Пошаманю• 28 декабря 2022
Спитаю і я про уенсдей і цей танець, хтось може пояснити що це?
Тобто від а до я, чому от це у всіх на слуху і в чому фішка?
Просто от цей танок з маханням рук в різні сторони під два прихлопи три притопи викликав такий ажіотаж чи там є якийсь сенс, піддтекст, передісторія?
Доктор Хаос• 28 декабря 2022
Ответ дляОпля Картопля
З якого віку можна дивитися цей серіал?
Моя в 9 смотрела
Пушистая киска• 28 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
А це обов‘язково бачити відео з тік току не вперше?
В мене немає тік току, я ним не користуюсь. Здивувало відео яке фонить зі всюди, от задала тут питання
Так я і кажу, дивуєтесь і вишукуєте зміст у таких відео)