Безпринципная• 26 декабря 2022

Досадно. Новий Рік - навіть простенькі подарунки дітям не можу купити((

Я просто понити, як кажуть...
Виховую одна двох підлітків, живемо в селі, працюю(зарплата в місяць чистими 6800).
Отримала - заплатила комунальні, за 5 місяців насилу назбирала обом на взуття(в однієї через тиждень відпала підошва(((.
Полетів кран у ванній...замінила...пралка поламана вже 7 місяців - руками все(((
треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу...ВСЕ.... - зарплата закінчилася...
Діти чекають Новий Рік, а мені плакати хочеться(
Я супер-пупер• 26 декабря 2022
автор! напишіть контакти(куди вислати) нову польську святкову піжаму на 13 років)
бажано НП :)
на zets@ukr.net

Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Хороший сарай надо иметь, чтобы три и больше тонн там помещалось)
Это всего лишь 60 мешков. Сарай не большой, примерно 3×4, может не много больше, сложены мешок на мешок. То что. Там не поместилось стояло в гараже и первым пошло на корм
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
А если в селе работы нет другой? И после работы приползаешь и сил нет на пирожки и света тоже. Такие умные все, вместо того, чтоб помощь предложить или просто поддержать добрым словом-набросились.
Никто не знает где вы и что с вами будет завтра, так что гордыню нужно присмирить немного
А чем поможет доброе слово
Пирожки дрожжевые вот вообще не самое сложное блюдо.Тем более что дети автора в таком возрасте что тоже уже на кухне помогают
Марипосса285747• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ото у вас все запущено…
Вчить українську. Бо читаєте українські букви по рузькі)
Вы же не научились просвещайтесь. Может хоть на одном из языков научитесь писать правильно.
Марипосса285747• 26 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
И половину мыши сожрут
Да, я блондинка!• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
а з собою їжу яку дати - борщ в банці?
на ті ж бутерброди треба якусь ковбасу як мінімум купити, а треба ж і зранку випити чашку чаю з чимось..тому і даю 30 - щоб булочку купили +сік маленький - так легше, ніж думати що покласти двом, і так 5 днів в тиждень
гроші якщо що - не кожного дня даю
Вы гоните сок ежедневно?? Колбаса? Это ж вред какой зубам и желудку! А не пробовали филе куриное запечь? Отбивную сделать. Та тоже яйцо с двух сторон и между двумя кусками хлеба? А можно и кашу сварить с мясом. Или макароны. Наверняка есть столовая в школе-можно сесть за стол и цивилизованно пообедать.
автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Сейчас можно не платить-не отрежут
ні, я так не можу..це вже занадто...
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Ну да. А кто автору такой сарай построит и 60мешков туда затащит. Девочки подростки?
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ длясоветский цирк
Это дешевле. Посчитайте, убедитесь.
Я знаю, що дешевше.
Сама живу дуже бідно останніх два роки. Донька 11 класниця. Взагалі не бере ні грошей, ні їжі. Коли хоче їсти дійсно - то запишеться на булочку, а я гроші віддаю.
30 гривень кожен день при скудному доході - це звісно багато. Булочки пекти плюс яблуко - нормально можна в школі перебути.

Куплю орехи• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На 2 десятка курей багато не потрібно. Можна і на городі виростити. Зерна придбати. Не так багато його потрібно.
Но набагато ж простіше нити.
Цікаво, от ви для чого тему створили? Щоб що?
А курей откуда брать?)
Zelenkа• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Моя вам порада- спробуйте виростити розсаду і продати навесні. Непогано люди заробляють на ній. Не потребує багато вкладених коштів. Но треба трошки потанцювати коло неї. Ну і курей заведіть. Десяток курей забезпечить вашу сім’ю яйцями більш ніж потрібно.
Плюсуюсь. Пучок кропу - 20 грн. Пакетик руколи - 30. Той же щавель і шпинат ростуть як трава, не треба і заглядати. От зараз перед НР буду брати цибульку зелену на салат, навіть страшно питати за ціни.

