Безпринципная• 26 декабря 2022

Досадно. Новий Рік - навіть простенькі подарунки дітям не можу купити((

Я просто понити, як кажуть...
Виховую одна двох підлітків, живемо в селі, працюю(зарплата в місяць чистими 6800).
Отримала - заплатила комунальні, за 5 місяців насилу назбирала обом на взуття(в однієї через тиждень відпала підошва(((.
Полетів кран у ванній...замінила...пралка поламана вже 7 місяців - руками все(((
треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу...ВСЕ.... - зарплата закінчилася...
Діти чекають Новий Рік, а мені плакати хочеться(
Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Соседи три тонны зерна за сто гривен доставят и перенесут? Та йолки палки))
Доставка отдельно) с машины в сарай или куда там надо да, кум вообще за бутылку самогона договаривается, в любом селе есть любители бухнуть

Ms. Откровенность• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
по моїй зарплаті не виходить доп.по малозабезпечених чомусь((
почему вы не выехали ? Вам нечего терять. В Германии дети бы язык учили , шанс хоть какой-то. Что вы им дадите в селе на 6800 грн ?
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляКуплю орехи
А курей откуда брать?)
Я батькам з птахоферми купляла. В цьому році були по 160 грн. Нестись почали через місяць.
На ринку були значно дорожчі. Від 200 грн
автор Безпринципная • 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Це питання теж таке неоднозначне. Гроші то отримає, а що буде з будинком без догляду? Це ж не квартира.
це точно...мені вже просто несила - кожного року як настає весна-літо - і починається - білити, штукатурити, бо за зиму все облізло, посипалось, а це також затрати - цемент, гіпсова штукатурка, вапно...
постояло літо-осінь - наступної весни те саме..(
советский цирк• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Так я просто сказала, що все гроші вартує, а не казала, що давати з собою вартує одинаково.
Так, вроде, очевидно, разве нет? Никто не сказал, что брать еду с собой из дома - это бесплатно.
Svitlo_• 26 декабря 2022
А взагалі, подарунки на новий рік - це взагалі неважливо, є вони чи ні. Підлітки дівчата мають це розуміти. Хочуть щось - то нехай шукають підробіток.
S-V-T• 26 декабря 2022
Який розмір взуття у ваших дітей , напишіть мені в особисті , можливо , щось знайдеться
Марипосса285747• 26 декабря 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Смійтесь на здоров´я.
Але так і є.
Тут про бройлерів хтось вище писав, капец як дорого.
Так дорого, але правда значно дешевше ніж купити ( з куркою рябою не рівняєм,то не м´ясо,а вата з водою).
Я кожного року в два заходи беру по 40 штук.
Половина на продаж, половина в морозильну камеру. Тим,що продала відбила повністю затрати. В морозилку поклала шарове м´ясо. Ростуть вони швидко і не особливо напряжно. Це при тому,що я далеко не хазяйка.
Расскажите о затратах. Сколько на комбикорма и т.д
Svitlo_• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви розумієте, що коли живеш на 6800 втрьох, то виділити 1600 на 10 курок - нереально.

