Безпринципная• 26 декабря 2022
Досадно. Новий Рік - навіть простенькі подарунки дітям не можу купити((
Я просто понити, як кажуть...
Виховую одна двох підлітків, живемо в селі, працюю(зарплата в місяць чистими 6800).
Отримала - заплатила комунальні, за 5 місяців насилу назбирала обом на взуття(в однієї через тиждень відпала підошва(((.
Полетів кран у ванній...замінила...пралка поламана вже 7 місяців - руками все(((
треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу...ВСЕ.... - зарплата закінчилася...
Діти чекають Новий Рік, а мені плакати хочеться(
PORKA• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
В нас 10 гривень.
Найдешевше в кулінарії - 7 гривеь.
В нашій школі ціни дешеві,але і булка чи пиріжок звісно невеликі,та на перекус підійде.Старший брав завжди обід у школі,20 грн.,а молодший вдома снідає і нічого не хоче.Хоча інколи,як дочекається черги то бере собі пиріжок чи булку.
Моя улюблена страшко• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
це точно...мені вже просто несила - кожного року як настає весна-літо - і починається - білити, штукатурити, бо за зиму все облізло, посипалось, а це також затрати - цемент, гіпсова штукатурка, вапно...
постояло літо-осінь - наступної весни те саме..(
АХААААА Ну,это хит.Я писала уже,что вам не верю от слова СОВСЕМ.
Пописанная парта• 26 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Стереотипы они такие) В городе богатые все, а в селе в лаптях и с борщём в банке в школу ходят)
Не смешно! В наш век ютубов, тик-токов и сетевых магазинов-все подростки +- одинаковы
Я жила в селе 2 месяца , моднявых подростков не видела .
Только веники нарощенных ресниц у каждой
Майская киска• 26 декабря 2022
Ответ дляУшла и Пришла
А что нужно,сидеть на печи и просить милостыню,этому учить детей?трудиться не царское дело
А вы лично много помогли? Или раздавать советы оно легче?
Передергивать про сидеть на печи, просить милостыню и т.д.-вы так себе представляете помощь? Ну, спасибо, помогли! Вот и украинцы в действии и это война-сами завтра можете с протянутой рукой пойти, а вас будут пинать...
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ дляPORKA
В нас в минулому році було друге плюс чай чи сік - 13 гривень. В цьому році сама школа не годує, лиш комерційний буфет.
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Люди дайте вже спокій з тими булками!!!!!
А також з коровами, козами, свинями, курочками і розсадою.
Тра Ля Ля• 26 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Та дайте спокій
Чого так чмирити ту людину а тим більше писати хто що своїй дитині тут купив!!!! Щоби що? Добити?
Це жесть просто я фігію!!!
Superboots• 26 декабря 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Добрий день. А можете мене так добавити? Теж гроші потрібні. Що для цього треба?
Так, звичайно, напишіть мені в лічку або у Вайбер (номер є в моєму профілі)
Тріль!• 26 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Та что ж вы с этими 30 грн? Уже автор написала, что не каждый день даёт, а только когда взять с дома нечего. У вас дома каждый день напечено и мясо на бутерброды-это уже тут писали, можете не стараться
А я що, все сиджу перечитую?
На булочку й 15 вистачить. Якщо справді бідно живуть
Пописанная парта• 26 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Не обижайте украинцев .
Украинцы -это сила . Это силище !Особенно , когда нужна помощь. Война это раскрыла по полной.
Но тут не тот вариант
Тріль!• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
Ну чого ви до тих 30 грн причепились(вибачте...) - не кожного дня даю ці гроші, писала вже(
Соррі, не все читаю.
Співчуваю, що у вас така ситуація (
Обижулька• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
по моїй зарплаті не виходить доп.по малозабезпечених чомусь((
вийде, але смішна сума(якщо потрібно, можу порахувать) , вам краще субсидію оформити
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
Вы написали как раз наоборот, что КАЖДЫЙ день ХОТЯ БЫ надо КАЖДОЙ дать. Или уже сами не помните, что пишете?
треба кожного дня дати хоча б по 30 грн кожній в школу
Ганцю в кєдах• 26 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
Село селу різниця. В нас на Західній живуть так, що багатьом в місті і не снилось.
