Дама_с_караваем• 28 декабря 2022
Чи є якісь програми по отриманню дорогих ліків
Потрібні дуже дорогі ліки для онкохворої людини
Є який вихід аби отримати їх безкоштовно в якості гуманітарної допомоги, або набагато дешевше в Україні, без виїзду закордон?
Знаю що закордоном їх капають безкоштовно всім хто виїхав з України
В принципі людина готова їхати на лікування закордон, але я навіть не уявляю як відправити двох жінок 60+ в чужу країну, бо навіть якщо не брати до уваги всіх труднощів з дорогою, мовою і тд, то начебто можуть і через кілька місяців розпочати лікування, а стільки часу немає(
До того ж все що потрібно, то це просто ліки, але вони надто дорогі
На курс потрібно десь мільйон гривень(
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Подивіться в медікарт
Дякую
Не змогла знайти там пошук по назві ліків, тільки по типу
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляКрасота неземная
Не буде, їдьте, це шанс
Буду шукати шляхи як відправити
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Фантазія в тому, що хтось щось вам вишле
Немає до кого досіпатися?
Їх присилають, просто дуже мало і нерегулярно
От зараз, наприклад, вони є в наявності, а завтра може не бути, тому дають вибірково
І надходять ці ліки як гум допомога
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Этого Вы не знаете. Моей свекрови тоже сразу предложили курс за 90 тыс, она решила пройти бесплатный, и уже полтора года в ремиссии. У Вас большая сумма, или ехать сейчас, или бесплатные принимать
Не в цьому випадку
На жаль
Ответ дляДама_с_караваем
Немає до кого досіпатися?
І надходять ці ліки як гум допомога
Бан вам за хамство, куди і хто присилає???? Це ваші фантазії
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
почитайте що самі пишете, я у відчаї шукаю вихід, а ви пишете про фантазії в кожному пості