Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
автор Тасюня • 11 марта 2015
24331
Ответ дляLadyLovе
А я не вмію підібрати взуття без примірки(
Майже завжди не підходяь.
От з чобітками Крокс пролетіла...
Собі замовила туфлі Тімберленд і Кларкс, чекаю, може хоч одні підійдуть.
У нас з Артуром ноги не стандартні( Лижі))) Довгі, вузькі і без підйому.
А в нас підйом в усіх. А чобітки крокс малому брала? Я теж пролітаю, здебільшого собі. Тімбики чоботи взяла в дитячому відділі, по довжині нормально, але вузькі, Настя доношуватиме) А ще прольоти у шафі пилюкою припадають.

LadyLovе• 11 марта 2015
24332
Ответ дляТасюня
Так, малому Крокси, чобітки типу гумових. Але воні по довжині впритик і широкуваті(((
LadyLovе• 11 марта 2015
24333
Ответ дляТасюня
Я шопоголік))) Моніторю акції. Не ганюся за Ленне і Реймою - купую комбези зимові за 20 доларів)))
Е, ні!) Я вже проексперементувала з курткою за 15 долларів - страшенно не зручна і не продумана, ’дешевка’ одним словом.
Вже купила Артуру перевірену Ленне))) На цей рік не брала, тому, що більшу половину зими в Туреччині провели, там такий теплий одяг не потрібен. А щодо наступно не певна, вирішила перестрахуватись, продам, якщо не пригодиться)
автор Тасюня • 11 марта 2015
24334
Ответ дляLadyLovе
Малого комбез коштував 100 доларів, зі знижкою 20. Не бачу сенсу купувати куртку за 1000.
LadyLovе• 11 марта 2015
24335
Ответ дляТасюня
Обермейер, Маркер, Спайдер, Бартон?) Чи Коламбія?
Нам таке не підходить, в ньому холодно(
автор Тасюня • 11 марта 2015
24336
Ответ дляLadyLovе
Нам таке не підходить, в ньому холодно(
Та ні. Мені таке не по кишені)
LadyLovе• 11 марта 2015
24337
Ответ дляТасюня
Та ні. Мені таке не по кишені)
Тоді це з розряду нашої куртки Ротшильд чи якось так.
На таке більше не поведусь)
автор Тасюня • 11 марта 2015
24338
Ответ дляLadyLovе
На таке більше не поведусь)
Класний комбез - мені подобається. Малий всю зиму на прогулянках у ньому проспав) Я ж кажу: за марками не ганяюсь. Вважаю нерозумним витрачати 2 чи 3 тисячі на комбінезон.
LadyLovе• 11 марта 2015
24339
Ответ дляТасюня
У мене, на жаль, склалась протилежна думка.
Так, гарно, навіть тепло, не промокає. Але не зручно.
Крій і деталі підводять. У фірмовому одязі такого нема.
Мій Артур не хотів надвір виходити, якщо починали вдягати ту куртку, з плачами йшли( Тому майже весь сезон проходив у теплій демі Некст.

автор Тасюня • 11 марта 2015
24340
Ответ дляLadyLovе
Не знаю. Малий не скаржився) А до цього був простий Картерс.
olka_snegurka• 11 марта 2015
24341
Девочки, а я! А у меня! А у меня Соня в Нью Вери ходит . Вот!
автор Тасюня • 11 марта 2015
24342
Ответ дляolka_snegurka
Так і моя Настя буде ходити наступного сезону в пуховику українського виробника, купленому на розпродажу за 200 гривень. А перед цим був французький, куплений за таку ж ціну в Інтертопі.
Balovana• 11 марта 2015
24343
Привет :)! Мі біли на бесплатніх атракционах. Старшие попадали, у Кирилла бока болят... Вобщем, развлекательный центр не очень. Опасный... Но бесплатно были. Наигрались детки.
Balovana• 11 марта 2015
24344
А мы всю зиму в секонде КАКОМ-ТО ходим:), просто брали на вид приличное, и все. Но и зима не сильно морозная была. Я пока ни разу не посмотрела в сторону дорогущих курток. Честно, рука не полезет за деньгами купить дорогую... Внешне нравятся, носятся, видимо, отлично. Но мне реально жлобно... . Если что, под обычную куртку свитер одела - и отлично.
Balovana• 11 марта 2015
24345
А даже бу такие фирмы продают дороговато...
Balovana• 11 марта 2015
24346
Как там Тишка Машин, интересно?
kerchanka_p• 11 марта 2015
24347
Ответ дляLadyLovе
 Люб, помнишь в Англии брали одинаковые комплекты малым? дешевые - написано зима, в итоге носили только осенью мы, штаны жутко неудобные - матня висит, в шаге короткие, хотя на размер больше взяла, куртка длинны рукава были когда уже штаны по колено - спецом мерила) капюшон - так сделан - что если надеваешь его, то надо растегнуть куртку - иначе в шею впивается. продала его, теперь переживаю, как люди мучать будут, ну замеры давала.... еле продала кстати
как по мне - то ленне не столько марка для меня (мне хоть там будет написано - укр фирма карпаты или снежок) - главное что тепло - редко надеваем свитер под нее, в самый мороз, и никогда не холодно. и все везде продумано.
а еще в этом году стокнулась с ремой - правда не рейма тек а просто. но вроде как зима указано. так она для меня как деми. и подуржка такую же купила случайно - аналогичный вывод. снимаю куртку и у ребенка холодная спина, хотя не лежала, активничала)
kerchanka_p• 11 марта 2015
24348
Всем привет)
а еще ленне точно продается и быстро. тем более сейчас, два года назад купила ее за 600, относили два года, теперь за тысячу не меньеш продам. уже вижу продают по таким ценам.
и раньше тоже за полцены уж точно продавалась. а то и выше. так что выгодно купить
сейчас новое очень дорого. сама думаю, что купить на след год малой. но пока на зиму с полутора лет и вот до пяти мы в ленне
Michel13• 11 марта 2015
24349
Девочки привет
я выкупила уже машинки: завтра должны приехать
вам скину счета, а то заплатила с детских. Полностью выгребла карту

