Кто крайний?• 29 декабря 2022
Як швидко прибрати? Порадьте
В мами ремонт і поважний вік, кухня студія з великим білим гарнітуром, білим диваном,і блискучою підлогою. Вона ще ходить але жаліється, що недобачає. На плитці залишається сміття і масні сліди. Як мені швидко і ефективно прибрати? Які засоби допомагають в прибиранні? Вдома в мене інша ситуація, а приходжу до мами і часу мало, а прибрати хочеться. Звісно , потрібен засіб для миття підлоги, але ганчірки не дуже добре відмивають, а руками - довго і складно.
Підкажіть, в кого велика блискуча підлога, як ви швидко наводите чистоту?Дякую.
СтелькаОТединицы• 29 декабря 2022
Нанять клининг и пусть уберут.
А так - берете тряпку, арсенал моющих средств (они все ± подходят) и моете. Заочно мы вам ничего более путного не скажем.
Зарядка для хачапури• 29 декабря 2022
Зачем пожилому человеку такая непрактичная кухня? Всё белое. Ну теперь постоянного вы с тряпкой будете
Кто крайний?
• 29 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Вас интересует как быстро убрать после ремонта или текущая уборка?
щоденне прибирання блискучої плитки на підлозі, кухонні панелі і жир. Ремонт ми вже закінчили , мама обжилась але їй важко підтримувати чистоту.
Кто крайний?
• 29 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
так задумали, біла мармурова плитка, білі стіни , мамі подобається. Хотіли , щоб на старість вона пожила в красі, бо все життя перебивалась.
double-mama• 29 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Ежедневно достаточно просто пылесосить и протирать шваброй лентяйкой, если это маме тоже тяжело,то остаётся только вариант с приобретением робота -пылесоса.
Ну а с жиром на кухне: либо протирать поверхности после каждой готовки, либо закрыть все фольгой и пр и периодически менять
Кто крайний?
• 29 декабря 2022
Ответ дляOnyx83
Швабры, моющие пылесосы, обратиться в клининговую компанию. Быстро и эффективно руками вряд ли.
хотіла б знати, яка швабра добре миє підлогу, без титанічних зусиль. Якщо знаєте, підкажіть, будь ласка.
double-mama• 29 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Швабра- лентяйка, идеально для регулярной уборки
Кто крайний?
• 29 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
це така плоска, що вертикально відтискається? чи кругла з нитками і викручується на педалі?
double-mama• 29 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Плоская, с отжимом через щель
Подкустовый выползень• 29 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
В мене для прибирання набір з 3 ганчірок ІКЕА + для скла та дзеркал Фреке Бок. Фасади білої глянцевої кухні прибираю серветками Акорд, теж Фрекен Бок. Вони якщо їх добре віджати, то зовсім не залишают розводів. Чорну скляну варочну мию або серветками для прибирання Domol, або в мене є миючий для кухні Амвей в розпилювачі. Він доречі гарно прибирає жир якщо щось смажити та бризкало.
Стосовно підлоги, то мабуть є сенс розглядати придбання робота-пилососа
ГендиреХтор• 29 декабря 2022
Для жиру та плитки мені подобається Сіф від жиру. Прийшли до мами, запшикали засобом плитку, запшикали якісь плями критичні на підлозі, диван запшикали засобом для чищення диванів, поки погреблися десь ще, засоби подіяли і просто потім трохи потерти (а іноді і терти особливо не треба, якщо пляма не в‘їлася) і усе. Пароненкратором можна, але він не все візьме і дивлячись який пароненератор. Якщо маленький бак, то його довше гріти, якщо багато прибирання треба(
Мені дуже допомагає скоротити час саме нанести засіб і потім просто почекати, не терти одразу, бо так вийде навіть швидше