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Та дайте спокій
Це жесть просто я фігію!!!
Та я теж за те. Я навіть тему майже не читала, а лише старпост автора і знаю які поради автору надавали. При тому, ці поради дають ті, хто ніколи на місці автора не був. Заховались за спинами чоловіків і роказують, як курча через місяць уже яйця несе.
Безпринципная
• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
О, Господи...Та буває по-різному - коли через день, коли - раз в тиждень, коли - ні разу..
Паспортный стол• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
а з собою їжу яку дати - борщ в банці?
на ті ж бутерброди треба якусь ковбасу як мінімум купити, а треба ж і зранку випити чашку чаю з чимось..тому і даю 30 - щоб булочку купили +сік маленький - так легше, ніж думати що покласти двом, і так 5 днів в тиждень
гроші якщо що - не кожного дня даю
Булочка і сік на 30 грн? Що то за їжа? Ковбаса з хлібом точно на ці гроші будуть!
МояХатаЗкраю• 26 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну такое... Мне дешевле. Зерно покупное, паев нету. Тыква и кормовой буряк свой. Ещё и мелких животных продаю. Получается что некоторые вообще себя сами кормят. Но с дивана таки виднее
И при этом у вас есть основная работа на полный день и двое детей?
И садом, и огородом, и животными заниматься надо, а это время и деньги.
У меня свекры в селе, небольшой участок совсем. По факту только огородик для своих нужд и все. Пытался свекор перепелок продавать пару лет, сначала вроде ничего, а потом какую-то заразу подхватили и передохли. А на птенцов он потратился.
Пульт от линолеума• 26 декабря 2022
Ответ дляМоя улюблена страшко
Как это муж убежал с кредитами?Развод и алименты где?
Вы считаете, что все мужчины платят алименты?))) Вы очень наивна
Viktoria_St• 26 декабря 2022
Ответ дляМояХатаЗкраю
Трое детей. Пока без работы вообще.
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Это пятая часть ее зп, и это деньги, выброшенные на ветер. Бедные люди умеют считать деньги и на маленькие соки каждый день не выбрасывают, потому что это огромная переплата.
Я думаю, что это тролляка. Написала про те булки, чтобы объяснить, что и на подарки не может наскресьти, теперь уже пожалела, видимо.
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Я в возрасте дочек автора подрабатывала на зимних каникулах,моя мама тоже была одна и на минималку
У автора нет грудного ребенка на руках,а две взрослые барышни
Лагшмивара• 26 декабря 2022
Ответ дляТріль!
А я що, все сиджу перечитую?
Дві дівахи і мама можуть встати і напекти булочок або пиріжків, але немодно
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Ще знаєте, дівчата в цьому віці комплексують. Моя теж не хоче з дому брати.
Дети в семьях на грани нищеты не комплексуют брать из дома, не смешите
Котики-муркотики• 26 декабря 2022
Дуже вам співчуваю, автор. Головне зараз вам взяти себе в руки. Прикрасьте хату разом з дітьми, в ютубі купа роликів, як щось зробити своїми руками з мінімумом канцелярських матеріалів, приготуйте вечерю, зробіть листівки один одному. Дайте дітям завдання написати за що вдячні Богу чи долі. Спочатку складно придумати, а потім знаходиться. Це дуже підіймає рівень життєвої енергії. Музика різдвяна, фільми різдвяні. Зробіть над собою зусилля.
Безпринципная
• 26 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
знаєте - не пожаліла, просто- неприємно...але я ж розумію що це Порадниця - так що норм...
Лагшмивара• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
Мета теми?
Ушла и Пришла• 26 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
Вам уже неудобно писать что каждый день?
когдадеЦкие• 26 декабря 2022
Ответ дляPORKA
Булка в школі коштує 3 грн.То як може бути дешевше,коли спечеш вдома?
Это в какой школе так стоит булка? У автора точно нет, если она написала, что двет каждой по 30 грн и это на булку и маленький сок. Сок стоит 10-12 грн, значит булка 18-20.
Тріль!• 26 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Можуть. Але якщо мама багато працює, то не до пиріжків їй.