Пописанная парта• 26 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Так автор почти сколько же на сок и булки тратит
Майская киска• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Почали за здравіє .. закінчили курятником
Точно що
У кожного в житті може бути тяжкий період
Але то не відміняє дива, тим більше в новий рік
Хоч би трохи були добрішими
Жінки, матері ..
Это точно! Никто не собирался из них помочь, только ударить побольнее и самоутвердиться!
А я считаю, что не стыдно попросить-стучи и откроют!
И никто не смеет говорить, что кто-то живёт не так, не так детей воспитывает и не на то деньги тратит, если сам не оказался в шкуре просящего.
Вам респект!
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
А чого ферму не завели. Були б зразу багаті.
А звідки ви взяли, що я нужденна?
І 1,5 тис га землі маю. Хобі в чоловіка таке… до основної роботи
А ферма мені не потрібна, на мясо в мене вистачає.
Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Я брала суточных цыплят по 30. Петухи ушли в морозилку осенью, а курочки несутся. Тоже затратно, но не всю сумму вывалить сразу
Люблю порядок• 26 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Зараз я Вам відповісти не можу , бо не вдома, за кордоном.
Вдома в мене в зошиті все записано. Скільки мені обійшовся кг тієї курятини , скільки продано , скільки лишилися і т д. Кінцевий результат вище написала.
Топтунша• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Подарунки будуть відправлені
Мені написали в приватні. Домовлюсь
Можна розходитись
Без срачів
супер, только хотела написать , что куплю подарки, респект вам
Svitlo_• 26 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
Що автору відповідати, коли діти кажуть, що хочуть їсти?
Майская киска• 26 декабря 2022
Ответ дляТріль!
У нас вищий дохід, але 30 грн щодня дитині не даємо
Та что ж вы с этими 30 грн? Уже автор написала, что не каждый день даёт, а только когда взять с дома нечего. У вас дома каждый день напечено и мясо на бутерброды-это уже тут писали, можете не стараться
Тра Ля Ля• 26 декабря 2022
Дуже шкода, що багато навіть встигли тут похвалитись тим, що купили своїм дітям і самоствердитися тут..
Автор, я бажаю вам в новому році закінчення проблем , побільше грошей щоб вистачило на подарунки наступного року і діткам і вам і навіть щоб змогли ще комусь допомогти. Все так не буде, запам’ятайте . І ті в кого всп дуже дуже добре і тут вимахується так само нехай то почитають.
Svitlo_• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А звідки ви взяли, що я нужденна?
Я мала на увазі, в студенські роки, а не зарез. Бо незрозумілий ваш пост про вагони.

Пописанная парта• 26 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Шарлотки килограмм спечь и узвара в бутылку налить .
Svitlo_• 26 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
У вас дохід 6800 на трьох? Тільки чесно.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Емммм, а 1200 на булочки реально?
В травні -червні замість булочок купити курей.
Superboots• 26 декабря 2022
Автор, если Вы не заказываете с ин.сайтов через Ukraine express - могу добавить Вас как получается в свой аккаунт за 1000 грн., (если есть кто-то еще из близких - по 1000 грн. на каждого), напишите мне в личку или в Вайбер. У перевозчика с первого января ужесточаются требования, ищу как раз людей.
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А звідки ви взяли, що я нужденна?
1,5тис гектар маєте? Та ви мільярдерша!! Навіщо вашому чоловіку і вам працювати. А хіба законом дозволено мати таку кількість землі у власності?
Лама_мама• 26 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Точно що
Хоч би трохи були добрішими
Жінки, матері ..
Так, ми маємо допомагати, якщо є можливість та бажання, у всіх діти. Я до війни мала плани купити сину новий комп, собі нову плиту..а зараз аби дожити до того Нового року..запаси є, на роботі щось кинуть з грошей, вже салатик буде)
А від ’клювання’ нікому не краще.
Майская киска• 26 декабря 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А чем поможет доброе слово
Пирожки дрожжевые вот вообще не самое сложное блюдо.Тем более что дети автора в таком возрасте что тоже уже на кухне помогают
Конечно, лучше пнуть и сказать иди пирожки пеки! Подросткам на нг это прям то что нужно!
Svitlo_• 26 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Емммм, а 1200 на булочки реально?
Та що ви причепились до тих булочок, а в травні будуть інші витрати. При 6800 на трьох неможливо розпочати господарство, якщо до цього не тримав. Бо я і жила з господарством, і без грошей. Я знаю без теорії що це. Всі гроші будуть йти на господарство, а чи буде зиск - невідомо. Я сама все хочу завести курей. І не можу. Просто неможу. Бо немає за які гроші.
Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
Сейчас вообще без работы и я и муж. И 3 детей
Svitlo_• 26 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Ви вкрали курей? Чи як їх купили?
SonyaPlekhanova• 26 декабря 2022
Ответ дляSuperboots
Добрий день. А можете мене так добавити? Теж гроші потрібні. Що для цього треба?