Почемучечка• 26 декабря 2022

Чи можна врятувати волоські горіхи?

Батьки передали пакет волоських горіхів битих у пакеті, не було куди покласти, тому так і стояли на підлозі під столом у кухні, а сьогодні коли до них глянула, то з однієї частини горіхи прицвіли.. Я відібрала частину ту що нормальна була на вигляд і поклала у духовку підсушити, так як шкода викидати, ціле деко майже. А іншу частину викинула, а тепер всеодно переживаю чи можна буде їсти їх, на вигляд вони без цвілі, але може я її не бачу. Може хтось щось підкаже з цього приводу.
На морозе• 26 декабря 2022
1. Скільки коштують горіхи?
2. Вартість лікування отруєння?
Ситечко для мыслей• 26 декабря 2022
Не іла такого,не підкажу.Висушите,спробуєте трошки
100pudov• 26 декабря 2022
Викинути все
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2022
Після духовки спорів плісняви там не буде. Не отруєтесь. Скуштуєте, якщо на смак нормальні будуть, то можна споживать. В мене в цьому році майже всі горіхи пропали, дуже сиро було, дощі, і горіхи гіркі як я їх не сушила
автор Почемучечка • 26 декабря 2022
Ответ для100pudov
Викинути все
напевно так і треба буде зробити, хоча сама вже куштувала їх трохи, горіхи як горіхи...
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2022
Ще додам що якщо чорна пляснява, то треба все викинути. Якщо біла, то то не страшне. Ми ж споживаємо колбасу і сири з пліснявою, вона ще й корисна може бути)
автор Почемучечка • 26 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
вона не чорна, і її не багато, просто самі горіхи, там де немає шкірки трохи позеленіли це в однй стороні пакету. Видно підлога дуже холодна, саме під стінкою не опалюється, а інша частина пакету на теплій підлозі знаходилася.
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Як по мені, то я б їла їх і не хвилювалась, якщо смак нормального горіха
автор Почемучечка • 26 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
дякую за вашу думку, ще поки вагаюся чи варто , хіба що у випічку може буде кидати
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Я, можна сказати, зі спорами грибів виросла)) мама була мікробіологом і я в неї постійно на роботі розглядала в мікроскоп це життя. На справді ми з ними співіснуємо дуже тісно, вони коло нас і в нас, і в продуктах, в воді, скрізь. Ми не живемо в стерильному просторі, різниця тільки в тому побачили ми ці грибочки чи ні. А так іх в нашому повсякденні мільярди, а може і більше. Я з цього приводу не парюсь, за виключенням чорної плісняви.
автор Почемучечка • 26 декабря 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви мене втішили, дякую ще раз!