Безпринципная• 26 декабря 2022

Досадно. Новий Рік - навіть простенькі подарунки дітям не можу купити((

Я просто понити, як кажуть...
Виховую одна двох підлітків, живемо в селі, працюю(зарплата в місяць чистими 6800).
Отримала - заплатила комунальні, за 5 місяців насилу назбирала обом на взуття(в однієї через тиждень відпала підошва(((.
Полетів кран у ванній...замінила...пралка поламана вже 7 місяців - руками все(((
треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу...ВСЕ.... - зарплата закінчилася...
Діти чекають Новий Рік, а мені плакати хочеться(
Папина дочка• 26 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Ну значить не в усіх, у нас немає.
А чому? Школа є в селі?

МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Удалено администрацией...
Майструю крила• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
ну, так - сирена не гуде, але це ж не значить що їх немає...дивна ви...
Вибачаюсь, я вже зрозуміла, що це не в усіх селах.
Срочнокпсихологу• 26 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Ну значить не в усіх, у нас немає.
Должна быть. Может на сельсовете не громкая? Я тоже сначала не слышала
Тріль!• 26 декабря 2022
У нас вищий дохід, але 30 грн щодня дитині не даємо
Вишнёвая Леди• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
по моїй зарплаті не виходить доп.по малозабезпечених чомусь((
Не може бути.
У вас мінімалка на трьох
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Авторка пише , шо нема навіть нормального курника в неї) його треба робити. Чи в хату курей щовечора брати?)
Нормальні господарі курей не раніше травня заводять. Загородку з рябиці недорого зробити на перший випадок.
Було б бажання. До осені і курник можна зробити.
Марипосса285747• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Это вы о себе? Вам надо вы и учите, мне не надо. Быстро переобулись?
автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляТріль!
Ну чого ви до тих 30 грн причепились(вибачте...) - не кожного дня даю ці гроші, писала вже(

автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Не може бути.
У вас мінімалка на трьох
це чистими...з нарахуваннями - більша відповідно - тому і не виходить
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
я така ж...але чомусь як замкнене коло вже 6-й рік...
все одно - дякую...ВСІМ хто відповів, хто щось порадив))
Моя вам порада- спробуйте виростити розсаду і продати навесні. Непогано люди заробляють на ній. Не потребує багато вкладених коштів. Но треба трошки потанцювати коло неї. Ну і курей заведіть. Десяток курей забезпечить вашу сім’ю яйцями більш ніж потрібно.
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу

обычно покупают зерно когда жныва на весь год, тогда оно дешевле
Извините, сколько тонн зерна покупаете вы, ой ваш муж), когда жныва и оно дешевле(это неправда) 5?10?15?Где храните? Мыши, крысы не достают?
hairy• 26 декабря 2022
Автор, напишите мне в личку. НГ должен приносить подарки. А вы это заслужили. Я знаю)
Люблю порядок• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
в мене елементарно їх тримати ніде - сарай поганий, валиться, підлоги там немає(
Курей і гусей можно виростити без сараю.
Це я Вам із власного досвіду говорю, з квітня по жовтень. Сколотити курінь літній, шоб птиці мала змогу від дощу сховатись і усе, І всю зиму шикувати. Навіть при дорогих кормах выходить дешевле, ніж купити. Так як ринкова ціна на м´ясо також залежить від ціни на корми .
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Так вот кому выгодно. Ну теперь ясно. оптом здаете? Предлагаете автору купить?
Що вигідно? Не зрозуміла?
Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Почему не правда. Сейчас по 6, взяли по 4.5. дешевле? Взяли 3т. Лежит в сарае, от мышей-крыс таблетки лежат, не достают.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Ото у вас все запущено…
Вчить українську. Бо читаєте українські букви по рузькі)
железный занавес• 26 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Йой) навалило хазяйок в тему) всі так шарять у вирощуванні птиці (одночасно на м´ясо і на яйце), у вирощуванні худоби, в городах))
Я вирощувала вдома бройлерів, на м´ясо. Не тому, що грошей не було купити, а тому, що хотіла домашнього дітям і на иой час дила у мами в селі) так от це все дофіга як дорого. Курник має бути дууже міцний і дійсно нормальний, щоб не влізла куниця чи тхір та не пожерла за 1 ніч ВСЮ птицю (вони їм мозок виїдають і все). Годувати на м´ясо треба добре і не тільки ’свайо с агарода’, бо там нічого не виросте. Треба корм. Корм тоеба купити, не один мішок + вітаміни + ліки (багато хвороб, ліпше дати ліки, ніж втратити птицю). Коли ватага курей вже, дай боже, виросла, то те все м´ясо треба десь зберігати, треба морозилка нормальна. На 6800 автора не дуже сильно розгуляєшся, бройлера вона не потягне. Хіба взяти десяток курчат і виростити їх, щоб на яйця. Можливо, виживе штук 5 курей. Але курник все-одно треба нормальний, зимовий і захищений від звіру.
Про свиней, корів і т.д))) ну там порося коштує як п´ята частина заробітку автора) ну, блін)) а його ще годувати, лікувати, каструвати (якщо кнур).
Ну рілі, дами, чого ви її ногами добиваєте)
А тут інакше і не вміють. Вони ті городи і курники на картинці бачили ,це в кращому випадку.
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Мені цікаво, а хто з цих порадників про курей, свиней сам жив на мінімалку втрьох?

Да, я блондинка!• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
розлучена...субсидія є, але дуже мала
в хаті котел старий і дуже багато газу споживає - виходить в місяць гарна сума, а в хаті холодно
Интересно во-первых где это днти ходят в школу? Во-вторых, 30грн в день это в районе 600грн в месяц только на булки? На двоих это 1200?? Вы серьёзно? С вашим доходом вы тратите 1200 в месяц на воздух? У нас доход под 100т был до войны и мой ребёнок получал и 200грн в месяц. Ей 10 лет. Ну может еще 20гривен на булочку, но это раз-два за месяц. Ребенок понимает что булки в школе это не очень высокое качество и есть их часто не стоит.
Да, я блондинка!• 26 декабря 2022
Ответ дляДую ветер
Может на проезд?
В селе?
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Хороший сарай надо иметь, чтобы три и больше тонн там помещалось)
Да, я блондинка!• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
розлучена...субсидія є, але дуже мала
Сейчас можно не платить-не отрежут
железный занавес• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
дякую Вам, а менша вже вища ніж я - 165зріст)))
А що ваші дівчатка хочуть?
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
А ви думаєте тут всі з золотими ложками в роті народились?
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Теоретики)) Або ті, які за чоловіковою широкою спиною хазяйнують.
советский цирк• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
А з собою їжа грошей не вартує?
Это дешевле. Посчитайте, убедитесь.
Да, я блондинка!• 26 декабря 2022
Ответ дляПерша на селі
Возможно это деньги на обед. Ходить голодным?
Из дому брать. На 60грн на двоих можно ежедневно нормалтные бутерброды брать, а не пихвть в себя невесть что в столовке. Потом еще и желудки лечить
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ні. але не думаю, що великий відсоток живе на такі гроші і з цих грошей розпочав ще й фермерське господарство.
Йцфыяч• 26 декабря 2022
Автор, їдьте за кордон. Допомогу отримуватимете, якщо працьовита щей роботу гарну знайдете. І будуть подарунки дітям.