Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
автор Тасюня • 11 марта 2015
24301
Ответ дляBalovana
Я сегодня в космо хотела колготы и подштаники мальчишкам на след год купить, цена 100 грн, мне не подходит:(((
Я в понеділок пішла Насті черевики купувати - ледь знайшла Laspi за 890 гривень. Я собі чоботи з нубука замовила за 20 доларів і шкіряні босоніжки за 10. Я не знаю, на кого розраховані ціни в наших магазинах.

LadyLovе• 11 марта 2015
24302
Ответ дляТасюня
Привіт!
Я все не звикну до таких цін(
Купила Артуру босоніжки за 750грн І це, виявляється, дешево, зараз вони вже більше 1000грн
Balovana• 11 марта 2015
24303
Ответ дляТасюня
Добре, що все обійшлося! Тому в мене гаманця нема.
То в меня був варіант на прогулянку - гаманець рюкзаку.
Але добре, що все добре:)
Balovana• 11 марта 2015
24304
Ответ дляLadyLovе
Привіт!
Я все не звикну до таких цін(
Жах...
Треба бігти дітям купувати взуття
автор Тасюня • 11 марта 2015
24305
Ответ дляBalovana
Жах...
Треба бігти дітям купувати взуття
Я все одно купуватиму в США або хіба що на розпродажу в нас. Я в Інтертоп зайшла, побачила ціни і одразу вийшла.
Radost_I• 11 марта 2015
24306
Всем добрый день - поддержу темку
Radost_I• 11 марта 2015
24307
Документы, а также реквизиты для оказания помощи Вы всегда можете посмотреть в теме Соломийки https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
olka_snegurka• 11 марта 2015
24308
Девочки, не пугайте меня с обувью я конечно фирменные никогда не покупала, но боюсь даже в магазин идти смотреть на цены
автор Тасюня • 11 марта 2015
24309
Ответ дляolka_snegurka
Та я сама шокована була. Українский виробник - і така ціна. Он туфлі Мальви вже 600 з чимось гривень. Я рада, що хоч малому торік на розпродажу кілька пар ухопила.

olka_snegurka• 11 марта 2015
24310
Ответ дляТасюня
Мы с одеждой немного успели деткам кое-что купить, у Полинки после Сони много вещей, а вот с обувью... Соня неаккуратно носит, мало что остаётся, приходится всё покупать всем в сезон
kerchanka_p• 11 марта 2015
24311
Ответ дляТасюня
Тань, а Мальви дали прайс?
автор Тасюня • 11 марта 2015
24312
Ответ дляkerchanka_p
Тань, а Мальви дали прайс?
Ага, в доларах)Там одні туфлі класні - я на них облизуюся.
автор Тасюня • 11 марта 2015
24313
Дівчата, не хочете собі? Шкіра. Декілька пар і від цієї ціни ще мінус 25. http://www.ideel.com/products/2153578?color_id=313...
olka_snegurka• 11 марта 2015
24314
Ответ дляТасюня
классные)))
автор Тасюня • 11 марта 2015
24315
Ответ дляolka_snegurka
классные)))
А ціна ще краща)
olka_snegurka• 11 марта 2015
24316
Ответ дляТасюня
А ціна ще краща)
ага) но это ж ещё доставка, да? а шипы(или как там считается?)
автор Тасюня • 11 марта 2015
24317
Ответ дляolka_snegurka
Доставка 7 доларів морем і шип 1 долар - я так зрозуміла на кілкість людей ділиться.
olka_snegurka• 11 марта 2015
24318
Ответ дляТасюня
7 долларов за кг? и 1 доллар делят на всех?
автор Тасюня • 11 марта 2015
24319
Ответ дляolka_snegurka
Ага.

olka_snegurka• 11 марта 2015
24320
http://arctic.prom.ua/product_list Девочки, ещё раз АРКТИК надо кому-то? Шапульки чудо, качество - класс!
olka_snegurka• 11 марта 2015
24321
Ответ дляТасюня
Ага.
Босоножки наверное до 1 кг дотянет?
автор Тасюня • 11 марта 2015
24322
Ответ дляolka_snegurka
Це правда! Я до своїх уже добралася. А ціни - дешевше тілки даром.
автор Тасюня • 11 марта 2015
24323
Ответ дляolka_snegurka
Босоножки наверное до 1 кг дотянет?
Я думаю, менше.
olka_snegurka• 11 марта 2015
24324
Ответ дляТасюня
Я думаю, менше.
блин. хочууууу ууууууу
автор Тасюня • 11 марта 2015
24325
Ответ дляolka_snegurka
блин. хочууууу ууууууу
Я вчора замовила чоботи, черевики і туфлі - за все 40 доларів. Після похолів по наших магазинах, зрозуміла, що це зовсім недорого.
olka_snegurka• 11 марта 2015
24326
Ответ дляТасюня
мне деток обуть надо.
автор Тасюня • 11 марта 2015
24327
Ответ дляolka_snegurka
мне деток обуть надо.
А я купую наперед - от тільки в Насті несподівано нога виросла, не було в запасі нічого))) Я її купила на Чілдрені сріблясті чобітки, правда, не шкіряні, за 4 з половиною долари.
olka_snegurka• 11 марта 2015
24328
Ответ дляТасюня
Ну вот КАК ты так умеешь? Я как лохушка сижу смотрю в книгу и вижу фигу не умею я с ин сайтов заказывать, начинаю считать что-то, доставка эта ещё... ой, позорище...
автор Тасюня • 11 марта 2015
24329
Ответ дляolka_snegurka
Я шопоголік))) Моніторю акції. Не ганюся за Ленне і Реймою - купую комбези зимові за 20 доларів)))
LadyLovе• 11 марта 2015
24330
Ответ дляТасюня
А я не вмію підібрати взуття без примірки(
Майже завжди не підходяь.
От з чобітками Крокс пролетіла...
Собі замовила туфлі Тімберленд і Кларкс, чекаю, може хоч одні підійдуть.
У нас з Артуром ноги не стандартні( Лижі))) Довгі, вузькі і без підйому.