Послом України в Болгарії призначили сексологиню без дипломатичного досвіду
Олеся Ілащук, яку президент Володимир Зеленський призначив послом України у Болгарії, не має досвіду роботи ані у дипломатії, ані на державних посадах і досі позиціонувалася як фахівчиня з сексології та дорогоцінних прикрас.
Стрімкий злет
Щоб стати простим аташе - вчаться в академії 5 років, сдають спец.экзамени, проходять спецперевірки, проходять випробувальний термін.
Посол - це приміром,як генерал в армії. Важко уявити,що візьмуть людину з вулиці,та без належної освіти.
Стрімкий злет