LadyLovе• 11 марта 2015
24350
Ответ дляkerchanka_p
Да, этот комбезик Dare2be из той же серии дешевок. Хотя у меня есть такая куртка, зимняя, сидит хорошо, но ткань кое-где потерлась( При том, что я не всю зиму её носила.
Я все не соберусь его выставить на продажу)
Насчет Реймы - не рискую своему её брать, он совсем не активный, замерзнет, так же как и во всех можных Оберах и т.п.
Поэтому Ленне для меня тоже не марка супер-пупер, а теплая проверенная одежда.
LadyLovе• 11 марта 2015
24351
Ответ дляMichel13
Девочки привет
Привет!
Отлично!)
Пиши счетик)
Michel13• 11 марта 2015
24352
Ответ дляLadyLovе
Привет!
Отлично!)
Пиши счетик)
Люб
я ж тебе потом все отдам вместе с мери кеем
LadyLovе• 11 марта 2015
24353
Ответ дляMichel13
Люб
Ну да.
А деньги я могу и сейчас сбросить тебе.
Michel13• 11 марта 2015
24354
И еще , девочки. ,Машинки мне продали по старой цене - 30 грн.
Но давайте хоть немного переведем и Соле. Типа это у меня СП по машинкам. Согласны?
Мышонок• 11 марта 2015
24355
Ответ дляТасюня
Машюня, як малеча? Ми з такими симптомами лежали в лікарні - з дітками, хворими на ангіну і бронхіт. Вілкували ротовірус, приїхали додому з бронхітом(
Ой,Танюша,замоталась я совсем,третий день просто кошмара. Сегодня ттт не было температуры выше 38,не сбивала. Но весь день у него жидки стул - вода. За утро использовала наверное десяток памперсов - они ничего не держат,все равно протекает. И решила,что поще скатать ковер и мыть пол-стирать трусы. В общем весь день не приседая - забавляла-поила-мыла. Но сегодня он уже живее,чем вчера,уже болтал весь день,бегал. Мне кажется похудел (( Просил кушать,дала ложку пюре - сразу вырвал.
Ацетон в течении дня от до 3 +.
Но вроде к вечеру меньше стало. Надеюсь,что завтра будет лучше и то ночь пройдет спокойно.
Заглянула в зеркало - испугалась,там какая то исхудавшая заморенная моль на меня смотрела (((
автор Тасюня • 11 марта 2015
24356
Ответ дляМышонок
Ацетон в течении дня от до 3 +.
Тримайся, Машунь. Усе неодмінно налагодиться. Може, рис звари? Що там Танюша Балована каже? Вона спец по ацетону. У мене малий нормальної їжі кілька днів не їсть - вірус від Насті підхопив, але, слава Богу, без блювоти.
Roksolana_p• 12 марта 2015
24357
Доброї ночі! Усім здоров`я і гарного весняного настрою
Мышонок• 12 марта 2015
24358
Ответ дляMichel13
Девочки привет
Лен,я что то пропустила,машинки таки будут ? Ты ж вроде писала,то нет,я уже тут немного прикупила
Мышонок• 12 марта 2015
24359
Ответ дляТасюня
Сейчас начал интерес к еде проявлять,будем пробовать завтра что то покушать. Так,не смотря на врача неотложки,грудь даю. Тяжело именно с тем,что его так послабило,я такого еще не видела. Ну и без посторонней помощи тоже тяжело. Муж работает,его родители после работы тоже не особо хотят с Тишей возится,только нагнетают что я во всем виновата и ребенок у меня постоянно болеет ((
Мышонок• 12 марта 2015
24360
Девочки,куплю в пользу Соли курточку на погоду как сейчас на рост 86 см. Еще нужны штанишки и футболки с длинным рукавом. Новое или б.у. в хорошем состоянии.