще я сделаю оливье, хочу любимый салат из кальмаров. Кто захочет по рыбному, кто по мясному. Ну и холодец с отварной картошечкой! Нарезка не в счет. Возможно, сделаю салат Сказочная поляна, все обожают, еще не решила.
Кофе в лобби• 25 декабря 2022
Ответ дляПолБатона
Ой, и я прочитала эту новость и расстроилась ((
Тоже уже морально готовлюсь к завтрашнему дню и , наверное, к НГ без света((
если завтра. то до нг может починят .а если позже тогда опонька.опять будем куковать без света
Просто Филя• 25 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
Чомусь мені здається що в середу або п´ятницю (
Кофе в лобби• 25 декабря 2022
Ответ дляиз желе я
Та какая разница со светом или без))
Свечи, музыка и семья рядом)
у вас генератор или газ плита? иначе ,как тогда готовить..семью кормить нужно, у меня например шампанское кроме меня никто не пьет,а вот еда..
Кофе в лобби• 25 декабря 2022
Ответ дляПросто Филя
отож, одна надежда ,что в пятницу они уже бухие будут т.к отмечать начнут
из желе я• 25 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
У нас газовая плита.
Сейчас холодно, можно заранее приготовить и на балкон
Кофе в лобби• 25 декабря 2022
Ответ дляиз желе я
У нас газовая плита.
вы випы. у меня электро. понято .что заранее .но прошлую неделю давали только ночью по два часа. я .то встану ночью. но за два часа не успею ж ничего
Роза завяла• 25 декабря 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
А що в неї входить?
8 кг їжі,Олів’є,курка,поркета,Наполеон,лосось солений,і запечений,сирне асорті,грісіні,мандарини