Бутылка Кифира• 29 декабря 2022
Форми для приготування салатів. Які у вас?
Користуєтеся?
Паравозик• 29 декабря 2022
Не формую салати. Поки холодний буде держати форму, а на столі може попливти. Я по старинці, викладаю одразу в посуд, в якому подається.
Мандолина Бу• 29 декабря 2022
Вже ніякі, награлася.
Як пишуть вище, вони пливуть.
Візьміть жестяні банки, виріжте з двох строн і грайтеся, щоб не витрачати сотні на циліндри
Як пишуть вище, вони пливуть.
Бутылка Кифира
• 29 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Если круг, то разъемная для выпечки тортов.
Дякую. В мене така є.
Я думала купити роз´ємну для формування тортів і салатів, яка регулюється в діаметрі. Наскільки вона зручна, не знаю. Набір купувати не хочу
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Дякую. В мене така є.
У меня раздвижная, собираю в ней торты, делаю начинки для них же. Но салаты там не флрмирую
Бутылка Кифира
• 29 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
У Вас кругла чи квадратна?
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Круглая. Несколько лет назад купила маленькие квадраты металлические, 3 шт разных размеров, для формирования салатов порционно. Так и лежат в упаковке)
Любимка-анонимка• 29 декабря 2022
Возьмите из под горошка и кукурузы.
Но я и не пользовалась никогда.
Зачем оно надо ?
Но я и не пользовалась никогда.
Зачем оно надо ?
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Я как-то делала ’ гранатовый браслет ’ в форме, мне не понравилось, какой-то сухой получился. Обычно делаю просто слоями в салатнике
Ганцю в кєдах• 29 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Так само
Ответ дляБутылка Кифира
Дякую. В мене така є.
Якщо будете купувати циліндр, то беріть це ацетатну плівку. Я в циліндрі лише торти збираю, але знімаючи його до нього інколи шматочок торта приклеюється і відривається. Ацетатна завадить цьому. І форму не високу беріть щоб зручно було
Бутылка Кифира
• 29 декабря 2022
Ответ дляDelishes
Дякую