Дама_с_караваем• 28 декабря 2022
Чи є якісь програми по отриманню дорогих ліків
Потрібні дуже дорогі ліки для онкохворої людини
Є який вихід аби отримати їх безкоштовно в якості гуманітарної допомоги, або набагато дешевше в Україні, без виїзду закордон?
Знаю що закордоном їх капають безкоштовно всім хто виїхав з України
В принципі людина готова їхати на лікування закордон, але я навіть не уявляю як відправити двох жінок 60+ в чужу країну, бо навіть якщо не брати до уваги всіх труднощів з дорогою, мовою і тд, то начебто можуть і через кілька місяців розпочати лікування, а стільки часу немає(
До того ж все що потрібно, то це просто ліки, але вони надто дорогі
На курс потрібно десь мільйон гривень(
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Едьте вместе с ними
Це ж ніяк не прискорить отримання лікування
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Только врач вам может сказать, что у них есть бесплатно, или в какую больницу обратиться, где есть или нет нигде в украине
Немає тих ліків і для молодих хворих в Україні
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляМизимец
А бесплатно их в онкоцентрах нет?
Немає, тільки платно
Є альтернатива, типу безкоштовна, по факту просто дешевша в кілька разів, але вона не ефективна
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
А как врачи предлагают купить , если их нет в украине?
За гроші є, безкоштовно лише закордоном дають
Мизимец• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Немає, тільки платно
Химию вам никто не привезет, это температурный режим и прочее. Знаю многие покупали в Турции.
Что за химия нужна?
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляМизимец
Что за химия нужна?
Не хімія, імунотерапія
Кітруда
Не знаю що робити(
Кітруда
Не знаю що робити(
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Еще можно не через аптеку покупать, а попробовать на фармфирму обратиться
А вони продадуть в 10 разів дешевше?
Мизимец• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
А вони продадуть в 10 разів дешевше?
Сходите в группу Афина, может там что подскажут.
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Нет
Ну от
Я просто вирішила запитати, раз там дають безкоштовно,то може їм вигідніше вислати, аби не приймати тих хто їде суто заради ліків
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляМизимец
Дякую.
Там люди тільки виїжджають, і вже по місцю отримують безкоштовне лікування.
Мизимец• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ну от
Они будут лечить. А если высылать, а вы тут будите продавать...
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляМизимец
Я запитала чи є така допомога, тільки і всього
Чи ви хочете документи що я не шахрайка?
Ответ дляДама_с_караваем
Ну от
Де дають безкоштовно? Якщо ви про європу, то таки треба мати їх страховку, хто вам має вислати??? Щось ви не те нафантазували
Красота неземная• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ну и других вариантов нет
Ехать за границу или лечиться аналогами. Накапайте мне того сего что за границей капают - только за ваши деньги. Так было всегда и сейчас увы тоже.
Красота неземная• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ну от
Не вигідніше бо їх оформлюють в стаціонар офіційно.
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляКрасота неземная
Вже зрозуміла що без варіантів, на жаль(
Просто це набагато складеніше все і довше буде
Мизимец• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Я не хочу и я вам верю.
Я вам сказала где могут подсказать.
Дама_с_караваем
• 28 декабря 2022
Ответ дляinna5577
В чому фантазія?
В тому що я запитала чи таке існує?
Красота неземная• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Не буде, їдьте, це шанс
Заместитель Анонима• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Вы написали, что страшно их вдвоем одних отправлять.
Я Вам ответила
кураГАЛЯ• 28 декабря 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Немає, тільки платно
Этого Вы не знаете. Моей свекрови тоже сразу предложили курс за 90 тыс, она решила пройти бесплатный, и уже полтора года в ремиссии. У Вас большая сумма, или ехать сейчас, или бесплатные принимать