Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
belnataha• 23 ноября 2014
20371
клёвые полотенца деткам http://www.gearxs.com/Northpoint-Kids-24x48-100-Co...

автор Тасюня • 23 ноября 2014
20372
Ответ дляBasto4ka
И ещё по беби+ что решает то?
Аню, я зможу не раніше 1 грудня.
автор Тасюня • 23 ноября 2014
20373
Ответ дляBasto4ka
Тебе одну или две?
Анюто, і я приєднуюся до привітань! Дуже приємно, що ти приєдналася до нашої компанії і так активно допомагаєш діткам! Нехай твій Вовчик буде здоровий! А тобі жіночого щастя і успіху в усіх справах!
LadyLovе• 23 ноября 2014
20374
Ответ дляТасюня
Аню, я зможу не раніше 1 грудня.
Ууу, в мене дитя вже чекає свій плакат...
Давай, я тобі безпроцентний кредит запропоную?)
автор Тасюня • 23 ноября 2014
20375
Ответ дляBalovana
Я ночью читала про голодомор. Это дневники, там и фото дневников очевидцев, и про тысячи ’майданов’ до голодомора. А сам голодомор - как следствие. Текста много, но очень интеоесно и болнр. Кинуть ссылочку?
Кидай.
автор Тасюня • 23 ноября 2014
20376
Привіт усім!
автор Тасюня • 23 ноября 2014
20377
Ответ дляLadyLovе
Дякую, Любочко. У мене й так кредиту з головою( Я навіть Чорну п*ятницю пропускаю, уявляєш?
LadyLovе• 23 ноября 2014
20378
Ответ дляТасюня
Ну, дивись.
Я теж пропускаю, бо на Нексті вже накупила чого треба, чтого й не треба)))
Хоча, іграшки одні шукаю зі знижкою, якщо виловлю - буду брати)
Balovana• 23 ноября 2014
20379
Ответ дляТасюня
Кидай.
avr.org.ua/index.php/ROZDILY_RES?idUpCat=427
вот тут есть

Balovana• 23 ноября 2014
20380
Ответ дляТасюня
Кидай.
http://www.istpravda.com.ua/articles/2014/11/21/14...
и тут очень интересно
LadyLovе• 23 ноября 2014
20381
Ответ дляМышонок
Думаю ХС нормально будет,если будет большой - мне продашь )) Я психонула и взяла Мку Можешь себе представить насколько он большой на мой ОГ 85-86.
Я не именно этот свитер заказала, кофточку-кардиган песочного цвета.
автор Тасюня • 23 ноября 2014
20382
Ответ дляBalovana
вот тут есть
Дякую! Люблю читати саме спогади очевидців.
Balovana• 23 ноября 2014
20383
Анюта, тебе вопрлсик:). Ты на хозскладк силиконовые формы брала? Они с маркеровкой идут, в них печь можно?
Balovana• 23 ноября 2014
20384
Ответ дляТасюня
да.
Они о большем могут сказать, чем сухие исторические факты
Basto4ka• 23 ноября 2014
20385
Ответ дляBalovana
Не брала но они стенсоны идут такие как в магазине продают
Balovana• 23 ноября 2014
20386
Ответ дляBasto4ka
Надо будет глянуть,
Я у себя пару форм без маркировки выкинула, лежали несколько лет
olka_snegurka• 23 ноября 2014
20387
вчера не посмотрела икс фактор, сегодня в инете смотрю... сильный эфир, день украинской песни, какие ж песни мелодичные у нас, как легко льются и красиво
GalynaRo• 23 ноября 2014
20388
Всем привет!
GalynaRo• 23 ноября 2014
20389
Ответ дляBasto4ka
Анюта, с Днем Рождения тебя!!! Здоровья тебе и всем твоим близким!!!

Мышонок• 23 ноября 2014
20390
Ответ дляLadyLovе
Ну, дивись.
Любаш,если увидишь код в продаже гривен за 100-150 - забронируй мне один. Ну или может кто будет отдавать тот,что на -100.
Мышонок• 23 ноября 2014
20391
Скажите что мне такое не подойдет http://www.zulily.com/p/black-cha-ching-patent-lea... а то пойду искать посредника,а денег то нема
Мышонок• 23 ноября 2014
20392
Мне тоже беби+ нужен,но я до ЧП не хотела бы заказывать т.к. она у меня в приоритете. И еще одну игрушку наш папа хочет попробовать склеить,если не выйдет,то нужно брать такую новую. А он на неделе с работы должен клей принести.
Мышонок• 24 ноября 2014
20393
Девочки,а такого ни у кого случайно нет ? http://babyplus.ua/component/virtuemart/?page=shop... как качество начитки ?
Basto4ka• 24 ноября 2014
20394
Фух записала по хоз складу и беби+
тяжко после выпивания соображать
Basto4ka• 24 ноября 2014
20395
Ответ дляМышонок
у нас краб такого типа, суперская вещица
автор Тасюня • 24 ноября 2014
20396
Ответ дляМышонок
Навіщо посередник? На ШУ йди. Якщо тобі принципово - то це не шкіра.
olka_snegurka• 24 ноября 2014
20397
Ответ дляМышонок
У нас есть! Поля любит там песенки слушать, сказки не слушает. Мужской голос читает, в принципе вроде всё понятно
LadyLovе• 24 ноября 2014
20398
Ответ дляМышонок
Хорошо.
Но я уже за ними не гоняюсь) затарилась почти.
Кстати, куртку с обезьянкой Артуру заказала, как ты Тише брала, но она нам не подошла, надо что-то другое на весну заказывать.
LadyLovе• 24 ноября 2014
20399
Ответ дляolka_snegurka
Привет!
Я тоже такое своему присматриваю.
LadyLovе• 24 ноября 2014
20400
Ответ дляBasto4ka
или краба)
наверное, Анют, будет дозаказ