У нас на ринку біля дому бабуся із внучкою років 15 торгує, і дитина заробила і ціну копійки знає.
автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляжелезный занавес
А що ваші дівчатка хочуть?
щоб вони не хотіли, я не буду озвучувати, а то знову ж таки скажуть тут, що я випрошую щось((
Лапка• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
це чистими...з нарахуваннями - більша відповідно - тому і не виходить
Беруть для врахування доходу чисту сумму.На вас трьох повинно бути на дітей по 3200 та вас 1250.7650,отже,навіть при чистій в 6500 повинно вийти.І це я ще по нормам рік назад назвала,влітку їх підвищували.
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви думаєте тут всі з золотими ложками в роті народились?
Все дружно надели короны и забыли 90-е)
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Автор, їдьте за кордон. Допомогу отримуватимете, якщо працьовита щей роботу гарну знайдете. І будуть подарунки дітям.
Це питання теж таке неоднозначне. Гроші то отримає, а що буде з будинком без догляду? Це ж не квартира.
Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А где я писала что это надо делать именно автору? Я писала что свое таки дешевле. Да и самому это делать не обязательно, соседи или те кто доставляют могут помочь за 100 грн
автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
бажано НП :)
на zets@ukr.net
чомусь повертається назад мій лист...може з адресою щось...
Люблю порядок• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Ага сказки не рассказывайте. Смешно. А про дешевле в два раза так вообще смех.
Смійтесь на здоров´я.
Але так і є.
Тут про бройлерів хтось вище писав, капец як дорого.
Так дорого, але правда значно дешевше ніж купити ( з куркою рябою не рівняєм,то не м´ясо,а вата з водою).
Я кожного року в два заходи беру по 40 штук.
Половина на продаж, половина в морозильну камеру. Тим,що продала відбила повністю затрати. В морозилку поклала шарове м´ясо. Ростуть вони швидко і не особливо напряжно. Це при тому,що я далеко не хазяйка.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
ні. але не думаю, що великий відсоток живе на такі гроші і з цих грошей розпочав ще й фермерське господарство.
В мене чоловік круглий сирота. Одружились в інституті. По ночах вагони розгружав, щоб на їжу вистачало.

всемВсёИмного• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
згодна з вами в якійсь мірі...
Робіть висновки.
Я напишу, як виживала моя сестра троюрідна у 90-ті, коли залишилася одна з малою дитиною (чоловік помер по дурості).
Свекруха її не любила і ніяк не допомагала, а у її батьків ще була своя дитина менша.
Теж село, райцентр, населення париблизно 7 тис., жили вони у будинку покійного дідуся.
Працювала вона на ставку. Тоді ще й з/п затримували.
Дитині було 7, коли вони залишилися вдвох.
Город зовсім маленький у них. Тільки для себе трохи виростити.
Вона в школу пекла доньці пиріжки з капустою або яблуками (бо з картоплею холодні несмачні). Це двічі на тиждень. Взимку підробити ніяк у них в селі, влітку ж вона з донькою ходила сапати буряки у свої вихідні зранку.
Ваші вже дорослі і цілком можуть влітку теж так підробляти.
Речі може бути дешевше купувати на тому ж олх чи кідстаффі, у селах часто речі та взуття набагато дорожчі, бо магазин один, монополія. Та й бувають б/в непогані речі.
Зараз просто купіть їм по шоколадці.
Я так розумію, що чоловік був ледащо, раз навіть сараю нормального не залишив по собі. То тільки Вам брати все в руки.
Бо у бабусі моєї у селі навіть у одиноких жінок було по декілька курочок, у когось і коза. Але це треба приміщення нормальне, з цегли, утеплене, курям ще на зиму треба підсвічувати, подовжувати світловий день, інакше вони не несуться.
Вишнёвая Леди• 26 декабря 2022
Ответ дляЧавонадо
Я сама продавец, здесь нет продаж.
Олх и Шафа.
А що продаєте, якщо не секрет, що на ОЛХ продається.
Для мене це якийсь глухий ресурс.
Тільки там продавала транспорт дитячий
автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Ні, я не ’гоню’ - пояснювала вже вище..(
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чого ферму не завели. Були б зразу багаті.
Вишнёвая Леди• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
обіймаю Вас..
як-то кажуть ’сиджу на роботі і думаю де заробити’
автор, а які подарунки ви дарували своїм дітям минулого року?
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Соседи три тонны зерна за сто гривен доставят и перенесут? Та йолки палки))
Люблю порядок• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
И половину мыши сожрут
Плохому танцору.....
советский цирк• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Я знаю, що дешевше.
Тогда я не понимаю вашего вопроса) Да, если денег впритык, странно тратить их ежедневно на сок и булочку, от которых и насыщение так себе, и вред здоровью, и лишние расходы.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Ще раз. Перестаньте читати українські букви по рузькі
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ длясоветский цирк
Так я просто сказала, що все гроші вартує, а не казала, що давати з собою вартує одинаково.
Марипосса285747• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...